Výměna gateway - kódování

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

budeme se těšit.. ale asi tuším kde bude zakopán pes

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Klejzlik »

Teď už i já, špatně jsem to měl zaškrkaný ale ty to myslíš irnoicky.. Dělal jsem to 2x v životě a stylem scrren původní gateway a pak zaškrkání na nové gateway ;-) tam nastal problém. Neměl jsem totoiž v bytu 9 nastavený VW a model ;-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od tornado1 »

většího blbce jsem opravdu neviděl a tvůj starý nick opravdu nevím a upřímně je mi to u pr**le... ta gateway tam prostě fungovat nebude

http://www.bronken.de/b7gateway/" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Klejzlik »

Proč mě hned urážíš? Si jako nějaký místní mistr světa v oboru nebo co? Můj nick nevíš? To bď rád, nejsem sám.. Naznačím Ti to, chceš? RSN510 a firmware od tebe, už víš ;-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od tornado1 »

protože stále tvrdíš to co není pravda!!!! 7N0 tam prostě fungovat nebude!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od tornado1 »

až kamarádovi odjedou s autem tak aspoň víme proč neměl zamknutý volant.... pozdravuj ho
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

ano přesně to si myslím, že udělal.. kdyby mi tohle někdo udělal na autě asi ho zabím..
TVL já pořád nechápu proč dávat nějakou vyjebanou GW, která funguje přes pr**l, když se za ty samé šušně může koupit naprosto funkční :fool:

ale tady už je možné naprosto vše koukám.. tady lidi brousej kotouče, nakupují hovadiny v Chine a ještě chtějí na tom vydělat asi mě tady nepřekvapí nic už.
tornado1 píše:až kamarádovi odjedou s autem tak aspoň víme proč neměl zamknutý volant.... pozdravuj ho

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

a nic, jak jsem předpokládal..

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Klejzlik »

Nic, pač zrovna Vás dva mám v pičce.. JAk toho chytráka co si hraje na profíka, tak tebe za tvé inteligentní poznámky :-* ale co, holky jsou na každém fóru :-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

tak příště tady nemachruj ju.. umíš úplný h***o a jak vidno spoleháš jen na neznalost lidí, kterým to montuješ..
no dobré je to alespoň k tomu, že si většina udělá reálnou představu o tvém umu..

jinak na svůj věk jsi poměrně dost slušně namachrovanej tady, by mě zajímalo jestli by jsi nám to řekl i v reálu.. možná se zamysli nad tím, jestli jednou se to nemůže stát, že někoho z nás můžeš naživo potkat..

Klejzlik píše:Nic, pač zrovna Vás dva mám v pičce.. JAk toho chytráka co si hraje na profíka, tak tebe za tvé inteligentní poznámky :-* ale co, holky jsou na každém fóru :-)

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Klejzlik »

ricom píše:tak příště tady nemachruj ju.. umíš úplný h***o a jak vidno spoleháš jen na neznalost lidí, kterým to montuješ..
no dobré je to alespoň k tomu, že si většina udělá reálnou představu o tvém umu..

jinak na svůj věk jsi poměrně dost slušně namachrovanej tady, by mě zajímalo jestli by jsi nám to řekl i v reálu.. možná se zamysli nad tím, jestli jednou se to nemůže stát, že někoho z nás můžeš naživo potkat..

Klejzlik píše:Nic, pač zrovna Vás dva mám v pičce.. JAk toho chytráka co si hraje na profíka, tak tebe za tvé inteligentní poznámky :-* ale co, holky jsou na každém fóru :-)

Máš pravdu, promiň :sorry:

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ferda25 »

Věřím, že gateway je zcela bez chyb, ale volant prostě nezamyká. To není o emocích to je konstatování skutečnosti. Taky je pravda, že zamčený volant nebude pro toho kdo do autě sedne a bude chtít odjet určitě překážka s kterou by nepočítal(tohle ho sice potěší, ale rozhodně bych zamčený volant nebral jako překážku k odjetí). Spíš bych zkusil sehnat jednotku 1K0 s indexem AD a tu přehrál na 3C0. Podle mě by to mělo jít, ale zatím jsem nesehnal jednotku na otestování. Určitě ji nepohřbím a při nejhorším to bude stále jen jednotka 1K0 s indexem AD. Kdo by měl chuť a sežene si ji(1K0 907 530 AD - software 233) tak mu ji přehraju na pokus za poštovné.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

šak v pohododě.. stačilo to takto napsat jak to píšeš ty.. Nezamyká volant.. A né tady dělat machra jak vše funguje na výtečnou..
To je celé a konec debaty..

veselé vánoce a hlavně hoši bez nehod :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
Satas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Satas »

Ricome že te to baví...na AK ses furt hadal tady se hádáš dyt je to furt dokola a vo hovně...já už dávno rezignoval všechno odkejvu a mam pokoj.Prace furt mraky-)))

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

hoj Tome.. no nebaví jak vidíš. Ale jak vidíš sám i zde jsou bohužel tací, kteří nehrají rovinu.

no vždyť to vidíš sám co se na tech forech děje.. Občas mi to holt nedá a rozzohním se kapánek. :drinks: :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“