Led žárovka do SPZ

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ricom »

nevím co tě napadá či nenapadá, ale až tě přestanou bavit ty skvělé čínské žárovky tak se domluv s uživatelem Kimik a on ti sežene pořádný co svítějí a nic nehlásí .... :drinks:

Uživatelský avatar
Dredr1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 14.08.2013 14:07

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Dredr1 »

ricom píše:nevím co tě napadá či nenapadá, ale až tě přestanou bavit ty skvělé čínské žárovky tak se domluv s uživatelem Kimik a on ti sežene pořádný co svítějí a nic nehlásí .... :drinks:
Nikde sem nepsal, že mam čínský ledky ;) ... takže nevim co si tu cucáš z ...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ricom »

holt jsem z tohoto tak usoudil..
Dredr1 píše:Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ...

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od ppfox »

Dredr1 píše:Nikde sem nepsal, že mam čínský ledky...
ale samozřejmě že máš čínský - jako všichni ostatní, prakticky všechny jsou čínský a nemysli, že když je koupíš u nás, nebo v NDR tak že je nevyráběli žlutý mužíci :D

oni to tady jen vyndaj z bedny a nastrkaj do hezkých českých blistrů - ale čína to samozřejmě je :wink:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

Dredr1 píše:Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ... přední světla bez problémů canbus T10 funguje , zrcátka a interier ... funguje BEZ CANBUS ... ale doporučuju dát aspon někde CANBUS ... protože při zhasnutí je tam trochu ztrátový el... takže třeba blikaj ... pokud možno všude canbus ...

každopádně v SPZ nefunguje vůbec nic ... jediný co mě napadá je 1) bud normálně napojit natvrdo rezistor 5W a nebo 2) sem řešil ted tohle: http://www.tuning-tec.cz/led-osvetleni- ... anbus.html" onclick="window.open(this.href);return false; je to verze PRVW02 (rovnou s přídavným rezistorem) ... dělají ještě verzi PRVW01 ... ale ta bohužel nemá rezistor (pro modely třeba GOLF IV) ale cenovka skoro stejná ... mate s tím někdo zkušenosti ?
Vitej v klubu... :D Ta SPZ mě potrápila ale nakonec jsem nasadil Canbus diody a před to ještě rezistory a konečně to funguje...
Jinak v parkovačkách mám taky Canbus a pokud je nezapnu tak svítí chyba jak je rozsvítím tak to zhasne... To ještě pořeším.
A ty máš na CC vzadu sulfidky? Já mám T10...

Uživatelský avatar
Dredr1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 14.08.2013 14:07

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Dredr1 »

ppfox píše:
Dredr1 píše:Nikde sem nepsal, že mam čínský ledky...
ale samozřejmě že máš čínský - jako všichni ostatní, prakticky všechny jsou čínský a nemysli, že když je koupíš u nás, nebo v NDR tak že je nevyráběli žlutý mužíci :D

oni to tady jen vyndaj z bedny a nastrkaj do hezkých českých blistrů - ale čína to samozřejmě je :wink:
To ja moc dobre vim:D:D ... Ja jen reagoval na predchozi prispevek:D ...

Uživatelský avatar
Dredr1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 14.08.2013 14:07

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Dredr1 »

kubajzs píše:
Dredr1 píše:Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ... přední světla bez problémů canbus T10 funguje , zrcátka a interier ... funguje BEZ CANBUS ... ale doporučuju dát aspon někde CANBUS ... protože při zhasnutí je tam trochu ztrátový el... takže třeba blikaj ... pokud možno všude canbus ...

každopádně v SPZ nefunguje vůbec nic ... jediný co mě napadá je 1) bud normálně napojit natvrdo rezistor 5W a nebo 2) sem řešil ted tohle: http://www.tuning-tec.cz/led-osvetleni- ... anbus.html" onclick="window.open(this.href);return false; je to verze PRVW02 (rovnou s přídavným rezistorem) ... dělají ještě verzi PRVW01 ... ale ta bohužel nemá rezistor (pro modely třeba GOLF IV) ale cenovka skoro stejná ... mate s tím někdo zkušenosti ?
Vitej v klubu... :D Ta SPZ mě potrápila ale nakonec jsem nasadil Canbus diody a před to ještě rezistory a konečně to funguje...
Jinak v parkovačkách mám taky Canbus a pokud je nezapnu tak svítí chyba jak je rozsvítím tak to zhasne... To ještě pořeším.
A ty máš na CC vzadu sulfidky? Já mám T10...
Jojo sou tam sufitky ... Taky sem si myslel ze mam T10ky ... Ja zkusim tu variantu od tuning-tec a kdyz to nepojede, vratim to a pojedu jak rikas canbus + rezistor ... (Bacha ... Kdyz sviti denni sviceni u CC ... Spz nesviti... Ale kyyz rozsvitis normalni xenony ... Rozdivti se k nim i parkovacka + spz (takze je mozne ze ti dela problem spojeni parkovacky s tema SPZ ... Ja to chci ozkouset ... Jinak na predku mam libovky viz foto
http://g02.s.alicdn.com/kf/HT14b6AFGddX ... gOFbXy.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

A ty se zatim jevi bez problemu

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

Já pořídil asi to samé...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/250 ... etail.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Já mám sociální verzi bez xenonu takže dole místo mlhovek je denní svícení. Když nechám světla na automat tak mi to ve dne kdy nesvítí parkovačky napíše chybu... Musím je zapnout a pak to zmizí...
Na denní svícení jsem dal tyhle a taky super... Teda s rezistorama...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/243 ... etail.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dredr1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 14.08.2013 14:07

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Dredr1 »

kubajzs píše:Já pořídil asi to samé...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/250 ... etail.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Já mám sociální verzi bez xenonu takže dole místo mlhovek je denní svícení. Když nechám světla na automat tak mi to ve dne kdy nesvítí parkovačky napíše chybu... Musím je zapnout a pak to zmizí...
Na denní svícení jsem dal tyhle a taky super... Teda s rezistorama...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/243 ... etail.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Hele zatim jedu jen parkovacky a problem nikde na automat a kdyz sem zkousel mit zapojeny i denni sviceni s rezistorem (koupil sem presne ty same zarovky samsung ba15s) a take nepsali chybu ... Jen musim upravit kabelaz, pac mam US patici a ne tu klasickou (vubec nevim proc) ... A u spz nejaky ledky mas ? Je mozny ze ti to blbne kvuli ty spz

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od kubajzs »

Ne blbnou ty T10 co jsou v parkovačkách... Nebo tak nahlásí chybu než je zapnu... Prý ta kontrola jede dvojí při vypnutým i zapnutým...
Na spz mám rezistory + Canbus a na denním svícení taky. Tam je klid...
Potřeboval bych tu originál patici na T10 co je zastrčená ve světle a dát před to rezistor... :roll:

Uživatelský avatar
Dredr1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 14.08.2013 14:07

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Dredr1 »

Rozhol kabely:) ve svetle ... Ja je budu muset taky upravit kvuli dennimu sviceni ... (Mam tam us patici, vubec nechapu, mela tam bejt klasicka ba15s :( taky bych je potreboval sehnat z nejakejch rozbitejch svetel z CC ... No kazdopadne dneska sem zjistil ze predky T10 parkovacky se jedna posrala a delala problem prave i s tou spz, kdyz sem je vyndal, spz zacala fungovat, tak nevim ... Reklamuju ty T10 pac ta jedna je KO po tejdnu ... Je to laboratorina ty ledky:)

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Micantur »

Ahoj chlapi,koupil jsem led (CAN BUS)osvětlení na SPZ,svítí nádherně ale po 10 minutové jízdě mi vypnou a rozsvítí se kontrolka na budících,počítač napíše nefunkční osvětlení SPZ. Když zastavím,vypnu motor a počkám chvíli, tak pak opět při nastartování svítí normálně jen zase těch 10 minut. Zvláštní je že to první týden nedělalo až teď. Nevíte čím by to mohlo být? Dík
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

Uživatelský avatar
Ondra71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 26.11.2014 13:57
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Ondra71 »

Já tam dal tyhle: http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/8 ... -chladicem
Svítí zatím bez problémů, chyby nehází, mám je tam asi 4 měsíce. Svítí docela dost, musel jsem je trochu natočit, aby nesvítily kolmo dolů, to byl šajn moc velkej. :D
Přílohy
WP_20150123_20_12_43_Pro.jpg
VW Arteon R-line 2018 2.0TDi 6G 110kW

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od Micantur »

Díky objednám a vyzkouším. Teď mi svítí jen jedna sulfitka,na té druhé je vypálená dioda tak nesvítí,možná proto to dělalo. Zvláštní je že teď to chybu nehlásí když svítí jen jedna :D
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

pizzadox007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.08.2014 09:19

Re: Led žárovka do SPZ

Příspěvek od pizzadox007 »

Zdravím,
chci se zeptat. Mám Passat B7 Variant r.v.: 2011 a chci si tam namontovat LED lampičky do SPZ. Jaké je číslo originálního dílu? Nemáte někdo zkušenost jestli tam budou pasovat tyhle? Jak jsem tak koukal tak podle obrázků jsou stejná čísla na dílu jak pro Škodu tak Pro VW 3AF943021A.

Díky za každou odpověď

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... 25075.html

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“