Pasují tapece z kombíku i do sedana ? Vw Bora

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Woody.Ros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.01.2015 11:52

Pasují tapece z kombíku i do sedana ? Vw Bora

Příspěvek od Woody.Ros »

Zdravím všechny, koupil jsem Boru r.v. 1999. A řeším problém zda pasují tapce z kombíku i do sedanu ? Mám světlý interiér a dost těžko se shání :-(
Našel jsem pěknou sadu tapeců z kombíku,ale potřebuju vědět jestli tam pujdou. A taky mě bylo řečeno že kdybych vyměnil stahovačku (komplet s motorkem) z bory nebo gofla r.v.2000 a výš tak mě nepujde zapojit. Že to má jinou komfortní jednotku,a je potřeba předělat celá kabeláž. Je to vážně pravda ?? :blush:

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasují tapece z kombíku i do sedana ? Vw Bora

Příspěvek od Wíťa »

Pasuji ale bude ti vzadu kousek chybet, proc shanis tapece je v aute nemas? Vygoogli si jak vypada tapec z kombajna a jak ze sedana
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Woody.Ros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.01.2015 11:52

Re: Pasují tapece z kombíku i do sedana ? Vw Bora

Příspěvek od Woody.Ros »

Vím že na první pohled vypadá stejně. Ale chtěl jsem to vědět přesně,abych nekoupil zbytečně. Mám světlě krémovej interiér (a k tomu Recara :-) ) ale ty přední tapce nějaký prase provrtalo vrutama ke dvěřím a celkově jsou hrozně špinavý a poškrábaný. Nejdou vubec nijak vyčistit.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Pasují tapece z kombíku i do sedana ? Vw Bora

Příspěvek od vtuni »

tak ta spodní část je stejná..horní se liší ale dá se to rozdělat (násilně) a pak dát dohormady... ted se bavíme o zadních..přední jsou stejný úplně
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“