Vliv nižších pružin na dcc podvozek

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
mach.CC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.11.2014 11:22

Vliv nižších pružin na dcc podvozek

Příspěvek od mach.CC »

Zdravím chtěl bych se zeptat zda tu má někdo zkušenost s nižšími pružinami a dcc podvozkem . Včera jsem dal na auto od h&r o 40 mm nižší předek i zadek a dnes mi kamarád říkal že to má na ten podvozek špatný vliv a jde brzy do .... Mate někdo zkušenost ? Prosím o radu. Děkuji

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vliv nižších pružin na dcc podvozek

Příspěvek od KJirka »

asi není úplně dobrý něco udělat a pak shánět rozumy, jestli to bylo dobře. Tak teď už to nech, ne ?! Ale 40 mm je teda nářez sám o sobě. Kam si to až sedlo, probůh ? Dej nějaký foto, jak to vypadá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

mach.CC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.11.2014 11:22

Re: Vliv nižších pružin na dcc podvozek

Příspěvek od mach.CC »

Já jsem si o tom četl a někdo zde na fóru to už taky resil a lidi někdo reagoval ze to vliv nemá. Tak zkouším jestli ještě někdo nemá zkušenost ať mi to potvrdí více lidi. Foto dodám.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Vliv nižších pružin na dcc podvozek

Příspěvek od skacel99 »

Asi všechny kratší pružiny mají nějaký vliv na životnost sériově dlouhých tlumičů,jedno jestli s DCC,nebo bez. Čím větší snížení,tím rychlejší opotřebení tlumiče. všude se uvádí,že -40 mm je strop pro sériový tlumiče. Na pružinách -30 mm,jak od Eibachu,tak od HR tu jezdí dost lidí na všemožnejch autech a problémy myslím nejsou. Sám jsem to měl na GIII rok před tím,než jsem ji prodal a bylo to OK. Na GV to budu taky dávat

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“