vyska podvozku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

vyska podvozku

Příspěvek od oizik »

Ahoj mam dotaz mohl by mi nekdo zmerit vysku auta od zeme k lemu blatniku u pasata B6 v originalni vysce a na 17 ckach kolech? Dekuji

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: vyska podvozku

Příspěvek od Qido »

Asi mohl. Ale chtělo by to specifikovat originál podvozek.
Vememe-li sportline, tak ten je trochu nižší. Paket pro špatné cesty je zase o něco výš. Podvozek s DCC je také nižší, ale ne tolik jako sportline resp. sportovní podvozek třeba u highlinu. :drinks:
A také pneumatiky. Jestli na zimním rozměru 205/50nebo klasika 235/45. :wink:
Tak jen aby ses pak dobral toho co potřebuješ.

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: vyska podvozku

Příspěvek od oizik »

no pneu mam 235/45 R17 a k blatniku to mam 63cm to auto je strasne nizko a potrebuji to zvednout ale nevim okolik je to dole podvozek uz mam od toho rozmlacenej v nejnizsim bode bez zatizeni to ma 6,5 cm jsou tam pruzuny od HaR coz asi original nebudou.Potreboval bych nekoho kdo nemá snizeny ani paket na spatne cesty.Dik

Uživatelský avatar
deme
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 30.08.2009 20:39

Re: vyska podvozku

Příspěvek od deme »

tu mas nieco
Přílohy
IMG-20130531-WA0002.jpg
IMG-20130531-WA0003.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“