Úprava softwaru DSG

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od KJirka »

já za jízdy řadím mezi D a S velice často
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od motorpower »

Yessmen ano, plyn ignoruje, ale neodřazuje. Tak jsem to aspoň odzkoušel u RS Fabie.
Ferda ..výjimečný souhlas, osobně mám u DSG org nejradši.
Ale můj názor je znám, jedině manual, už takto mi do toho kecá až moc.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od ricom »

tak to jsi první kdo to tady říká.. a na okruh s Passátem no nevím nevím tedy.. asi každej meleme o jiném autě..
yessmen píše:Sko je nepoužitelný... ani pro sport jízdu na okruhu, okresce ani na jízdu ve městě.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od Qido »

ricom píše:tak to jsi první kdo to tady říká.. a na okruh s Passátem no nevím nevím tedy.. asi každej meleme o jiném autě..
yessmen píše:Sko je nepoužitelný... ani pro sport jízdu na okruhu, okresce ani na jízdu ve městě.
Tak nemůže dělat s passata sportovní auto, že jo. Ač podvozkově dobré auto i do zatáček, je to zejména polykač kilometrů.

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od Nemo »

Takže DSG ak úprava soft len origo, bral by som ten update s vyššími otáčkami... Myslím si, že občas s tými vyššími otáčkami človek zajazdí lepšiu spotrebu ako podtáčaním motora. Čo sa týka pádiel, občas použijem ak potrebujem ale odozva je pre mňa pomalá tak ako v manuálnom režime, ktorý je málinko rýchlejší v reakciách. Ak chcem tomu šľapnúť naraz, tak kickdown ale ak si chcem užiť tú trošku športovejšiu jazdu tak S, zmení sa málinko to správanie prevodovky. S-ko v meste je blbosť pretože to točí stále okolo 2000 a viac a s týmto jazdiť v kolóne..... Okruh to by robil asi len blbec, na to sú iné autá, ale na pobavenie alebo prevetranie na max. rýchlosť môže byť no, ak to niekoho baví..
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od yessmen »

Nemluvil jsem o autě specificky. Ne nemám passata, ale DSG máme všichni stejný a to chování nesere jen mě.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Úprava softwaru DSG

Příspěvek od Qido »

yessmen píše:Nemluvil jsem o autě specificky. Ne nemám passata, ale DSG máme všichni stejný a to chování nesere jen mě.
Uznávám, nevšiml jsem si auta v podpisu. Chápu, že v R32 je to trochu něco jiného.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“