antiradar (radardetektor)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

tak znovu. Radar detektor není ilegální. Ilegální je rušička měřicího signálu. Ale tak si to přeci přečtěte, koho to zajímá. Mě by naopak spíš zajímaly nějaké konkrétní zkušenosti, nicméně vidím, že asi nejsou.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

a myslíš, že když to českej cajt uvidí, že mu to bude úplně jedno Jirko ??

já nevím tobě není pomoci kupto.. :drinks:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

a myslíš, že rozezná, mezi všem těma on board kamerama, telefonama a mobilníma navigacema, na co to vlastně čumí ? Jak by to mohl z dálky rozeznat. A z blízka už mu nedáš šanci, ne ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

nééé Jirko voni tam dělají jen samí blbci co to neznají.. :laugh:

chlape mě tenkrát vyškolil s Hidkama mladej bengo tak, že jsem myslel, že je ve volných chvílích prodává snad

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

Jo, pokud je HID v normální parabole, tak to poznaj i chovanci slepeckýho ústavu. Ale jestli dáš HID za čočku, nemůžou mít problém.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

a to ti řekl kdo tuhle kravinu ?? co osřiky na náraznících ? co když zvedneš haupnu, co svítivost.. Jirko to snad néé, neblázni..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

kvůli světlům tě zastavěj, když je evidentní, že to jsou HID. Při náhodný kontrole ti pod kapotu nelezou a nic takovýho nezkoumaj. Proč by to dělali. Leda, že je něčím nasereš a chtěj ti zasolit. To pak jo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

Jirko ty jsi dneska trochu v ráži asi.. Asi nevíš o nařízení pro hlídky aby obzvláště u hodně svítících/oslňujících světel provedli důkladnou kontrolu viď..
Já to vím, protože se mě to u Golfa týkalo a bylo mi to vykecáno.. Tudíž pokuta na místě a odstranit co nejdříve..

Když jsem chytře zareagoval a co ty co mají čočku, hbitě mi odpověděl příslušník a vyjmenoval mi všechny auta, která měla xenony, která nemají xenony, dokonce věděl výjimky u Audi co se týče nárazníků atd..
A o tom že v případě potřeby mohou s tebou ject na STK víš asi taky určitě..
Jinak i na Passatu B5.5 kde jsem měl HIDky 4300k se mi stalo, že mě benga kontrolovali a dostal jsem upozornění, že tam nemám povolené žárovky..
A dokonce mě jednou u Cukráku jebali i za ledky v obrysech, neboť v předpisu pro auto je, žlutá žárovka nikoliv Led žárovka.. A myslím, že i pro 'SPZ.

Teď po tom jdou docela slušně a dobře dělají..

A co se týče radarů, antiradarů, rušiček a kdo ví čeho, nebude to trvat dlouho a bude to to samé v bledě modrém..


tím ti chci říci, že doopravdy někteří přísl. nejsou fakt jelita a mají dobře nastudováno.. a když tě nebudou moci podusit za antiradar, podusí tě za něco jiného..

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od dkraft »

napada me takova revolucni myslenka! Co to zabudovat do predni masky a dovnitr si vytahnout jenom to kecatko? Odpadne problem s tim jestli to policajt pozna na palubce nebo ne! :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

do přední masky dávají ten bazmek co odráží laserovej paprsek. Ovšem ten už je mimo zákon. Ti, co to tam mají sice říkaj, že se to nedá bez rozebrání auta najít, ale radši bych to nezkoušel.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

jo jo to si kamarád dal do své S8 a už je to venku.. stálo ho to pouze 5litrů držhubného..

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od skacel99 »

Není to náhodou tak,že pokud policie nazná,že na autě je rušička,můžou nařídít odbornou expertýzu,tudíž rozebrání?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

hoši děláte z nich debili fakt.. ty kluci mladí vědí kolikrát lépe jak my tady.. asi tak.. a nějakej vyjebanej antiradar i třeba za mřížkama pozná i moje polovička skoro..

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od teekey »

skacel99 píše:Není to náhodou tak,že pokud policie nazná,že na autě je rušička,můžou nařídít odbornou expertýzu,tudíž rozebrání?
Samozrejme, stejne kdyz se jim nezda technicky stav, tak te doprovodi do nejblizsi zkusebny STK...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od duduh »

Cajt u radaru dělá svou práci.Někdo z nás to prostě musí dělat.Není to buzerace.Spěcháš někde?Chceš si rychlou jízdou a "ohrožováním ostatních" něco dokázat?Překročením dané rychlosti o 20km/hod máš v dnešní době svinský problém!A říká ti něco tzv. :Úsekové nebo GESIG měření?Jak tam funguje asi antiradar?Kolega právě řeší ten úsekový radar.Byl nově instalovaný = překvápko/předvolání = Předpoklad:cca asi na půl roku papíry v čistírně = cca základ flastr asi 15tis. Kč = autoškola......no má z toho 8O

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“