Erb problem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
das_auto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.01.2015 16:51

Re: Erb problem

Příspěvek od das_auto »

a není to náhodou jen o tom, že "někomu" vadí přijít o 8 litrů za repas?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Erb problem

Příspěvek od ricom »

Nevím mě stal 5.500 a dělal jsem ho preventivně. A ty tady někoho zachranujes nebo chceš bejt jen zajímavější :cry::cry:

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Erb problem

Příspěvek od kimik »

8000,- 8O . Tak to máš asi mylné informace. Není to o penězích a upřímně tohle mě neživí, inzerát nikde nemám, kdo to chce najde si mě a kontaktuje. Podívej, mám za sebou momentálně 18 aut po repasu, tj. 35repasů (u jednoho se dělala pouze 1strana, druhá byla nová, kubák K!NG) a to někteří již před dvěma lety, bez jediné reklamace či problémů....
Kolik si jich s úspěchem udělal ty a jak dlouho budou fungovat? Věř, že to není o vyčištění a namazání a jestli to takhle děláš ty, je to pouze nachvilku...

P.S.: Ještě by si mohl vymyslet, jak rychle a levně udělat náhon olejovýho čerpadla (teda pokud víš, o co jde), aby jsme nemuseli všichni jezdit k sharikovi.... :laugh: :rofl:

KiMiK.

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Erb problem

Příspěvek od Archie »

Repas už jen osmičku jo? Já měl za to, že je porád za deset. :laugh: :laugh: :laugh:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Erb problem

Příspěvek od kimik »

:good: :laugh: :laugh: :laugh:

das_auto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.01.2015 16:51

Re: Erb problem

Příspěvek od das_auto »

pointa je ale v tom, že se tu na začátku ptají, jak to rozebrat a co je uvnitř když nechtějí přímo repas.. ruku na srdce, v kolika případech opravdu stačí vyčistit a namazat aby fungoval dalších xxx když je jen zatuhlý protože do něj nateklo, nebo ručku půl roku nikdo nepoužil? asi chápu že když ho vevnitř očešeš, že namazání nestačí...
kolik jich mám za sebou? rozhýbaných 8, repas vč. střev pod pístem 5x - a světe div se, všichni jezdí
Naposledy upravil(a) das_auto dne 25.01.2015 17:10, celkem upraveno 1 x.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Příspěvek od ricom »

Jiná doba jinej kurz ojra tudíž 12 tis. Pro kolegy z Sk 400 ojro

Patrik

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Erb problem

Příspěvek od pepa 67 »

das_auto píše:pointa je ale v tom, že se tu na začátku ptají, jak to rozebrat a co je uvnitř když nechtějí přímo repas.. ruku na srdce, v kolika případech opravdu stačí vyčistit a namazat aby fungoval dalších xxx když je jen zatuhlý protože do něj nateklo, nebo ručku půl roku nikdo nepoužil? asi chápu že když ho vevnitř očešeš, že namazání nestačí...
kolik jich mám za sebou? rozhýbaných 8, repas vč. střev pod pístem 5x - a světe div se, všichni jezdí
ty woe kde si viděl půl roku nepožívat ručku??????je vidět že jsi fakt borec :good: du bist wirklich zu erweichen tatsache vw
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

das_auto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.01.2015 16:51

Re: Erb problem

Příspěvek od das_auto »

jak ve školce... půlka jezdí tak aby jí nepoužívali, jsou z vás vystreslí že klekne a není jiný cesty než vám to cpát na výměnu. přečti si hned první příspěvek - co ten kluk chtěl vědět a co jste mu všichni radili.. krom tahání peněz a řešíš ameriku nikdo nic ! děláte jako kdyby 3C byl z jiný planety a nic kromě výměny nebylo možný

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Erb problem

Příspěvek od ppfox »

das_auto píše:...přečti si hned první příspěvek...
a tak pane génie, možná si přestaň hrát na vševědoucího, protože ti uniká že hned ve 4 příspěvku mu Qido hodil 4 odkazy, z nichž minimálně v 1 najde odpovědi na svoje otázky...a možná by bylo fajn kdyby ses odmaskoval - protože regnout se jako nějaký das_auto jen kvůli tomu abys mohl stlát rozumama ohledně brzd je přinejmenším trapné a zbabělé :roll: nechceš nám říct svůj normálni nick tady na foru? :tongue:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

wiliam.3
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 26.12.2007 13:14
Bydliště: Jiříkov

Re: Erb problem

Příspěvek od wiliam.3 »

das_auto píše:jak ve školce... půlka jezdí tak aby jí nepoužívali, jsou z vás vystreslí že klekne a není jiný cesty než vám to cpát na výměnu. přečti si hned první příspěvek - co ten kluk chtěl vědět a co jste mu všichni radili.. krom tahání peněz a řešíš ameriku nikdo nic ! děláte jako kdyby 3C byl z jiný planety a nic kromě výměny nebylo možný

:good:

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Erb problem

Příspěvek od Jirka. »

No myslím že jsme mu radili, podívej se na můj příspevek.
Jirka. píše:Stačí odšroubovat, ale pak se stejně dál nedostaneš, motorek samotný není rozebiratelný, můžeš ho prostříkat WDčkem. Jinak repas nebo nový. Já dělám nové za 8000kč i s prací a výměnou brzdovky. Je to už novější typ co se nesere.
to že ty mu tady radíš jak se dá ten motorek půlit a lepit silikonem je sice chvályhodné, nicméně člověku který dává dotaz jak ten motorek sundat když drží na dvou šroubech to bude asi platné jak mrtvému zimník...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Erb problem

Příspěvek od Jirka. »

Hlavně teda když už chceš radit tak já sem dam tu nejlepší radu. Ono se totiž ten starý typ motorků zadírá protože praská obal. A ten obal praská protože koroze na brzdiči ten obal roztahuje. Tudíž nejlepší a nejlevnější způsob jak ušetřit je ten motorek preventivně sundat, korozi očistit a toto opakovat každé čtyři roky. Pak nikdo nebude potřebovat ani repas ani nové motorky :wink:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Erb problem

Příspěvek od ricom »

hele ty demente víš vůbec o tom, že i když se ta ručka nepoužívá, tak ji občas počítač stejně zatáhne a uvolní ??
tvl nastuduj to nejdřív a pak tady blbni lidi.. Kimik se tady nikomu nikdy nenutil, osobně jsem byl u toho, když pár chytráků, kteří byli zblblý jako ty poslal slušně k takovým jako jsi ty
a pak tu bylo taky pár chytrej jako ty, kteří to opravili způsobem jako ty a lehlo jim to třeba u McDonaldu a nebo i na dovolené.

že si tohle auto kupuje každej dacan, kterej nemá na pořádnej servis je bohužel smutné, ale s tím nikdo nic nenadělá.
ale že se tu neustále objevují dementi jako jsi ty a tobě podobní, kteří se snaží opravovat stylem alá škodovka u baráku to je vážně k zamyšlení..

a taky jsou tu tací, kteří brousí hrany kotoučů aby ušetřili pár stovek a to už je vážně napřesdržku fakt..

a takovejch jsem na silnici docela fakt vystreslej. když nemáš na banány nepořizuj si opici..

das_auto píše:jak ve školce... půlka jezdí tak aby jí nepoužívali, jsou z vás vystreslí že klekne a není jiný cesty než vám to cpát na výměnu. přečti si hned první příspěvek - co ten kluk chtěl vědět a co jste mu všichni radili.. krom tahání peněz a řešíš ameriku nikdo nic ! děláte jako kdyby 3C byl z jiný planety a nic kromě výměny nebylo možný

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Erb problem

Příspěvek od selatko »

ricom píše:hele ty demente víš vůbec o tom, že i když se ta ručka nepoužívá, tak ji občas počítač stejně zatáhne a uvolní ??
Jojo o tom mi povídej :laugh: :laugh: Když sem přijel do chorvatska, zastavím, vypnu motor a co neslyším :D jak se preventivně zatahuje a odtahuje motorek, tak ve mě kleplo jak nikdy, ale naštěstí cajk, jinak bych musel auto dát do chorvatskýho moře, aby se to ten motorek rozjel :smoke:
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“