Tažné a nosič kol

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Wdk »

Akorát že já potřebuju teď na 3 kola a za 2-3 roky, až začne jezdit i synek.. Takže za mě THULE..

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Wdk »

jozef.79 píše:Vyhodou je ze je sklapatelny tj nemusis ho nosit v kufri , ale ani vw servis to nemontoje , pouziva iba "nahradu" od westfalie
to myslíš tažné? Nosič na kola asi sklopný nebude, ne? Nebo jo?

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od jozef.79 »

Myslel som tazne,

ale k nosicu, mam nosuc westfalia bc60 sa da pekne zlozit a ten hodis do kufra..

Co sa tyka zasuvania / zlozenia priamo nosica tak videl som to iba u opel znacky kde nosic mozes mat za priplatok

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Wdk »

já asi půjdu čase do Jetsem zmíněného Thule - je pro 4 kola. Navíc mám od Thule příčníky, tak to můžu dát na stejný klíč.

Branisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.12.2014 18:11

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Branisko »

Aj ja som tento rok riešil ťažné a nosič na bicykle. Moju kombináciu možem všetkým odporučiť. Nosič Atera Strada DL 3 a ťažné rychloupinaci bajonet Galia. Oba výrobku sú skvele. Strada stala cca 450 EUR a je určite lepšia ako Thule a Galia s montážou cca 324 EUR.
http://m.youtube.com/watch?v=DAtll6mgvmU" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.galia.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Ak bude mat niekto záujem o fotky/ďalšie infosky, tak piste..
Tiguan 1,4 TSI Sport & Style 4Motion

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Wdk »

Mám thule a jediné, co bych bral, jsou ty upravitelné spodní držáky kol. Ale nijak urputně, jsem spokojený s tím co mám. Ten horní držák je pohodlnější, ale otázkou je, jak odolá zlodějům. A já naložím 4 kola.

Branisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.12.2014 18:11

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Branisko »

..mám konkrétne presne toto http://m.youtube.com/watch?v=aQcl-jGDOoc" onclick="window.open(this.href);return false; Možem potvrdiť, že prístup do kufra, rovnako ako aj manipulácia zakladania/skladania nosiča aj bicyklov je úplne v pohode. Všetky prvky sú užívateľský very easy a všetko veľmi dobre drzí a funguje. Trochu bol "problém" len prvý krát "naskladať" bicykle na nosič.. Je to Strada DL3 (čiže na 3 bicykle) s možnosťou rozšírenia na 4 za cca 50-60 EUR ak si to dobre pamätám..
Tiguan 1,4 TSI Sport & Style 4Motion

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od Shorty »

Zdar lidi, sice je to kapku vedle, ale můžete doporučit nějaké strašní nosiče (lidově zahrádku) na tiguana (první generace)? Je potřeba vzít origo nebo stačí nějaký renomovaný výrobce typu thule (ideálně i reference na konkrétní typ - viděl jsem několik druhů)...díky za reference.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od jets »

mám Thule, nějaké univerzální příčníky, netuším co to je za typ, ale jsou naprosto v pohodě. Doporučuju firmu střešní nosiče Böhm, poradí ti co a jak.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od pavproch »

Jestli Ti to pomůže: ve firmě máme několik Oct. II combi se střešníma podélnýma hagusama a k nim sadu příčníků Thule (typ z hlavy nevím - oválný Alu nosník a zaklapávací/zamykací svěrný mechanismus. Jelikož náš Leguán (I.gen, MY2011, 2.0TSI, R-line) má hagusy taky z výroby, taxem jentak na zkoušku tam ty příčníky z oftáky zkusil dát a.... PASUJOU.... takže asi tak.... už s Leguánem (a 220cm/600lt velrybou Thule na nich) byly aji na lyžích ve Francii...
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné a nosič kol

Příspěvek od jets »

jj, mě ty z Tiguana pasujou na Superba... profil hagusů u VW je buď stejný nebo podobný
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“