Rosypal se homokineticky na Polose levej (vyřešeno lock )

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Gerechti
Člen klubu
Příspěvky: 85
Registrován: 16.11.2014 13:23
Bydliště: Vysočina

Rosypal se homokineticky na Polose levej (vyřešeno lock )

Příspěvek od Gerechti »

Zdravím Jsem v Praze a mám problém, dojel jsem na Prahu 7 na Ulici dělnická a přestalo mě to po vyřazení jet.Motor jde v pohodě zařadím ale když pouštím spojku tak to jen cvaká a nic nejede,vypadá to na rosipanej homokineticky u Poloosy. Přes pojišťovnu mě to odtáhly ale do autorizovaného servisu. Za hodinu práce chtějí 1000kč a pak prej oprava toho dílu bude stát 7000kč.
Prosím vás o Pomoc kdo máte nějaké známe nebo máte nějakou dílnu sami tak to pomoci dát dohromady. V pondělí se mi nato mají podívat ale určitě to unich nechat opravit nechcu protože mě rupla levá strana a na Pravou kerou jsem opravoval mě posledně díl vyšel na 1000kč novej a tahle cena je přehnaná. Díky moc
Naposledy upravil(a) Gerechti dne 13.02.2015 19:22, celkem upraveno 1 x.
Passat 1.9 TDI 66kw 1999

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rosypal se homokineticky na Polose levej

Příspěvek od xerxes »

vitej na clubu,je tu hodně clubáku z tého kraje tak snad se někdo ozve,každopadně tě chce dotyčny servis natáhnout :evil: tak se nedej :wink:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Rosypal se homokineticky na Polose levej

Příspěvek od majkl1 »

Tak to je nářez cena.
Nedávno se mi stalo něco podobného, jen se mi nerozsypal kloub, ale jen vypadla poloosa z kloubu - špatná šířka vymezovacího plastového kroužku (byť z kvalitní sady). Opraveno za pár minut na parkovišti :lol:
Kvalitní kloub koupíš od cca 1500,-. Práce je a tom v případě vybavení dílny tak 45 minut, když je nebude tlačit čas a nebudou jiné nepředloženosti. Tuhle práci zmákne jakejkoli mechanik, kterej není lump a účtuje si 300kč/h mechanickou práci.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Rosypal se homokineticky na Polose levej

Příspěvek od CentriFUGA »

Taky bych řekl, že to je oprava, která i při drahým servise vyjde na 3000,- ... samozřejmě ve VW ti nebude stačit 8000,- ... takže celkem jednoduchý co a jak ... i kdyby si dal někomu talíř za odtah, tak si na polovině :-)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Rosypal se homokineticky na Polose levej

Příspěvek od majkl1 »

Za sedmičku by byla celá poloosa
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Gerechti
Člen klubu
Příspěvky: 85
Registrován: 16.11.2014 13:23
Bydliště: Vysočina

Re: Rosypal se homokineticky na Polose levej

Příspěvek od Gerechti »

ano chtějí mě natáhnout,odhad mě napsali 10 000 opravu, mají se ale nato podívat a pak se máme domluvit.takže pokud tak mě prosím dejte číslo na někoho v Praze kdo by mě to udělal,ale v pondělí bych to asik tak potřeboval musím na vysočinu do Práce :/ opravoval jsem právě pravou stranu a vyšlo mě to na 800 jen ten kineták,na levé straně se měnila poloosa s křížkem,zbytek se bohužél neměnil zdál se dobrý ale ten servis ... Přerost a Švorc,Veleslavíncká 39 Praha 6 tam to teď do pondělí mám,odtah bych snad nějako zařídil nebo pokud máte tak byl bych moc rád.Vážně se mě nechce dávat cena za takovou prkotinu
Passat 1.9 TDI 66kw 1999

Gerechti
Člen klubu
Příspěvky: 85
Registrován: 16.11.2014 13:23
Bydliště: Vysočina

Re: Rosypal se homokineticky na Polose levej

Příspěvek od Gerechti »

Mno tak vyřízeno stálo mě to nakonec 3000 s díly a prací a odtahem :D ovšem bez daně vše :3
Passat 1.9 TDI 66kw 1999

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“