Držák na telefon

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Držák na telefon

Příspěvek od Wlashack_cz »

Ahoj lidi, jaký používáte držák na telefon? Máte nějaký tip?
Líbí se mi toto řešení, ale nechtěl bych, aby se kvůli tomu držáku nějak zdeformovala palubka. Jinak mi to přijde jako skvělé řešení.

http://www.brodit.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
Brodit_ProClip_Volkswagen_Golf_VII_13_27042013-2-p.jpg
Naposledy upravil(a) Wlashack_cz dne 14.02.2015 06:22, celkem upraveno 1 x.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Držák na telefon

Příspěvek od karlozs »

Já jsem spokojený s tímto
"CELLY univerzální držák Olympia XL do mřížky ventilace"

http://www.czc.cz/celly-univerzalni-drz ... tAodfAwAEQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Montáž ale zabrala hodně času a bez čelovky a šroubováku bych to tam nedal. Hledal jsem tu správnou polohu až jsem ji našel. Nesmí to mít velký sklon aby se na displeji nezrcadlila obloha. Jiný držák bych už ani nebral.
Naposledy upravil(a) karlozs dne 13.02.2015 20:00, celkem upraveno 1 x.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

JohnMetsn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 08.05.2013 10:51

Re: Držák na telefon

Příspěvek od JohnMetsn »

Mam tohle, verzi A. Po zkouseni mnoha mi tento prijde nejlepsi a skvele vypada, i kdyz tam telefon neni :)
https://www.kickstarter.com/projects/18 ... -neutron-s

Pri pouzivani na vetraku je nutne v zime ten vetrak zavrit, jinak si hrnes horky vzduch na telefon. Ja ho pouzival s predeslym telefonem, ale novy se mi tam uz nevesel. Takze jsem presel na ten vyse.
G7 1.4 DSG

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Držák na telefon

Příspěvek od karlozs »

K tomu držáku Celly ale musí dodat, že v mém případě, tak jak jsem to naistaloval, už nejsem schopen nastavovat lamely ve větráku v celém rozsahu. To je nevýhoda. Ty packy držáku jsou totiž docela tlusté.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Držák na telefon

Příspěvek od slezacekm »

JohnMetsn píše:Mam tohle, verzi A. Po zkouseni mnoha mi tento prijde nejlepsi a skvele vypada, i kdyz tam telefon neni :)
https://www.kickstarter.com/projects/18 ... -neutron-s

Pri pouzivani na vetraku je nutne v zime ten vetrak zavrit, jinak si hrnes horky vzduch na telefon. Ja ho pouzival s predeslym telefonem, ale novy se mi tam uz nevesel. Takze jsem presel na ten vyse.
kde jsi ho kupoval a na koik to vyslo? diky

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Wlashack_cz »

JohnMetsn: Magnet? A ten telefon se ani nehne? A navíc udrží i 300g tablet?

karlozs: Zajímavé. Ale asi by mi chyběla možnost telefon natáčet.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Držák na telefon

Příspěvek od karlozs »

Řekl bych, že plocha držáku je rovnoběžně s plochou displeje od rádia v palubovce a v mém případě není potřeba nic natáčet. Telefon drží naprosto pevně a pro mě je sklon a poloha naprosto ideální. Ale jak jsem psal výše, musel jsem si s tím pohrát a zkoušet. Telefon mám vpravo od volantu a co nejvíce vlevo na větráku, aby mi nepřekrýval tlačítka rádia.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Držák na telefon

Příspěvek od lifter »

Ja nepouzivam ziadny drziak - telefon mam spojeny s autom cez modry zub a mam ho vo vrecku. Pri prvom sparovani sa do auta stiahol cely telefonny zoznam a teraz po pripojeni sa synchronizuje ako zoznam poslednych hovorov, tak aj kontakty. Podla mna najlepsie riesenie.
VW Golf GTI VII Performance

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Držák na telefon

Příspěvek od sirdo »

tak sparovany ho ma asi kazdy, ale NAVI v telefone (ked nemas origo VW) budes len tazko vyuzivat ked bude mobil vo vrecku :wink: ...

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Držák na telefon

Příspěvek od karlozs »

sirdo píše:tak sparovany ho ma asi kazdy, ale NAVI v telefone (ked nemas origo VW) budes len tazko vyuzivat ked bude mobil vo vrecku :wink: ...
Přesně. Navigace v telefonu je to, oč tu běží. Nevím, jak funguje navigace origo VW, ale v mém případě je připravování tras v telefonu vždy v pohodlí domova u počítače s pomocí mapy.cz a google maps. Nikoliv v autě. V autě už jen zapnu mobil a vyberu uloženou trasu. A v neposlední řadě je navigace v mobilu zdarma a nabídka aplikací široká. A dále samozřejmě aktualizace map probíhá doma, operativní zadávání neplánovaných tras např. v průběhu dovolené probíhá mimo auto atd.
Jak to funguje s origo VW navigací? Dá se jednoduše připravit trasa v počítači a pak překopírovat nastavenou trasu do navigace v autě?
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Držák na telefon

Příspěvek od lifter »

V casoch, ked o smartonoch este nebolo ani pocut, som mal PDA s GPS modulom, teda ficala na nom navigacia, a dalo sa z neho aj telefonovat.
Teraz som sa vratil k navigacii jednoucelovej externej - som asi stara skola, viac mi to vyhovuje. V mobile navigaciu vyuzivam vynimocne, preto som neriesil ani drziak a nedoslo mi, ze riesite drziak kvoli navigacii.
VW Golf GTI VII Performance

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Držák na telefon

Příspěvek od slezacekm »

Fajn, pokud tedy nepoužíváš telefon k navigaci, musíš mít druhý přístroj taky nějak přidělaný v autě. pro externí navigaci jsou myslím nejčastější držáky na přísavce na sklo. Toto řešení jsem využíval dříve, ale po nalezení držáku do mřížky už nevyužiji. Další věc je to, že v zahraničí je navi a cokoli na skle zakázaná.
používám tento: http://www.kenu.com/products/airframe, ale bohužel jsme se zakladatelem tohoto vlákna přišli na to, že pro jeho telefon není vhodný, třeba ale pomůže někomu jinému. Dají se sehnat i levné kopie z Číny, jejich kvalita je kupodivu docela slušná

jiri.ryska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.01.2015 17:10

Držák na telefon

Příspěvek od jiri.ryska »

Zvažují také tento držák. Jak jsi s ním spokojený? Telefon drží dobře? Je rozměrově vhodný i na iPhone 6 Plus? Děkuji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Držák na telefon

Příspěvek od slezacekm »

No já jsem s ním spokojený, ale pro iPhone+ bude spíš pasovat Kenu Airframe+. Doporučuji ale nejdříve změřit, jestli se vám na palubku ten telefon vejde. Na obrázku jsou oranžově vyznačeny "kolizní místa" . Můj iPhone6 se mi tam zapasuje tak akorát-mám ho opřený dole a vlevo nahoře (oranžový vykřičník vlevo nahoře a vlevo dole).
Jinak telefon drží pěkně, montáž je jednoduchá
Přílohy
větráky.png

jiri.ryska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.01.2015 17:10

Držák na telefon

Příspěvek od jiri.ryska »

Moc děkuji za informace.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“