Led žárovka do SPZ

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Ergo »

Ano, komplet u SPZ. :idea:

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

Ooo to zní dobře, a dá se to vypnout třeba i světla denního svíceni?
Kdopak by to mohl umět v okolí Liberce? :)

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od lukasko144 »

Pisa píše:Mě se to teda nestává a to jsme jezdil i v těch nekřesťanskejch -5ti ;D
Zatím bych mohl jen doporuči ty co mám, odkaz je někde nahoře, ale může se něco podělat to je jasný.
Myslel som taketo cinske moduly ..
Přílohy
$_1.JPG
$_1.JPG (44.1 KiB) Zobrazeno 1782 x
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

Umí tady někdo nakodovat B7 aby nehlasila prasklou žárovku v okolí Liberce? Díkes...

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

Dokáže mi někdo logicky vysvětlit proč když dám Can-bus diody do parkovaček tak to chybu nehlásí a když ji dám na SPZ tak to chybu hlásí??? :baseball:

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ladulel »

kubajzs píše:Dokáže mi někdo logicky vysvětlit proč když dám Can-bus diody do parkovaček tak to chybu nehlásí a když ji dám na SPZ tak to chybu hlásí??? :baseball:
Těžko říct... Asi to má novější jednotku. Na 3c mi zadní led Can-bus chybu palubák nehlásil. Na oktávce teď hlásí.
Neměl by někdo nějaký typ, popř odkaz na sulfit led, které by chybu nehlásili?

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

ladulel píše:
kubajzs píše:Dokáže mi někdo logicky vysvětlit proč když dám Can-bus diody do parkovaček tak to chybu nehlásí a když ji dám na SPZ tak to chybu hlásí??? :baseball:
Těžko říct... Asi to má novější jednotku. Na 3c mi zadní led Can-bus chybu palubák nehlásil. Na oktávce teď hlásí.
Neměl by někdo nějaký typ, popř odkaz na sulfit led, které by chybu nehlásili?
Zkusím koupit ještě jedny a jestli to nepůjde tak tam připojim rezistory a s..u na to...
Včera jsem dal Ledky do denního svícení. Po zapnutí to nic nepsalo ale při jízdě se to občas rozsvítí ale zase zhasne... Tak tam dám taky ty rezistory a snad to bude v poho...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ricom »

nejsou Ledky jako Ledky hoši.. to jsou ty Chine za pár korun no..

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

ricom píše:nejsou Ledky jako Ledky hoši.. to jsou ty Chine za pár korun no..
No nevím ale 150kč za jednu ledku mi nepřijde úplně levný teda...
Nebo jsem mimo?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ricom »

ale to přeci není vo ceně.. jsou borci co ti prodají za 300kila i věc co stojí 60kč z Chine nemusíš chodit daleko..

no až budeš chtít mít klid napiš uživateli Kimik. Žárovky má dobré kvalitní a nic nehlásí.. Mám je na autě už rok a půl.. Teď je kupoval Prochy a PPFox je má též..
nikdo s nimi problémy nemá..

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ppfox »

s cenou ani ne, ale já taky nějaký vyzkoušel a chce to fakt od někoho kdo je upraví "po česku" aby to trochu vydrželo :wink: hlavně teda ty co svítěj furt - parkováky + RZ, v interiéru kde to svítí jen občas chvíli to asi tolik nevadí
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Archie »

kubajzs píše:
ricom píše:nejsou Ledky jako Ledky hoši.. to jsou ty Chine za pár korun no..
No nevím ale 150kč za jednu ledku mi nepřijde úplně levný teda...
Nebo jsem mimo?
Ceny některých jsou ujetý a je úplně jedno kdo je vyrábí. Paradoxně vyšší cena vůbec neznamená, že s některými LED nebudou taky trable (tím nemyslím ty od Kimouše ale od jiných CZ loupeživých prodejců).
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

ricom píše:ale to přeci není vo ceně.. jsou borci co ti prodají za 300kila i věc co stojí 60kč z Chine nemusíš chodit daleko..

no až budeš chtít mít klid napiš uživateli Kimik. Žárovky má dobré kvalitní a nic nehlásí.. Mám je na autě už rok a půl.. Teď je kupoval Prochy a PPFox je má též..
nikdo s nimi problémy nemá..
Fajn díkes za typ... Sice jsem už nasadil rezistory ale uvidím jak dlouho to bude fachčit...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ricom »

nebude.. taky jsem zezačátku laboroval a to jsem je měl i upravované od Kimika ty moje a nebyly z nejlevnějších.. Dokonce mi z jedné Ledky upadla nějaká malá svině elektronická do světla a někde tam ještě bloudí.. a v tu chvíli šly všechny ven a vše jsem vzal od Kimouše.. Je to tam už roku a půl a žádnej problém.. On to tam má ještě déle a bez výměny.. :drinks: :drinks:

kontakt na něj máš a za kvalitu ti ručím hlavou a myslím i nejen já..

Uživatelský avatar
Dredr1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 14.08.2013 14:07

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Dredr1 »

Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ... přední světla bez problémů canbus T10 funguje , zrcátka a interier ... funguje BEZ CANBUS ... ale doporučuju dát aspon někde CANBUS ... protože při zhasnutí je tam trochu ztrátový el... takže třeba blikaj ... pokud možno všude canbus ...

každopádně v SPZ nefunguje vůbec nic ... jediný co mě napadá je 1) bud normálně napojit natvrdo rezistor 5W a nebo 2) sem řešil ted tohle: http://www.tuning-tec.cz/led-osvetleni- ... anbus.html" onclick="window.open(this.href);return false; je to verze PRVW02 (rovnou s přídavným rezistorem) ... dělají ještě verzi PRVW01 ... ale ta bohužel nemá rezistor (pro modely třeba GOLF IV) ale cenovka skoro stejná ... mate s tím někdo zkušenosti ?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“