Golf Sportstvan s Composition Media 6,5" namísto 5,8"

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Novacek_sportsvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2015 12:44

Golf Sportstvan s Composition Media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od Novacek_sportsvan »

Omlouvám se všem ostříleným vw vlastníkům, jsem teprve natěšený čekatel na krásného Sportsvana, kterému jsem v duchu vytýkal jediné - podprůměrné rozlišení displeje rádia, už jen proto, že jsem si neobjednal parkovací sensory, ale jen parkovací kameru, a stávající rozlišení obrazu composition media 400x240 už dnes přebijí i nejlevnější chytré hodinky z Číny :fool: .
Do toho mne zasáhla zpráva z tohoto fóra, že Golfy vyrobené v 21. týdnu a dále už dostanou to nové krásné Composition Media :yahoo: s rozlišením 840x480 (které má ve VW už asi každý model s výjimkou jejich vlajkové lodi - Golfa, čemuž rozumím jen z části).
S manželkou jsem na rozvod, protože bych rád stornoval svoji objednávku, a vystavil novou, tak, aby "můj" Sportsvan byl vyroben po onom 21. týdnu (manželka chce přirozeně auto co nejdříve, a nadává mi, že určitě zpozdím dodání, a rádio dostanu staré). Protože VW zvyklosti a spolehlivost zpráv neznám, a rozvádět se ještě nechci :blush: , mohu se zeptat někoho zkušenějšího, zda je možné si nějak platnost zprávy a její aplikovatelnost pro Sportsvan ověřit?

Díky moc komukoli znalému, jak tyto věci prosakují... s případným telefonátem v němčině by nebyl problém.
Sportsvan 1,4 tsi Highline 110 kW DSG

Novacek_sportsvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2015 12:44

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od Novacek_sportsvan »

Novacek_sportsvan píše:Omlouvám se všem ostříleným vw vlastníkům, jsem teprve natěšený čekatel na krásného Sportsvana, kterému jsem v duchu vytýkal jediné - podprůměrné rozlišení displeje rádia, už jen proto, že jsem si neobjednal parkovací sensory, ale jen parkovací kameru, a stávající rozlišení obrazu composition media 400x240 už dnes přebijí i nejlevnější chytré hodinky z Číny :fool: .
Do toho mne zasáhla zpráva z tohoto fóra, že Golfy vyrobené v 21. týdnu a dále už dostanou to nové krásné Composition Media :yahoo: s rozlišením 840x480 (které má ve VW už asi každý model s výjimkou jejich vlajkové lodi - Golfa, čemuž rozumím jen z části).
S manželkou jsem na rozvod, protože bych rád stornoval svoji objednávku, a vystavil novou, tak, aby "můj" Sportsvan byl vyroben po onom 21. týdnu (manželka chce přirozeně auto co nejdříve, a nadává mi, že určitě zpozdím dodání, a rádio dostanu staré). Protože VW zvyklosti a spolehlivost zpráv neznám, a rozvádět se ještě nechci :blush: , mohu se zeptat někoho zkušenějšího, zda je možné si nějak platnost zprávy a její aplikovatelnost pro Sportsvan ověřit?

Díky moc komukoli znalému, jak tyto věci prosakují... s případným telefonátem v němčině by nebyl problém.
Tak mi dnes bylo potvrzeno :pleasantry:
Sportsvan 1,4 tsi Highline 110 kW DSG

anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od anton1 »

Ako vieš, že ten tvoj Sportsvan pôjde do výroby až po 21. týždni a bude mať nový displej ? Potvrdil ti to predajca ? Pýtam sa, lebo ten termín dodania (výroby) asi nemusí byť celkom presný, pretože napr. známy mal na objednávke dodaciu dobu asi 4 mesiace a Sportsvan mu prišiel po 2 mesiacoch.
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

radim1234
Člen klubu
Příspěvky: 19
Registrován: 19.10.2014 16:08

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od radim1234 »

Moc tomu nerozumím, ale čekám taky na Sportsvan a všechno šlo nějak doobjednat. Chtěl jsem vyhřívaná sedadla, dali mi tam zimní paket, pak jsem zjistil že ergo Active jsou o nějakou dvojku levnější než celý zimní paket, tak jsem to doobjednal. BT mi tam taky cosi vnutili a právě CompMed bylo zase levnější než to samotné BT, tak jsem to doobjednal a neměl jsem s tím problém, ale možná jsem Tvůj dotaz nepochopil nebo má LeasePlan jiné možnosti, to nevím. :(
pracovní G VII Sportsvan 1,4 TSI (92 kW), DSG, xenon,Composition Media,ergoactive,bílá 2015
domácí O III Scout 2.0 TDI, DSG, full option, bílá 2015

Novacek_sportsvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2015 12:44

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od Novacek_sportsvan »

anton1 píše:Ako vieš, že ten tvoj Sportsvan pôjde do výroby až po 21. týždni a bude mať nový displej ? Potvrdil ti to predajca ? Pýtam sa, lebo ten termín dodania (výroby) asi nemusí byť celkom presný, pretože napr. známy mal na objednávke dodaciu dobu asi 4 mesiace a Sportsvan mu prišiel po 2 mesiacoch.
Přesně tak, potvrzno přes prodejce. Importér prý výrobu vozu zatím "zablokoval", a někdy v 17. týdnu jej odblokuje. Riziko je vždy, ale když je to přes prodejce, mělo by být minimální.
Sportsvan 1,4 tsi Highline 110 kW DSG

Novacek_sportsvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2015 12:44

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od Novacek_sportsvan »

radim1234 píše:Moc tomu nerozumím, ale čekám taky na Sportsvan a všechno šlo nějak doobjednat. Chtěl jsem vyhřívaná sedadla, dali mi tam zimní paket, pak jsem zjistil že ergo Active jsou o nějakou dvojku levnější než celý zimní paket, tak jsem to doobjednal. BT mi tam taky cosi vnutili a právě CompMed bylo zase levnější než to samotné BT, tak jsem to doobjednal a neměl jsem s tím problém, ale možná jsem Tvůj dotaz nepochopil nebo má LeasePlan jiné možnosti, to nevím. :(
Neznám možnosti LeasePlanu, co mě informoval můj prodejce, může součástky vyměňovat do doby, než se auto začne skutečně vyrábět, pak už nelze změnit nic (taky jsem přidával Hlasové ovládání, jsem rád, že nejsem jediný, kdo neustále něco mění :) ). Ale to rádio je něco jiného, pokud je auto vyrobí před 22. týdnem, tak už ti nikdy nic nevymění, máš starý typ. A naopak, vyrobí-li jej 22. a další týden, bude mít to rádio s lepším displejem.
Sportsvan 1,4 tsi Highline 110 kW DSG

radim1234
Člen klubu
Příspěvky: 19
Registrován: 19.10.2014 16:08

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od radim1234 »

No jo no, bůhví jak to je,mám 4 roky octu a tam jsem neměl ani MF volant objednaný, pak přišlo auto s MF a ještě tříramenným a s vysvětlením, ,¨že jiný neměli...tady zase půl roku před dodáním nechtěli přidat MF volant, že už to nejde...v říjnu 2014 :-) auto bude někdy 10.4.2015...já už to ani neřeším, moje to není, dopředu a dozadu to pojede, dsg tam snad bude protože už mě nebaví kvedlat a xenony taky protože v noci už nevidím :-) tak ať Ti vyjde všechno tak jak chceš a zaplatíš
pracovní G VII Sportsvan 1,4 TSI (92 kW), DSG, xenon,Composition Media,ergoactive,bílá 2015
domácí O III Scout 2.0 TDI, DSG, full option, bílá 2015

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od theklf »

Tak GOLF nám opätovne zdražel, ale štandart je 6.5" Composition Media, kde bol doteraz 5.8" .
________________________________________________________________
Golf VII R-Line |Über Highline | 1.4 TSI ACT DSG 7 BMT @ 110kW | 150 PS | @ 250 Nm
Obrázek

thomason
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 15.12.2011 22:28

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od thomason »

Nějaké foto někde popř. nové funkce toho 6,5" přístroje (kromě rozlišení…)?
GVI 1.2 TSI 77kw (sloužil skvěle…); GVII Variant CE 1.2 TSI 77 kW

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od sirdo »

predpokladam, ze jedinou funkciou navyse oproti 5,8" bude moznost rozchodt mirror-link, pre ktory malo 5,8" radio nevyhovujuce rozlisenie...

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od theklf »

Behni do autosalónu, kde je POLO a ComMedia, je to to isté. Príp, Passat Neu.
________________________________________________________________
Golf VII R-Line |Über Highline | 1.4 TSI ACT DSG 7 BMT @ 110kW | 150 PS | @ 250 Nm
Obrázek

anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od anton1 »

Novacek_sportsvan píše:Ale to rádio je něco jiného, pokud je auto vyrobí před 22. týdnem, tak už ti nikdy nic nevymění, máš starý typ. A naopak, vyrobí-li jej 22. a další týden, bude mít to rádio s lepším displejem.
Podla mojho predajcu (a importera) to nie je take jednoduche. Ja som musel prekonfigurovat Sportsvan na modelovy rok 2016 (samozrejme s cenou podla noveho cennika) a pridal som si funkciu Mirrorlink.
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

PMA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 18.03.2015 22:48

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od PMA »

Máte někdo přehled, jak to bude pro český trh?
G7 1.2 TSI DSG, Pure White, Comfort Edition, ACC, Lane Assist, Blind Spot Sensor, Dynamic Light Assist, ParkAssist, Keyless Access, Discover Media, Dynaudio Excite, Panoramic sunroof, 16" Toronto

anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od anton1 »

Este k tomu 22. tyzdnu, moj Sportsvan mal ist do vyroby 24. tyzden a mal byt v nom Composition media 5,8", ono zrejme ten 22. tyzden plati pre Golf a nie pre Sportsvan.
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Golf Sportstvan s composition media 6,5" namísto 5,8"

Příspěvek od Mirco »

od 22.KT se budou pro celou rodinu golfa montovat 2. generace infotaimentu známé např. z Nového Pola a Nového passata.

Dále tyto "radia" budou v Tiguanu společně s motory plnící normu EU6

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“