MFD

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sedlatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.02.2015 20:52

MFD

Příspěvek od sedlatko »

Ahoj, měl bych dotaz, ve voze mám MFD navi, podle ověření vinu a výbavy vozu, nebyl součásti výbavy cd changer, ale v kufrové přihrádce je zesilovač od harmanu. To jen něco málo k audiu ve voze. Problém je ten, že při poslechu rádio stanic dochází k neustálému rušení. :( Nevím co to způsobuje. prosím o radu, nebo nasměrování jak problém řešit.

Děkuji mnohokrát.

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Tak to máš DSP (Digital SoundPaket).Řekl bych že bude těsnení u antény špatný a tim pádem ti tam zateklo a zoxidovalo.

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

sedlatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.02.2015 20:52

Re: MFD

Příspěvek od sedlatko »

Vyzkouším rozebrat a dám vědět.
Díky

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: MFD

Příspěvek od trhac »

jj to bude anténa kaput.

sedlatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.02.2015 20:52

Re: MFD

Příspěvek od sedlatko »

Ahoj, zkoušel jsem vytáhnout rádio a to hraje normálně. Ještě vyzkouším prohodit za kolegovo stejné a pak už asi anténa.

sedlatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.02.2015 20:52

Re: MFD

Příspěvek od sedlatko »

Kde sehnat anténu s GPS modulem???

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD

Příspěvek od xerxes »

vnitřni nebo vnější?kukni na aukro

vita.polak20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 06.04.2015 21:05

Re: MFD

Příspěvek od vita.polak20 »

Zdravim ma nekdo zkusenost s pripojenim obrazu na MFD? Chtel bych v aute prehravat videoklipy slysel jsem ze to jde ale vubec netusim jak a co je k tomu potreba ted si chci koupit misto CD Changeru USB adapter ale to s tim nema podle me nic spolecneho tak poradte at vim co pripadne poridit diky moc

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: MFD

Příspěvek od majrek001 »

jde tam přípojit zdroj videa zvuku možnosti jsou cca dvě buď aux interface kde budou 3x cinch (tento interface se pohybuje kolem 2000 - 3000,- pak ještě liší kdyby si chtěl i na couvací kameru) iterface + set to box cca 4500,- a přípojíš k tomu nějaky set to box nebo levnější vyrianta zařízení ze scartem nejspíš zase nějaký set to box a uděláš redukci ze scart na miniDIN 10-pin co je na navi (ten kulatý) cena dejme tomu do 1500,- take je potřeba vyřešit napájení optimálně aby mělo DC 5V a sehnat nějakou silnější nabiječku mobilu 2 - 3A a z ní vzít 5V
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“