Co za Pašíka pořídit..

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od hkr »

Auto, který se nesere, stojí kolikrát víc, než to, co se sere :wink:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od PetrVK »

Taky bych šel do jiného auta, třeba do nového golfu než passata ... je to jenom názor :wink:
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

kubajzs píše:Pánové to je opravdu ten Passat taková s.ačka??? Teď mám BMW E46 330xd, ale chci něco novějšího, většího v naftě a automatu. Passat mi přišel jako docela dobrá volba. Měl jsem Golfa Vtdi 1,9 s DSG a sice to byl kostitřas ale nic se na něm nesralo... Tady se dočítám, že se sere snad všechno...
To už si můžu nechat BMW tam je to se servisem obdobně... Budeš Mít Wýdaje... :roll: 4
Já pokukuju třeba po tomhle:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale neni, rekl bych ze tady kolikrat zbytecne strasi. :D Resp. kdyz chce nekdo lestenku do 150tis.kc s najezdem 160tis.km, tak je temer 100%, ze si nabehne, ale treba CR patri urcite k te lepsi tretine aut, co se do spolehlivosti tyce.
Ten R-line vypada dobre, dokonce nema ani vynulovany trip, takze by nemusel byt ani stoceny - aspon tedy ne pred prodejem. :D :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

Tak určitě... Asi si budu muset koupit ochcávku II, tuhle v televizi dávali jak vydrží 500 000km jako prd... :smoke: Asi ji nikdo nekupuje ani ojetou...
No zpět k Passatovi. To že si člověk chce koupit auto, které bylo dražší už bohužel neznamená že bude i kvalitnější že? Ale zase když čtu a poslouchám jak se serou prakticky všechny auta dneska tak je to asi jedno a je to otázka jen servisních nákladů a cen dílů...
Prakticky když se člověk vyhne PD a půjde do CR s ověřenou historii tak by to nemuselo dopadnout tak špatně. Jen to není pro lidi co mají O I 1,9tdi do který 5 let nic nedali a furt to jezdí... Ale to už není žádné novější auto si myslím.
Spíš to chce jít po historii auta...
Třeba tihle borci jsou podle mě podezřelí: Snad 90% aut má najeto do 150000km a je jedno jakej to je rok...
http://www.sauto.cz/detail-prodejce/ext ... g-sro/8648" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi maj všechno po starým pánovi... :lol:

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od pepa 67 »

wlcakk píše:Ahojte klubáci..
Po novém roce plánuji koupi nového vozu. Bohužel jsme nechtěl jít do koncernu VW bo už mi jedno auto čorli (VW Golf IV) a o druhé se pokusili. Uvažoval jsem o koupi Mondea či C5ky. Po konzultaci s různýmí mechaniky mi byl doporučen buď Passat nebo Octavka.. Rozhodně upřednostňuji Pašíka. Chci se s vámi tedy poradit jaký motor by jste upřednostňovali, na co si dát u koupi pozor, co se nejvíce na těchto vozech kazí a pod.
Preferujete dovoz nebo koupi v bazaru někde u nás?

Za veškeré vaše rady budu velice rád.

Zde je pár podmínek:
Palivo: Diesel - ikdyž nejezdím velké dálky (do práce to mám cca 7km) tak preferuji naftu
Rok výroby: Min 2007
Najeto: do 200tis km
Cena: max do 200tis ,-
Varianta: Kombi
Převodovka: Manuál
Další: Digi klima (žádný manuál), palubní PC, všechny okna v elektrice, Interiér tmavý (jezdím hodně na ryby a to by ten světlý za chvíli vypadal), tempomat, atd..

Díky všem
na ryby a 7 kmhttp://motorky.bazos.cz/inzerat/4250563 ... pionyr.php :drinks:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

kubajzs píše:Tak určitě... Asi si budu muset koupit ochcávku II, tuhle v televizi dávali jak vydrží 500 000km jako prd... :smoke: Asi ji nikdo nekupuje ani ojetou...
No zpět k Passatovi. To že si člověk chce koupit auto, které bylo dražší už bohužel neznamená že bude i kvalitnější že? Ale zase když čtu a poslouchám jak se serou prakticky všechny auta dneska tak je to asi jedno a je to otázka jen servisních nákladů a cen dílů...
Prakticky když se člověk vyhne PD a půjde do CR s ověřenou historii tak by to nemuselo dopadnout tak špatně. Jen to není pro lidi co mají O I 1,9tdi do který 5 let nic nedali a furt to jezdí... Ale to už není žádné novější auto si myslím.
Spíš to chce jít po historii auta...
Třeba tihle borci jsou podle mě podezřelí: Snad 90% aut má najeto do 150000km a je jedno jakej to je rok...
http://www.sauto.cz/detail-prodejce/ext ... g-sro/8648" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi maj všechno po starým pánovi... :lol:
njn, takovych bazaru je tady vetsina, ne-li vsechny.
Nejhorsi je, ze pak se snazim prodat Passaty ja (3,4,5 let stare s najezdy kolem dvou kil s kompletni servisni historii a peknych stavech) a chodi me meily typu: ''Pane, to jste se asi zblaznil, tolik kilometru a tak drahe, za to si koupim nove (asi myslel nejakou Dacii bez klimy)'' nebo castejsi ''Kdyby to melo najeto do 150tkm, tak bych ho vzal''..... Uz jsem si rikal, jestli mi tady mistni admin nevytvori nejakou solo kolonku, kde bych tyhle perly daval, at se taky pobavite. :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od teekey »

kubajzs píše:Tak určitě... Asi si budu muset koupit ochcávku II, tuhle v televizi dávali jak vydrží 500 000km jako prd... :smoke: Asi ji nikdo nekupuje ani ojetou...
sam si to napsal, jednak to bylo od prvniho majitele a jednak to byla OI a ne OII, a ty opravdu vydrzi stejne jako Passat B5 a B5.5 8)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

jorassimo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 22.12.2014 09:33

Příspěvek od jorassimo »

.
Naposledy upravil(a) jorassimo dne 31.12.2014 20:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Qido »

teekey píše:
kubajzs píše:Tak určitě... Asi si budu muset koupit ochcávku II, tuhle v televizi dávali jak vydrží 500 000km jako prd... :smoke: Asi ji nikdo nekupuje ani ojetou...
sam si to napsal, jednak to bylo od prvniho majitele a jednak to byla OI a ne OII, a ty opravdu vydrzi stejne jako Passat B5 a B5.5 8)
Opravdu to byla OII.

Denis to napsal také pěkně. myslím si, že ve střevní sekci se rádi pobavíme některými hlody!

Kubajz: Vem si takové porovnání e60 vs. passat. Podvozkově a motorově je BMW trochu jinde, ale sere se tam také všechno co jde. Prasklé svody na M57, vířivé klapky, elektronika je snad ženská, atd. atd.

CR v hezkém stavu je už dobré auto. Výdaje budou, ale to u každého auta. Sám mám PD a jsem s ním nadmíru spokojen, předchozí majitel totiž nebyl hovado.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od hkr »

Mám to taky tak, když nepočítám spotřební zboží, PD zatím za 40tis v podstatě žádná závada (jen čidlo kliky).
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

Kdybych se nebál PD tak jdu do tohodle...
http://auto.bazos.cz/inzerat/40699333/V ... ne-NAV.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale je to už dědeček a realita bude kolem 300k km podle řidičovy sedačky co jsem tak zběžně kouknul, nicméně ta výbava mě fakt láká...
Jinak OII stála na servisu přes 500k a o tom že svařovali hlavu se taky raději nezmínili... :-)
E60 bych bral hned ale jak říkáš je to někde jinde... Kámoš má s poctivýma 150k km a servis stojí jak z jinýho světa ale zase je to pořádná kára... Jak říká když chceš opici musíš mít na banány...

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Qido »

Zrovna dnes jsem koukal na tvůj inzerát. Ta zelaná je moc hezká. Škoda, že ten automat se tak podělal.

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

Qido píše:Zrovna dnes jsem koukal na tvůj inzerát. Ta zelaná je moc hezká. Škoda, že ten automat se tak podělal.
Kdyby jenom automat... :roll: To jsem ho chtěl prodat už v září protože mě nechal v HR na dálnici a stálo mě to 30... Ještě že jsem si to rozmyslel to by asi nový majitel nerozchodil navíc když ta převodovka měla 70t km po kompletní repasi...
Chtěl jsem X3, ale s touhle lapálií musím slevit a hold se spokojit s Passatem.. Nicméně doufám že nebudu litovat a aspoň ušetřím na servisu a dílech... S BMW jsem kamkoliv přijel tak si s tím nikdo moc nevěděl rady a spíš udělali víc škody jak užitku no a autorizovanej servis za 2 na hodinu to bych za chvíli musel prodat barak... :-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Qido »

kubajzs píše:
Qido píše:Zrovna dnes jsem koukal na tvůj inzerát. Ta zelaná je moc hezká. Škoda, že ten automat se tak podělal.
Kdyby jenom automat... :roll: To jsem ho chtěl prodat už v září protože mě nechal v HR na dálnici a stálo mě to 30... Ještě že jsem si to rozmyslel to by asi nový majitel nerozchodil navíc když ta převodovka měla 70t km po kompletní repasi...
Chtěl jsem X3, ale s touhle lapálií musím slevit a hold se spokojit s Passatem.. Nicméně doufám že nebudu litovat a aspoň ušetřím na servisu a dílech... S BMW jsem kamkoliv přijel tak si s tím nikdo moc nevěděl rady a spíš udělali víc škody jak užitku no a autorizovanej servis za 2 na hodinu to bych za chvíli musel prodat barak... :-)
Taky jsem odkojen na BMW a postupem času jsem si našel už ověřený lidi. Ad ten repas, koukal jsem na to, ale nevšimnul jsem si data. Co nějaká záruka na práci nebo tak něco?

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

Taky jsem odkojen na BMW a postupem času jsem si našel už ověřený lidi. Ad ten repas, koukal jsem na to, ale nevšimnul jsem si data. Co nějaká záruka na práci nebo tak něco?[/quote]

Záruka nic bylo to řesně před 3 rokama... Ale když se člověk vrátí zpátky tak při první poruše nabízeli v BMW origo převodovku za 100. Takhle to vyšlo na půlku a nevydrželo ani půlku toho co ta původní. Samo nevím jestli tam něco nepodcenili ale myslím si že Kaps je jedna z mála firem u nás která opravdu ví co dělá.
Co se dá dělat. Člověk zase nastoupí do koncernu a půjde s davem... :-)
Kolik může být reálná výdrž DSG pokud se mění oleje jak mají? 200K Km? Takže se lověk žene stejně do pasti... :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“