Teplota motoru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Teplota motoru

Příspěvek od pajosII »

xblaha píše:Díky, zkusím ;) A ten termostat asi nebude fungovat správně, musím vyměnit. Není možný, aby to z 90°C spadlo na 70°C během několika desítek vteřin....
mám taky problém se zahřátím motoru, vyměnil jsem taky termostat ( orig. )a pořád stejné, tak jezdím s vypnutým topením, jen aby se motor zahřál, já se ohřívám ve vyhř. sedačkách, když jedu dál, tak si topení pak pustím :cry:
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

dobrmik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 16.10.2011 22:19
Bydliště: Rychnov

Re: Teplota motoru

Příspěvek od dobrmik »

ten kdo má dsg tak motor ohřívá olej v převodovce tak to trvá dlouho..
Znovu 3c 125kw highline

Uživatelský avatar
xblaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.03.2014 20:30

Re: Teplota motoru

Příspěvek od xblaha »

Paráda :-)

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: Teplota motoru

Příspěvek od prassat »

Pokud se jedná o TDi s DSG, může tam být i vadný termoregulátor (malý termostat na DSG co pouští vodu přes převodovku), nejsem si jistý jestli je u všech TDi, já ho na Superbu už měnil a pomohlo.
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Teplota motoru

Příspěvek od mattock »

pajosII píše:
xblaha píše:Díky, zkusím ;) A ten termostat asi nebude fungovat správně, musím vyměnit. Není možný, aby to z 90°C spadlo na 70°C během několika desítek vteřin....
mám taky problém se zahřátím motoru, vyměnil jsem taky termostat ( orig. )a pořád stejné, tak jezdím s vypnutým topením, jen aby se motor zahřál, já se ohřívám ve vyhř. sedačkách, když jedu dál, tak si topení pak pustím :cry:
:rofl: :rofl: :rofl:

ja to mam s tym zohrievanim tak isto, ale aby som mrzol v kabine ? čo maš škodu 120 , že mrzneš kym sa nezohreje ? teplo v kabine je na 1 mieste a rucku motora ani nekukam
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“