Plovak v nadrži

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

mam problem ze po vymnene plovaku(snimac hladiny paliva v nadrzi) mi spatne ukazuje budik paliva teda respektive ukazuje to 0 sviti kontrolka paliva ale po demontazi zjisteno cca.pul nadrze plno neni to poprve co nam to ukazuje takovy nesmysl protoze pri tankovani nam pistole vypinala pri cca800kc.musi se jeste nejak nastavit ta rucicka nebo to je pevne dane a neda se to upravovat?diky

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od srotty »

Pokud máš možnost napíchnout to na Vag tak si dej v přístrojové desce test akčních členů.Tam by se ti měla rafička nádže po objetí celé stupnice zastavit na půlce.Pokud se zastaví jinde tak rafičku přesadit.

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

rafičku? a to presadit nezavisle na nadrzi?tj.i kdyby byla plna benzinu tak proste prenastavit na polovinu?na neni treba jeste mozne ze je tam plovak z jineho auta?org.uz jsem vyhodil a koupil z vrakace druhy

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od duduh »

Na VAGíně si uděláš ten test správného chodu motorku.Rafika zůstane stát v horní úvrati.Uděláš si zde i test plováku,ale to je třeba dolévat do prázdné nádrže třeba po 5L.Potom uvidíš,jak ti to vlastně měří.Podle ETKY jde přece zjistit co tam patří za plovák.Třeba máš ohnuté jen to táhlo plováku.

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

1)Rafika-rucicka?
2)Na VAGíně si uděláš ten test správného chodu motorku = je to to same co popisoval "srotty" ?protoze ty popisy se trochu rozchazeji :-)
3)etku se mi nepodarilo zprovoznit

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od duduh »

1.ukazatel stavu paliva- ručička ukazatele stavu paliva
2.a/na té VAGíně si uděláš test chodu motorku.Tedy ručička jde od 0 po max a potom zůstane stát v horní polovině.
b/v dalším testu si zkontroluješ přímým měřením+doléváním paliva, jak ti vlastně ukazuje plovák&ukazatel stavu paliva.VAGína ti to tedy zobrazuje přesně v L
3.hodně kolegů ti poradí co tam máš za "plovák".Ale to si musíš doplnit co máš vlastně za auto.


....1K0 919 051 AE/1J0 919 051 H....a s čerpadlem/bez čerpadla.......4kolka podtlak s přečerpáváním...atd

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

takze G4 1,8 20v 92kw rv:98
vag mi bude ukazovat i litry? je fakt ze ten plovak tam neni org musel jsem z vrakace koupit jiny protoze puvodni se rozpadl.takze nevim zda ten co mi dali je ten co by tam mel byt.vzali mne na hromadu a tam mi z ni jeden dali bylo na nem napsane g4 a tod vse.taky jsem jeste zjistil ze kdyz si s tim plovakem hraju a to rameno dam uplne nahoru tak mi rucicka ukazuje cca carku do plna.
Přílohy
P1010542.JPG

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od srotty »

taky jsem jeste zjistil ze kdyz si s tim plovakem hraju a to rameno dam uplne nahoru tak mi rucicka ukazuje cca carku do plna.[/quote]
Proto jsem psal udělat test akčních členů.Ten je nezávislý na plováku v nádrži.Pokud se ti ručička(rafička) zastaví na půlce stupnice ,tak jsou budíky v pořádku a musíš poštelovat plovák.

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

ten navod jsem pochopil ale jeden rika zastavit v pulce a druhy v horni uvrati.je to jedno nebo jak? :-)

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od srotty »

Ručička nejdřív vyběhne na maximum a pak se má zastavit na půlce nádrže,teda při testu akč.členů.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od duduh »

VAGína ti bude ukazovat i L jestli ti to podporuje PB.Horní úvrať je vrchol měřidla.V tvém případě je to těch 1/2.Vytažený plovák ti musí ukazovat správně polohu 0-1/2-max.Trochu to jde i korigovat na VAGíně.To číslo plováku dle ETKY je čitelné?
Přílohy
palivoměr.jpg
palivoměr.jpg (5.3 KiB) Zobrazeno 1273 x

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

tak jsem si hral
1)fotka nastaveni do plna a rucicka cca.3/4
2)fotka nastaveni do poloviny a rucicka cca.1/4

mam brat cislo ktere je primo na plovaku? protoze tam nic jineho nebylo
Přílohy
P1010544.JPG
P1010545.JPG
rucicky.jpg
rucicky.jpg (34.69 KiB) Zobrazeno 1258 x
DSC00039.JPG
Naposledy upravil(a) Sglunda dne 04.01.2015 23:05, celkem upraveno 1 x.

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

toto chci popripade koupit ale nevim zda mi to pomuze
Přílohy
rall plovak.jpg

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od duduh »

Nejsem ještě v práci budu až ve ST tak se ti nemohu juknout na číslo dle ET. Máš to 1J1/ AGN...BAF?Zkus ještě opatrně třeba čističem brzd a jemným hadříkem očistit ty dvě odporové dráhy.A proč jsi to vlastně měnil?

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Plovak v nadrži

Příspěvek od Sglunda »

ten puvodni se uplne rozpadl,prasklo tam to pritlacne perko a zacalo to ukazovat porad 0.tak jsem koupil z vrakace druhy.jenze po delsi dobe to proste dlouho ukazovalo plnou pak pul a z niceho nic to spadlo na 0.a vycistene to uz mam.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“