Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

denis.82 píše:
KJirka píše:jo, už to tam vidím.
Já před měsícem tady jednomu kolegovi prodal zimní komplety s pneu, kde bylo tak 5,5 - 6 mm za 6 t. . Ještě tak o litr míň a šel jsem s tím hliníkem do sběrny.
ale nekecej, ses rad, ze ses jich tak pekne zbavil. :laugh: :drinks:
říkám to s mírnou nadsázkou a kdybych je nechtěl za ty peníz prodávat, tak jsem to neudělal. Ale co s tím ? Aby mi to doma překáželo ? To je lepší zbavit se toho třeba i levněji, než by si člověk představoval. :D

Tady ty 18" jsou asi opravdu libový, ale myslím si, že i za 30 je bude těžko udávat.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

Nebo se ještě pána zeptej, jestli by je nedal tak za dvacku. Nějakou sprostou nadávku přeci uneseš :laugh: :laugh: :laugh:
A ještě jeden postřeh. Na těch kolech vidím původní obutí, což jsou Conti 3. Tahle guma už se pár let nadává a je teda pravděpodobný, že jako původní kola z toho auta už i ty disky budou pár let starý. A pokud majitel nebyl extra pečlivka, tak budou možná i někde opravovaný.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od kubajzs »

Já bych si zimáky vzal. Záleží jak jsou starý... Teď mám na zimu 16tky a vypadá to hrozně tak chci na příští zimu sehnat 18tky...
Ale za 10 seženu nový... To by musela bejt lepší cena... :)
Jinak kupovat kola za 30 i když je to originál je nesmysl dle mého názoru... :pleasantry:

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Ja jsem se ho puvodne ptal za 25 bez pneu a rikal, ze by dal 30 ale dal jsem to nezkousel, protoze zacal jestli bych nedal 32 za ne s pneu a pak 31. Takze je mozne ze by slevil dal nevim, je fakt ze to je hodne penez zas ale lepsi nez nejaka italska kola ktera se doklepou na nasich cestach..

Pry ma jeste jineho zajemce kterej porad s cenou smlouva tak muzu zkut treba 22 na ruku bez pneu ale pochybuju, i kdyz na to specha ale zkusit to muzu :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

hele, jak ti říkám, vsadil bych se, že jsou to disky tak 3 - 4 roky jetý. Vyser se na to ! A uvidíš, jak dlouho to tam bude ještě viset. Pak to třeba prodá, ale už se nedovíme, na kolik ho stejně kdo nakonec sklepal.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od denis.82 »

KJirka píše:hele, jak ti říkám, vsadil bych se, že jsou to disky tak 3 - 4 roky jetý. Vyser se na to ! A uvidíš, jak dlouho to tam bude ještě viset. Pak to třeba prodá, ale už se nedovíme, na kolik ho stejně kdo nakonec sklepal.
Nikdy je neproda, uz je tam par mesicu inzeruje. Puvodne to mel za 8500kc bez pneu, ted asi nejake zimaky nasel. :)
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od skacel99 »

Ta cena je nesmyslná. Chápu,že gumy jsou drahý,ale chce za to skoro stejný peníze,jako za nový :roll: Loni se mi podařilo koupit funglovky Lugano za 12 000,- bez gum,takže 15 000 za jetý kola?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

aha, tak už jsme doma ! Ty zimáky k tomu vůbec nepatří a bůhví, z čeho jsou. Proto je to foceno na těch Conti 3, což jsou nejspíš nějaký galusky na vyhození. Tak ať si to strčí do pr**le. Ty lidi jsou úplně na hlavu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od denis.82 »

skacel99 píše:Ta cena je nesmyslná. Chápu,že gumy jsou drahý,ale chce za to skoro stejný peníze,jako za nový :roll: Loni se mi podařilo koupit funglovky Lugano za 12 000,- bez gum,takže 15 000 za jetý kola?
nj, ale Lugano neni Kansas, resp. nevim, jak moc jsou ty tvoje zadane. :drinks: Kazdopadne 12tkc byla libova cenovka. :wink:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od skacel99 »

Celkově tem popis v inzerátu je zajímavej. Pořát se ohání cenou,ale že by napsal šířku dosku a ET,to ne

Lugano jsou na tom podobně,jako Interlagosy :wink:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

jakmile je guma trochu jetá, nedostaneš za ní víc, jak půlku původní ceny. A to musí být opravdu TOP. Ojetá zimní guma, která má minimum 4 mm je v podstatě z poloviny sjetá téměř na vyhození. Nová má dle typu 8 - 9 mm.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

denis.82 píše:
KJirka píše:hele, jak ti říkám, vsadil bych se, že jsou to disky tak 3 - 4 roky jetý. Vyser se na to ! A uvidíš, jak dlouho to tam bude ještě viset. Pak to třeba prodá, ale už se nedovíme, na kolik ho stejně kdo nakonec sklepal.
Nikdy je neproda, uz je tam par mesicu inzeruje. Puvodne to mel za 8500kc bez pneu, ted asi nejake zimaky nasel. :)
a ještě dlouho bude
Naposledy upravil(a) KJirka dne 03.03.2015 19:04, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Kluci diky, proto jsem potreboval poradit a utvrdit v tom abych ti nechal bejt. :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od skacel99 »

Napiš mu nějakou rozumnou nabídku (rozumnou,ne že za komplet dáš 10t) a uvidíš,co na to řekne. Jestli to prodává už delší dobu,časem si dá říct :wink: Piš mu každejch 14 dní třeba a myslím,že povolí :wink:

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

A kolik myslíš, že je nějaká rozumná cena za kola bez pneu? Okolo 20ti?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“