Převodovka VW passat, 2.0 tdi BKP-MOTOR, rok 06

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Převodovka VW passat, 2.0 tdi BKP-MOTOR, rok 06

Příspěvek od denis.82 »

tomášek pasat píše::D:D:D
tak jste si tady popsali během doby co jsem tady nebyl.názory uplně stejne,jako u každého tématu,tady je pár lidí kteří to forum niči,asi si hrajete na velké frajírky,je tady pár borcu,ale taky pár blbcu,kteří neradí ale jen dělají z ostatních lidí dementy.Jooo ono se machruje na foru,takže místo rady přijde urážka ,a pk už to jede.je to přesně tak jak jsem psal,je jedna věc napsat svuj názor,a druhá věc někoho urážet.
O.k.měli jste pravdu,ve finále novy setrvák+spojka+ vyměneno ložisko na hlavní hřídeli.
Problém vyřešen. DÍKY ZA RADY BORCI. Schválne si přečtěte spětně sve rady u jiných temat,co názor to arogance.
Njn, ty jsi asi cekal, ze ti bude koupe stareho setrvaku kazdy chvalit....ale bohuzel tomu tak nebylo, tak jsou vsichni spatni. :cry:
Asi budes hodne ''ferovy'' borec, kdyz mas v planu auto za chvili prodavat a resis nahradni dily ve stylu jen ''jen aby to chvili vydrzelo''.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Převodovka VW passat, 2.0 tdi BKP-MOTOR, rok 06

Příspěvek od pepa 67 »

tomášek pasat píše:jo,ještě Ti učastníci fora co mi nabízeli v SZ starší setrvák jsou zoufalci....,dobře borci.
Ok.už tady nebudu nic psat,ani komentovat,tady člověk musí být potichu,pk je vše ok.
Jen tak dál.
Tak to sem hod kdo ti co psal do sz :wink: nediv se,stím co jsi pak vymýšlel stím jetým setrvákem :negative: chudák potencionální kupec,tobě by se to taky asi nepáčilo koupit nějakou past ale asi to máme v povaze ojebat každého :( při prodeji jak je to vše ok a nakonec vše v prdeli 8O
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Převodovka VW passat, 2.0 tdi BKP-MOTOR, rok 06

Příspěvek od ricom »

jako fakt už se trochu prober chlape.. člověk ti chce v dobré poradit a podívej co ty z toho uděláš.. :drinks:


tomášek pasat píše:jo,ještě Ti učastníci fora co mi nabízeli v SZ starší setrvák jsou zoufalci....,dobře borci.
Ok.už tady nebudu nic psat,ani komentovat,tady člověk musí být potichu,pk je vše ok.
Jen tak dál.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“