webasto kouri Passat 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: webasto kouri Passat 3C

Příspěvek od macko25 »

ricom píše:a to ti řekl kdopak tohle moudro co ?? :fool:
macko25 píše:Inak vseobecna rada je ze aditiva napr VIF do nafty negativne pusobi na NT...

Nijto mi to nerikal ale vzhledem k tomu ze s tim delam tak mam s tim skusenosti...
Ale kazdy at si dela jak je libo... Aspon bude vic prace... :D

Uživatelský avatar
vwfred
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.08.2010 12:23

Re: webasto kouri Passat 3C

Příspěvek od vwfred »

dá se sehnat samotná žhavící svíčka(kolik stojí)? V servisu mně řekli, že se samostatně nedá koupit,že musím za 10 000,- koupit celý těleso.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto kouri Passat 3C

Příspěvek od pohodarkajik »

u TTV se musí opravdu koupit celý tělěso, ale 10 000,- je blbost

arrow: http://www.autoweiss.cz/cz-detail-11622 ... 13194.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KovyB6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.02.2014 12:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: webasto kouri Passat 3C

Příspěvek od KovyB6 »

VYRESENO
Tak už to maká.Webasto jsem vytáhl ven, rozebral jsem ho a celý jsem to vyčistil byl tam karbon.
Koupil jsem nové těsnění a srouby a zase jsem to smontoval.Mel jsem ještě prasklou pojistku u řidiče od webasta protože mi to na potřetí nechytlo tak to vyhodilo pojistku. Dal jsem novou na vagu jsem dal základní nastavení a pres dálkový ovladač jsem dal on a už to běželo v autě po par minutách krásne teplo.Dřív když jsem jel do práce asi 20km tam mi to ukazovalo nějakých 80 stupňů teplotu a ted se mi to po startu samo zapne samozřejmě při nízké venkovní teplotě tak po par kilometrech mám už 90 stupňů takže pecka.Akorad nevím jak mám nastavit aby mi to po,ut,st,ct,pa zapinalo v 7 ráno nevíte někdo jak to nastavit v tech předvolbách v tom menu.Dík
VW PASSAT INDIVIDUAL DSG 2.0 TDI 125KW ROK 2008

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“