Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od pepa 67 »

ppfox píše:
Underbeat píše:Jaký je rozdíl mezi těmito a originálem od výroby? Maj černý středy? Moc to nejde poznat... Díky
jo, maj i černý vnitřky 8)
Colombo :laugh: Slaný shell park plac,ale pro Underbeat to bude chtít koukám asi jěště detailní foto asi toho černého a chrom středu :drinks: :smoke: jelikož si asi nepřečet popis ,černá čočka atd. :wink:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

ppfox píše:
Underbeat píše:Jaký je rozdíl mezi těmito a originálem od výroby? Maj černý středy? Moc to nejde poznat... Díky
jo, maj i černý vnitřky 8)
Super, díky moc za foto. Musím uznat že ty světla vypadají fakt perfektně !!!
Akorát teda všude je nabízejí jen na limuzínu. Nevíte prosím kde je sehnat na kombajna?
Díky moc

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od pepa 67 »

hledej šmudlo :laugh: kapánek sem tě snad nasměroval :tongue:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

No budu to muset zitra obvolat, snad je sezenu. Nejvic me stve, ze vetsinou v popisu ani nepisou jestli jsou na limuzinu nebo kombajna :-/

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

oni tě trápí viď.. tak já ti pomohu více tedy :drinks: http://www.granex.cz/front.tec-doc.product/248868" onclick="window.open(this.href);return false;

tyhle mám já, Kimik, Archie kolega PPFox na poloautě a kdo ví kdo ještě to objednal tady.. :drinks:
Underbeat píše:No budu to muset zitra obvolat, snad je sezenu. Nejvic me stve, ze vetsinou v popisu ani nepisou jestli jsou na limuzinu nebo kombajna :-/

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ppfox »

a já budu ještě hodnější :D ten odkaz od ricoma ja na moje světla (sedan), ty potřebuješ číslo 2SD 009 939-801 - ale mám obavy že to bude ořech sehnat už 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

má pravdu.. on mě tím svým poloautem tak nakazil, že vše co hledám tak už hledám na jeho no.. :drinks:

ale o jednich vím.. Má je uživatel Kimik a myslím, že ten je na své autí nikdy nenahodí a třeba ti je i prodá.. Zkus mu napsat. :drinks:

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ppfox »

ricom píše:má pravdu.. on mě tím svým poloautem tak nakazil, že vše co hledám tak už hledám na jeho no.. :drinks:
:laugh: :laugh: :laugh: :good:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

Díkec moc kluci, jste hodní. Zkusím tedy ještě Kimika a uvidíme. Jestli je už neseženu ani jinde, hold si budu muset koupit klasický světlý originály nebo se světla pokusit rozlepit a opravit. Ale do toho se mi upřímně moc nechce :-/

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Qido »

ricom píše:ale o jednich vím.. Má je uživatel Kimik a myslím, že ten je na své autí nikdy nenahodí a třeba ti je i prodá.. Zkus mu napsat. :drinks:
Underbeat píše:Díkec moc kluci, jste hodní. Zkusím tedy ještě Kimika a uvidíme. Jestli je už neseženu ani jinde, hold si budu muset koupit klasický světlý originály nebo se světla pokusit rozlepit a opravit. Ale do toho se mi upřímně moc nechce :-/
Tak to teda nevím nevím! :-D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

hele pane. nevěš hlavu napiš panu Grašarovi na autodily@granex.cz odvolej se klidně na mě a popros ho jestli by ti ještě jedny nesehnal.
Když ti řekne že už nee tak asi fakt smolík, ale určitě mu napiš..

Kimikovi radši nepiš to byl ode mě pokus o vtip.. On je sice má a nedal na auto ještě, ale von ten svůj šuplik má tak hnusnej, že se bojí toho, že ty světla na tom, by byly to jediné pěkné. :good:

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

Díky moc za ochotu. Maila tam určitě napíšu. Akorát koukám že ty světla tam stojí docela ranec oproti konkurenci... Nicméně jestli se nebudou dát sehnat nikde levněji, nedá se nic dělat :) Ještě jednou díky :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

vono to asi bude tím že on skutečně má originál Hella, kdežto u konkurence můžeš natrefit i na falzum.. hele jestli chceš na tomhle šetřit tak to radši nekupuj..
a klidně se zeptej tady kolegy Selatka už s tím honičku kapánek měl..

7tis za všechny světla s plnou dvouletou zárukou se ti zdá hodně.. hmmm tak to bych ti přál je kupovat fungl nové v autorizáku.. :fool: :fool:

ne vždy ušetřeno je dobře ušetřeno.. tady jsme ti dali tip na člověka od kterého jsme brali my a věř máme tu nejlepší zkušenost.. :good:

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ppfox »

souhlas s ricomem, jestli se ti tohle zdá drahý tak to raději vůbec neřeš :roll:

p.s.: to nebylo selátko s těmi problémy :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Archie »

problém měl Šáša, tedy Kašpárek
Jinak ty origoše Hella seženeš na netu max o 3-4 kilča levněji, resp. nabízejí je levněji než Ricomem doporučený prodejce (odkud je mám i já), ale nemají skladem ... víc k tomu nedodám, protože nemůžu tvrdit, že by to odjinud byly padělky. Ale mohu potvrdit, že od tohoto doporučeného zdroje je to v poho. :laugh:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“