Problémy s elektronikou po nastartování

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

mawe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.07.2014 07:54

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od mawe »

aktualizace: v pátek 16.1. jsem auto převzal zpět ze servisu po opravě - výměně dílu ve spínačce. Konkrétnější popis mi neřekli (zákazník tomu přece nerozumí, že? :wink: ) Zatím se závada neprojevila, tak uvidíme...
Jo a u Auto Horejsek prý zákazník nárok na bezplatný náhradní vůz nemá :x (no comment)

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od Pantani »

Podle českýho autorizovanýho servisu zákazník nikdy ničemu nerozumí a je absolutně vyloučeno, že by měl načteno víc, než servismen v aut. servisu :-D S tím už jsem se taky někde setkal :-D
Tipuju, že tvoje závada se už na tvým autě neprojeví, přeci se mezi sebou ty servisy domlouvaly, tak snad ...
Náhradní bezplatný vůz není k dispozici nikde - nebo teda aspoň podle mýho.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

mawe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.07.2014 07:54

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od mawe »

Co se týká náhradního vozu, tak jsem asi trochu zmlsaný servisy jiných značek (Volvo, Toyota), kde jsem neměl problém při záruční opravě se zapůjčením náhradního vozidla zdarma, resp. za PHM nebo symbolickou částku.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od Pantani »

Aha, tak to jsem netušil. No já můžu říct, že mně taky náhradní vozidlo zdarma rozhodně nenabídli.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
Moose
Člen klubu
Příspěvky: 260
Registrován: 22.05.2010 12:59
Bydliště: Přerov nad Labem

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od Moose »

Já jsem si u svého prodejce vydobyl i pár benefitů

Z benefitů Vám tedy mohu už nabídnout jedině slevu na servisní služby v našem servisu ve výši 10%. Dále mohu nabídnout slevu 5% na veškerý materiál a příslušenství. Pokud přijedete na servis vozem zakoupeným u nás, mohu Vám poskytnout náhradní vozidlo po dobu servisování Vašeho vozu zdarma.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=302657
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2015

mawe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.07.2014 07:54

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od mawe »

Tak přesně na benefit ve formě bezplatného vozidla po dobu servisu jsem při jednání o koupi zapomněl :cry: Ještě že máme víc aut, takže je čím jezdit :wink:

Uživatelský avatar
Moose
Člen klubu
Příspěvky: 260
Registrován: 22.05.2010 12:59
Bydliště: Přerov nad Labem

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od Moose »

Já ho sice nemám napsanej ve smlouvě, ale to musim vyřešit až budu přebírat auto... Jinak jsem z nich dostal ještě originální textilní (veluroví) koberce
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=302657
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2015

Uživatelský avatar
tiggy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 30.12.2011 22:23

Re: Problémy s elektronikou po nastartování

Příspěvek od tiggy »

Na Tiguane bol problém s ľavým zadným snímačom otáčok kolies (snímač ABS).
Po jeho výmene problémy s blikajúcimi kontrolkami a vypínaním rôznych systémov naviazaných na správne údaje zo snímačov otáčok kolies (ABS snímače) prestali a auto opäť funguje. :-)
VW Tiguan 1.4 TSI/90kW Trend&Fun (modelový rok 2012)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“