Composition Media - bluetooth párování

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

potech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.12.2014 10:52

Composition Media - bluetooth párování

Příspěvek od potech »

Mám nový telefón Sony xperia Z1 compact, Bluetooth ho nenačíta. Ani v servise nevedeti všetkým dookola načítalo a Z1 ani za pána
GOLF VII 1.4 tsi 122

Uživatelský avatar
Adlib
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.05.2012 10:09

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od Adlib »

Podívej se sem. Telefon by měl být kompatibilní, tak vyzkoušej postup ze stránek volkswagen.de
http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... .html#tab2" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf VI - Comfortline 1.2 TSI - 63kW -2013
Golf VII - Comfortline 1.2 TSI - 77 kW -2014
Golf VII - Comfortline 1.2 TSI - 81 kW - DSG -2016
Golf VII Highline FL 1.4 TSI- 110 kW - DSG -2018

potech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.12.2014 10:52

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od potech »

Ďakujem dobrá stránka, skúšam a furt to nejde načítať telefón. Technik mi hovoril že ak je modernejší telefón, tak že si na kartu stiahnem zo stránky niečo na podporu telefónu, ale neviem kde to hľadať. Postupoval som presne ako píšu. Normále sa pohrávám s myšlienkou predať AUTO (sory tel.) :)
GOLF VII 1.4 tsi 122

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od rasto4444 »

Tak si ma moc nepotesil, planujem kupit z3 compact..uz teraz na mojom HTC One S nefunguje vsetko ako ma..drzim palce aby si to nejak "rozhybal".
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

josh3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 29.11.2013 07:08

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od josh3 »

Mam Sony Xperia Z1 compact a mam ho uplne v pohode sparovany s autom. Nemal som s tym ziadny problem.
G7 Variant 1.4TSI 90kW Highline

potech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.12.2014 10:52

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od potech »

Veď som našiel na stránke, žie tieto telefony so podporované aj Z3, ale ja neviem čo tomu je. Cez klasické dorobené blutko v inom aute ide pohode
GOLF VII 1.4 tsi 122

Uživatelský avatar
Moose
Člen klubu
Příspěvky: 260
Registrován: 22.05.2010 12:59
Bydliště: Přerov nad Labem

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od Moose »

Nevim jak to funguje, možná to je blbost, ale napadlo mě jestli nemáš na telefonu nastevo že je skrytej pro ostatní telefony..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=302657
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2015

potech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.12.2014 10:52

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od potech »

Tak konečne som to rozlúskol, čiže keď som vyhladával mobil logicky viditelnosť a blutko zapnuté našlo všetky, ale na xperií sa musí v menu dať vyhladať zariadenie čiže našlo golf a nie opačne ako som to robil doteraz, čiže golf našiel telefón. Kurňa mohli v servise vedieť. Pomohlo mi preštudovanie nemeckej stránky a poriadny preklad. Inač škoda že cez blutut nefunguje muzika( iba niečo), ale cez kábel usb ide vše super.
GOLF VII 1.4 tsi 122

rmrc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 10.01.2015 00:51

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od rmrc »

Tak teď jsem vcelku vyděšenej. Mám Lenovo Vibe X2. V podpoře na těch DE stránkách není ani Lenovo, natož Vibe X2. Nevíte někdo, jestli to bude fungovat? Když to má normál android a bluetooth, tak by snad jít mělo ne? Fakt se mi moc nechce kupovat novej telefon...:-(

Uživatelský avatar
bouda05
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 14.06.2014 11:59

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od bouda05 »

Mám Lenovo P780 a vše funguje. Spárování během pár vteřin, seznam kontaktů se také načetl. Klasické spárování a telefonování je jen otázka verze BT a pokud výrobce neudělá nějakou šílenou nadstavbu systému, v 99% to funguje dobře :)

BTW: neví někdo, zda rádio umožňuje u volání vybrat, pomocí které SIM se bude telefonovat? Defaultně to bere vždy tu primární
Golf Variant VII 2.0 TDI ComfortLine - Pacific Blue, Bi-xenon, Ergoactiv

rmrc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 10.01.2015 00:51

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od rmrc »

Tak doufám, že to bude i můj případ...:-) Koukám, že ty máš bluetooth 3 a já 4, ale to by neměl být problém. Já tam mám nějakou nástavbu od Lenova, ale to ty budeš mít asi taky?

Uživatelský avatar
bouda05
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 14.06.2014 11:59

Re: Sony a Composition media

Příspěvek od bouda05 »

Telefon jsem si koupil přímo v číně, takže tady jsem na něj dával čistý android bez nadstavby. Nicméně na Lenovu A850 to s originál lenovo nadstavbou taky běželo :)
Golf Variant VII 2.0 TDI ComfortLine - Pacific Blue, Bi-xenon, Ergoactiv

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Se dvěma Sim to má trošku problém. Jako 2 jsem měl datovou a tlačilo to všechny hovory přes ní. Tak jsme musel nainstalovat jiný dialer a tomu jsem nastavil co a jak a pak už to jelo přes 1, tedy hovory

Zakoun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.09.2015 04:46

Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od Zakoun »

Ahoj všem,
může mi prosím někdo poradit jak dostat obrázky kontaktů do rádia z tel. Xiaomi s Androidem a nadstavbou MIUI. Telefon se mi v pořádku spáruje, načte kontakty (mám zatrženou volbu i s obrázky), ale nezobrazí se mi obrázky u kontaktů a název operátora. Vše ostatní funguje tak jak by mělo. Předem díky, už jsem snad vyzkoušel i nemožné s nastavováním rádia i telefonu a nic...

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od Wlashack_cz »

Vyzkoušej aplikaci "Bluetooth phonebook". Pár lidem odsud z fóra, včetně mě, to pomohlo. Na vyzkoušení stačí i trial verze.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“