Výměna gateway - kódování

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Qido »

Prosím Vás, pro mě nezasvěceného.
Jsou nějaké výhody použití gw 7N0 do pašíka? Chápu, že se třeba dá tato gw sehnat za lepší cenu (jako například jednotka OPS pro OII je ,,VĚTŠINOU,, levnější než jednotka 3C8), ale jinak mi to připadá takové zbytečně lámané přes koleno. :?:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

Mě na tohle Kimouš řekl, že o dost levnější.. Pak tedy smutné jestli někdo šetří zrovna na tomto.. A zase Opice a banány

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Klejzlik »

Qido píše:Prosím Vás, pro mě nezasvěceného.
Jsou nějaké výhody použití gw 7N0 do pašíka? Chápu, že se třeba dá tato gw sehnat za lepší cenu (jako například jednotka OPS pro OII je ,,VĚTŠINOU,, levnější než jednotka 3C8), ale jinak mi to připadá takové zbytečně lámané přes koleno. :?:

Nene, já jí koupil za hubičku, proběhla zkouška, docela jsem to popletl, kámoš má úplně jinou a já měl za to, že má N ale nemá! Takže proto jsem se nakonec klukům omluvil a uznávám, že jsem kokos ;-)..
Je to k ničemu, jak psal mistr, tak N neumí například blikání blinkrů při zamknutí ( respektive se nám to nepodařilo nakódovat ani ve škodovce a hlavně neumí zamykat zámek volantu) což osobně neřeším, od toho mám havaríjko ale už tam je s indexem Q a ta umí vše ;-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

no a teď smekám před tím, že jsi se dokázal omluvit :thanks: :thanks: to dokáže málokdo.. a na tvou obhajobu chybama se člověk učí a nikdo učenej z nebe nespadl :good:

tohodle si u tebe zase cením já pane, umí to tady málokdo :good:

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Klejzlik »

No jde o to, že jsem hňup a totálně to popletl, proto jsem si stál stále za svým ale neměl jsem pravdu ;-) což když to po sobě čtu vypadám jak vůl ale co už :-D

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od hkr »

Taky smekám Kejzlíku :thanks: Většina lidí by všechny své posty změnila na něco jako ".", nebo "nic" a nehlásila se k tomu.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ppfox »

jj, málo vídané - resp.ojedinělé popsání a vyhodnocení situace...takhle kdyby se k tomu stavěl každej, tak by tu bylo výrazně lepší prostředí :good: :potlesk:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od Archie »

Pepo souhlas, stluču bednu (stupně vítězů) a jestli Klejzlík dorazí v neděli do Slanýho, dáme mu věnec za férovost. :pleasantry:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ricom »

no vidíš já a mí kolegové někteří tady nic kloudného z huby nevypstíme, natož technicky zdatného a ještě máme díky těmto našim schopnostem vlastní sekci a někteří i poměrně vysoké a důležité funkce :laugh: :drinks:
Klejzlik píše:No jde o to, že jsem hňup a totálně to popletl, proto jsem si stál stále za svým ale neměl jsem pravdu ;-) což když to po sobě čtu vypadám jak vůl ale co už :-D

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 747
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Výměna gateway - kódování

Příspěvek od ferda25 »

Dle mého jednotka 1K0 907 530 AD(případně od Temicu: 1K0 907 530 S nebo Q) je taky levná a jde jen o to najít někoho kdo to má chuť zkusit...výsledek by měl být plně hodnotná jednotka 3C0. Jednotka se nebude rozebírat tak není žádný strach o následnou spolehlivost.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“