Těsnění dveří

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Jaggerr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.02.2015 07:58

Re: těsnění dveří

Příspěvek od Jaggerr »

slezacekm píše:pardon ale tomu dtto nejak nerozumim
Aha.
No že se mi děje naprosto přesně to samé, jak jsi popsal (a jak jsem ocitoval).
http://www.zkratky.cz/dtto/10751" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VII Variant, 1.4TSI 103kW, Highline

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: těsnění dveří

Příspěvek od karlozs »

iwhy píše:Mňa na rozdiel od mazania tesnenia napadlo navoskovať karosériu na miestach kde tesnenie dolieha.
Mě přesně to samé napadlo taky. :-) Toto musí fungovat na 110%. Pořádně to naleštit a voda se nepřilepí. Ještě jsem to ale nezkoušel.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: těsnění dveří

Příspěvek od Mikino »

Dost smutne, ze pri takmer novych autach musime riesit taketo problemy ci uz mensieho alebo vacsieho charakteru a sami si hladat svoje riesenia a opravy ako eliminovat popriade sa zbavit daneho problemu, pricom by to mali robit v servise. Dost ma sklamal vw s touto generaciou golfu. Tolko zavad ktore sa objavili pri tomto modei na tomto fore za tak kratky cas si myslim ze je slusny pocet. Prave preto som upustil od golfu. Neberte to ako spam prosim len som si vyjadril svoj nazor :sorry:
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: těsnění dveří

Příspěvek od karlozs »

Jen pro informaci - u mého Golfa zatím nic nepřimrzlo. Já garážuju.
Ale taky se mi nelíbí, že to VW nemá bez závad.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: těsnění dveří

Příspěvek od lifter »

Parkujem stale vonku a dvere mi neprimrzli ani raz. Je ale pravda, za auto mam navoskovane - daval som ho navoskovat, takze neviem, ci sa pohrali aj s karoseriou v miestach, kde priliahaju dvere.

Zavady na 7kovom Golfe sa vyskytuju, je ale zaujimave, za tu na fore kazda len na niektorych autach. Ci su to nejake problemove serie dielov alebo odflaknuta montaz. Zatial som ale nepocul o podobnom prusere, ako bola retaz na TSI.
VW Golf GTI VII Performance

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: těsnění dveří

Příspěvek od jirkaa64 »

Už jsem to tady psal, některý závady mě přijdou, že by mohly souviset přímo s výrobou. Byl by možná zajímavý poměr závad u aut vyrobených ve Wolfsburgu a Zwickau. Já mám auto z první továrny už dva roky a kromě jedné vadné kontrolky, absolutně bez závad.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: těsnění dveří

Příspěvek od NeoGenX »

jirkaa64: To je nápad ... já už mám nalítáno cca 13.500km a až na jednu návštěvu servisu s lupáním při brždění absolutně bez závad. Kde zjistím výrobní závod?
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: těsnění dveří

Příspěvek od lifter »

Pomocou nejakého VIN decodera, napr. http://www.vw-club.ru/vw/vin/" onclick="window.open(this.href);return false; alebo http://www.dubnetworks.net/vw-vin-decoder.htm" onclick="window.open(this.href);return false;.

Neviem či je moje info správne, ale ak máš vo VINku na 11. pozícii W, potom bolo auto vyrobené vo Wolfsburgu, P by malo znamenať Zwickau, viď aj http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Vo ... _factories" onclick="window.open(this.href);return false;.
VW Golf GTI VII Performance

Jaggerr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.02.2015 07:58

Re: těsnění dveří

Příspěvek od Jaggerr »

lifter píše: Neviem či je moje info správne, ale ak máš vo VINku na 11. pozícii W, potom bolo auto vyrobené vo Wolfsburgu, P by malo znamenať Zwickau.
Mám "P", tedy Zwickau, a měnil jsem zadní svítilny, protože v nich stála voda a s těsněním mám taky problémy.
VW Golf VII Variant, 1.4TSI 103kW, Highline

JohnMetsn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 08.05.2013 10:51

Re: těsnění dveří

Příspěvek od JohnMetsn »

Wolfsburg - bezproblemove auto, 2 roky, 50k km...tuky tuk :mrgreen:

Jen je starsi nez jsem cekal...
Obrázek
G7 1.4 DSG

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: těsnění dveří

Příspěvek od jirkaa64 »

Ten VINko je i na předním sklu, (11 písmeno) a je v něm buď W nepo P. Podle mě je to jeden z důvodů většího množství závad, než bývalo zvykem.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: těsnění dveří

Příspěvek od sirdo »

majitelia kombikov to maju jasne, vyrabaju sa len v Zwickau...

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: těsnění dveří

Příspěvek od lifter »

to John: Písmená pre rok výroby sa opakujú, takže tvoje D neznamená len 1983 :lol: , ale aj 2013, viď http://www.clubvw.org.au/vwvin" onclick="window.open(this.href);return false;.
VW Golf GTI VII Performance

JohnMetsn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 08.05.2013 10:51

Re: těsnění dveří

Příspěvek od JohnMetsn »

Tak to asi nakonec bude 2013, dik ;) I tak uz je to sedmickovy veteran :mrgreen:
G7 1.4 DSG

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: těsnění dveří

Příspěvek od Mikino »

Za seba wolfsburg... a zavady ? Pozrite si kolko tem som zalozil...tak isto ma sprevadzalo aj vrzganie, objednal som novu fabiu combi, modlim sa k bohu aby ta to nemala kedze tu niekto pisal ze aj seaty to maju.
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“