Rozvody

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Pyšak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 08.12.2013 16:34
Bydliště: Ostrava

Re: Rozvody

Příspěvek od Pyšak »

Tak nekdo trebas nevi po jakem case nebo kilometrech ma udelat dalsi.. :) :D Je to takove jistejsi jak to vidis cerne na bilem.. po kolika by jse to melo delat..
Passat R-Line, 2010, 2.0 TDI, Highline

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

Rozvody

Příspěvek od Tomasx1 »

Mojeprvni rozvody u 1.9 bls byly delany ve 140tisto vim jiste,bohuzel jsem ztratil servisku a nevim pri kolika je mam ted udelat...mam 242tis

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Rozvody

Příspěvek od ladulel »

Tomasx1 píše:Mojeprvni rozvody u 1.9 bls byly delany ve 140tisto vim jiste,bohuzel jsem ztratil servisku a nevim pri kolika je mam ted udelat...mam 242tis

Za 18000km by jsi je měl udělat...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozvody

Příspěvek od ricom »

ne druhé rozvody se doporučují kratší interval.. nemluvím o doporučení výrobce.. mluvím o doporučení mechaniků..
Tudíž max 100tis lépe v 80tis..

já furt nevím proč někteří s touto věcí tak váhají.. vždyŤ to hoši stojí do 10tis se vším všady a ještě zbyde na pivo..
a už vůbec nechápu proč tady někteří radíte to co si někde nastudujete na netu.. Bylo by lepší se řídit zdravým rozumem.

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Rozvody

Příspěvek od vlado 14 »

ricom píše:ne druhé rozvody se doporučují kratší interval.. nemluvím o doporučení výrobce.. mluvím o doporučení mechaniků..
Tudíž max 100tis lépe v 80tis..

já furt nevím proč někteří s touto věcí tak váhají.. vždyŤ to hoši stojí do 10tis se vším všady a ještě zbyde na pivo..
a už vůbec nechápu proč tady někteří radíte to co si někde nastudujete na netu.. Bylo by lepší se řídit zdravým rozumem.

mas pravdu

dieegoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 28.01.2014 12:14

Re: Rozvody

Příspěvek od dieegoo »

A já bych měl takovou obecnou otázku - v servisce je napsáno měnit po x tisících km / x letech. Pokud jezdí auto POUZE do autorizovaného servisu na všechny předepsané servisní prohlídky, musí si zákazník hlídat, zda bylo na autě provedeno vše, co servisní knížka předepisuje - tedy výměna věci po x tisících km / x letech nebo je to pak na zodpovědnosti servisu? Servis dá štempl na provedenou prohlídku, která má jasně specifikovaný rozsah prací, takže bych jako zákazník čekal, že se nemusím o nic starat.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rozvody

Příspěvek od sharik4x4 »

Pokud je to autorizovaný servis a dotyčný jezdí pravidelně do stejnýho servisu,měl by servis provést všechny předepsané ůkony+ výměna opotřebených dílů.Alespoň takto se to děje v německu.
Bohužel v čechách se nám do toho přimotává komunisty zkurv..ej
charakter, takže jistota kvalitně a správně odvedené práce se promění v nejistotu.Vše je jenom o lidech a jejich /ne/zodpovědnosti. :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“