antiradar (radardetektor)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od teekey »

KJirka píše:který to jsou ? Hoď link pls.
neco takovehoto, narazil jsem na to nahodou, v CZ jsem to hledat nezkousel.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od maverick1 »

1) Zezadu tě to vůbec neochrání a na dálnicích a rychlostních silnicích měří v podstatě jen zezadu...
2) Mám zkušenost několik let dozadu s antiradarem Beltronics... snímá to všechno možný záření/signály a co já vím, například pípal na ty bezpečnostní rámy co jsou na benzínkách a v kterémkoli obchodě u dveří. Takže po chvíli už stejně jezdíš jak bez něj, protože tě ty falešné poplachy a zbytečný skákání na brzdu rychle přestanou bavit. Možná, že nějak pokročil vývoj, ale v zásadní zlepšení nevěřím...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

Tak když ses zapojil do debaty, koukni nejdřív na ten odkaz, co jsem sem dával. Ty nejnovější zařízení už maj dneska minimální falešný poplachy a berou to jak zepředu, tak zezadu. Já měl starýho Bella kdysi taky a to řvalo u každý banky. Dneska je to už fakt o kus dál. Ještě tak dva - tři roky zpátky byla špička Valentine one a dneska je to proti těm novým mizerná šlupka.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

tak jsem si to ještě ověřoval a ten signál to chytá ze všech stran. Jediný, na co to pochopitelně nemůže reagovat je to "poměrový" měření Polcam (nebo jak se to jmenuje).
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Pisa »

KJirka píše:tak jsem si to ještě ověřoval a ten signál to chytá ze všech stran. Jediný, na co to pochopitelně nemůže reagovat je to "poměrový" měření Polcam (nebo jak se to jmenuje).
Těch polcamů je u policajtů docela málo, těch novejch superbů je asi 5 a R36ky prej dosluhujou jsem někde četl, že by už měl jezdit jenom jeden. Já třeba vždy když vidím supíka, kterej je celej zatemněnej tak okamžitě upravuju rychlost, u toho poměru je dobré, že musí být před nebo za tebou na několik sekund :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od skacel99 »

Dosluhují a z dálnic se přesouvají na rychlostky,třeba 35 Mohelnice - Hradec

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

jak jsem se dočet, tak ty Polcamy, co sundali z R36tek, dávaj do všelijakých Ochcáviía dokonce snad i Fabií. No to je pak ovšem v prdeli.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od skacel99 »

Oni to z toho očesali?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

Jirko můj známej koupil nějakou podobnou fičuru za nějakých +- 20litrů.. už měl nějaké body fuč.. tak to koupil

no a jelikož si myslel to co ty, tak jí hnal s toudle fíčurou nějakých 200+- pod D1.. Najednou kámo píp píp píp no tak zpomalil a už vidí za ním modrá světla, šup před něj, stopka a cajti v Superbídě..
Takže kámo ta fíčura mu sice zapípala ale asi pozdě nebo nevím, ale frajeři ho naměřili nějakých 195+- dostal další 3body + pokutu a mohl být rád, že mu to nesebrali na místě celé..

chtěl s tou krabičkou jebnout takovej je magor. Nakonec si uvědomil co stála a druhý den ji prodal asi za 13+-tis na bazosi..

a to se nebavím o tom jak ho sralo myslet na to, že když jel ven z ČR musel to schovávat..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

ono je to slložitější. V těch Supech jsou právě Polcamy a na ty nic nereaguje. To je jen poměřování jejich rychlosti s tou tvojí. R36 už jsou ale pryč a ve všech B7 jsou naopak Ramery, který to bere velmi spolehlivě. Tady to všechno je : http://www.antiradary.net/mereni-rychlo ... assat-r36/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od duduh »

A detekuje (ruší) to i nové bodové LASEROVÉ radary? :idea: V Rakousku policista známému doslova antiradar vyškubl z auta a normálně rozšlápl.Potom co známý říkal tak si jej policista :baseball: slovně i peněžně vychutnal.
A pánové, přečtěte si SILNIČNÍ ZÁKON 361 kde v §3 odst. 4 ........ve správním řízení až 10tis./Kč za použití antiradaru......Tedy na svém tempomatu v autě dám raději ve městě 50km/hod,mimo obec 90km/hod,dálnice 130km/hod a jsem v klidu... :smoke: .....a protože po silnicích jezdí čím dál více tutanů s mobilem u ucha a plynovým pedálem u podlahy,na křižovatkách a při předjíždění jezdí zásadně bez blinkrů, tak jsem si raději pořídil autokameru.Investice se mi vrátila hned když do mne jeden tutan na parkovišti nacouval a z místa dopravní nehody ujel.Měl smůlu,kamera měla jeho SPZtku.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od skacel99 »

Tak ale v našich zákonech je přece rozdíl (nebo alespoň býval) antiradar pasivní (detekce) a aktivní (rušička)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od duduh »

Jo a k tomu odkazu:Jako informace je to pěkné, ale chci vidět někoho,jak si pořád dokola šrotí SPZtky policejních aut pro případ,že by za ním jel nějaký Passat,Octa. :yahoo: By jsem se musel zbláznit.

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od esmouch »

duduh píše:A detekuje (ruší) to i nové bodové LASEROVÉ radary? :idea: V Rakousku policista známému doslova antiradar vyškubl z auta a normálně rozšlápl.Potom co známý říkal tak si jej policista :baseball: slovně i peněžně vychutnal.
A pánové, přečtěte si SILNIČNÍ ZÁKON 361 kde v §3 odst. 4 ........ve správním řízení až 10tis./Kč za použití antiradaru......Tedy na svém tempomatu v autě dám raději ve městě 50km/hod,mimo obec 90km/hod,dálnice 130km/hod a jsem v klidu... :smoke: .....a protože po silnicích jezdí čím dál více tutanů s mobilem u ucha a plynovým pedálem u podlahy,na křižovatkách a při předjíždění jezdí zásadně bez blinkrů, tak jsem si raději pořídil autokameru.Investice se mi vrátila hned když do mne jeden tutan na parkovišti nacouval a z místa dopravní nehody ujel.Měl smůlu,kamera měla jeho SPZtku.
má slova. Kameru mám od Vánoc 2013 a už mi zachránila 50tis, kdy se borec otáčel přes 2 plné a nevšiml si mě. A těžce se chtěl vymlouvat než viděl záznam. Nechci nikomu brát iluze, ale podle mě jsou antiradary vyhozené peníze. Ale na druhou stranu, jezděte jako cvoci, aspoň se policajti nebudou nudit ;) (humor pánové)

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od hasmen »

KJirka píše:a ještě lepší je model S, což je na trhu od podzimu : http://www.antiradary.net/antiradar-genevo-one-s/" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi do toho půjdu.
No já teda nevím,ale stacionární radar(Bacha, švestky! nebo Bacha chlupatí!) mi hlásí Pavel Liška v navigaci podstatně levnější,než je tento nelegální (?) zázrak... :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“