Dodelani vyhrivanych sedacek

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Thunder
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od Thunder »

Dodavam mensi popis jak na montaz vyhrivanych decek pod original potahy. Neni treba se toho bat, staci byt trochu zrucnejsi a jde to samo... v mem pripade jsem montoval na zadni sedacky, coz bylo abych pravdu rekl o trochu snadnejsi nez kterekoli predni, ktere jsem montoval pred tim. Potahy vzdy drzi po stranach nasitym plastem otocenym o 180° a zajistenym do plechu... takze staci vytahnout... a pokracovat dal. Pak uz jen ve stredni casti jsou dratene spony, ktere drzi tvar sedaku za vlisovane draty v molitanu...daji se pak vymenit za plastove stahovaci pasky....neni treba potah sundavat cely, staci jen tak at se da vyhrivana decka nalepit. Kabely protahnout dirkou na bok sedacky, spojit operak se sedakem a pak uz jen zapojit na elektrinu od vypinace... v mem pripade orig. z Passata B5. Vyhoda je ze nemaji rj, tzn jde vse rovnou do sedacek....
Přílohy
IMG_20141206_204941.jpg
IMG_20141206_210203.jpg
IMG_20141206_210151.jpg
IMG_20150301_221120.jpg

Uživatelský avatar
Thunder
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od Thunder »

Jinak uprimne, byl trochu problem dopasovat vypinace do zadniho tunelu, je tam malo mista...takze bylo nutne vymyslet drzacek ovladacu ...ale povedlo se...zapojeni ovladacu taky neni tezke, jen je nutne k deckam ktere nejsou primo od vw dodat 10kohm termistor tak, aby se dotykal primo topneho dratu.... :-) tzn jeden dratek napojit do ovladace (2pin ovladace) a jeden jde na kostru.... jinak vse jak je na schematku, ktere jsem nasel na netu....jinak muzu rict ze spokojenost a za ty penize na ktere to vyslo, v zime k nezaplaceni - u kozenych sedacek idealni...
Přílohy
IMG_20150301_221847.jpg
IMG_20150301_221053.jpg
IMG_20150301_221830.jpg
Heatedseatwiring.jpg

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od KJirka »

marně přemýšlím, jestli u mě vzadu už někdo seděl. Že bych to taky udělal :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Thunder
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od Thunder »

KJirka píše:marně přemýšlím, jestli u mě vzadu už někdo seděl. Že bych to taky udělal :D
JJ tak ja vozim nekoho porad...

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od dkraft »

Pche! kdyz uz nahodou nekoho vezu vzadu, tak ocekavam, ze i tak bude celou cestu jasne davat najevo pokoru, vdek a opevovat muj krasny vuz, vrchol nemeckeho inzenyrstvi! Zadny rozmazlovani nejakym vyhrejvanim! :-) Jeste to tak!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od KJirka »

no vidíš, to je správnej přístup !!! Může bejt tam vzadu rád, že je vůbec na čem sedět :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od ricom »

tak s tímto naprostý souhlas.. a pes nic neříkal o tom že je mu vzadu na dece a plachtě zima.. a jinak ostatní co tam chtějí ject tak jsou mi tak nějak jak píše kolega :good: :good:
dkraft píše:Pche! kdyz uz nahodou nekoho vezu vzadu, tak ocekavam, ze i tak bude celou cestu jasne davat najevo pokoru, vdek a opevovat muj krasny vuz, vrchol nemeckeho inzenyrstvi! Zadny rozmazlovani nejakym vyhrejvanim! :-) Jeste to tak!

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od dkraft »

tak tak! :-) Sedadlo ridice ma bejt vyhrivany, pohodlny z jemnoucky kuze vyrobeny ......... vzadu muze bejt klidne lavicka z nadrazni haly! :-)

Uživatelský avatar
Thunder
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od Thunder »

Kuci kuci, lze to prave dodelat i do prednich sedacek.... kdyz nekdo nema to stesti a nema je uz z vyroby....jinak ja to dodelaval spise kvuli zvyseni uz tak velkeho luxusu :P Tak samo nekdo muze namitat ze pridavne topeni je prezitek.... ale mam v planu ho tam dodelat... cast uz je doma :-)

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od dkraft »

jj bez bufika uz ani ranu! :-) to teply auto po ranu je super, ale co je k nezaplaceni jsou ty xichty sousedu se skrabkama v ruce jak na me zavistive koukaji, kdyz si sedam do toho vyhratyho auta bez zamrzlejch voken! :-D

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od denis.82 »

dkraft píše:jj bez bufika uz ani ranu! :-) to teply auto po ranu je super, ale co je k nezaplaceni jsou ty xichty sousedu se skrabkama v ruce jak na me zavistive koukaji, kdyz si sedam do toho vyhratyho auta bez zamrzlejch voken! :-D
bufik je z vybavy ta nejlepsi vec. :good: Teda kdyz funguje, na poslednich trech autech s nez. topenim jen same problemy. :roll:
RS6 Performance 445kw

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od dkraft »

denis.82 píše:
dkraft píše:jj bez bufika uz ani ranu! :-) to teply auto po ranu je super, ale co je k nezaplaceni jsou ty xichty sousedu se skrabkama v ruce jak na me zavistive koukaji, kdyz si sedam do toho vyhratyho auta bez zamrzlejch voken! :-D
bufik je z vybavy ta nejlepsi vec. :good: Teda kdyz funguje, na poslednich trech autech s nez. topenim jen same problemy. :roll:
Jo to bez debat! :-) do servisu na topeni jezdim castejs nez menim olej v motoru! :-) ale ty xichty za to stoji! :-D .......... a to teplicko je taky fajn! :-)

Uživatelský avatar
Thunder
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od Thunder »

Tak ja mma vyhrev predniho skla a k tomu luxus garaze... ale nekdy hold musi stat venku, takze se to hodi... i jako topeni na dalku...:-)

čerwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 29.05.2012 09:59
Bydliště: Pelhřimov

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od čerwi »

Ahoj borci, obnovím toto téma... mám pašíka B6 r.v. 2007, bohužel z výroby nemám vyhřívané sedačky. Teď budu sedačky měnit za jiné (kůže/alcantara), které mají v sobě již výhřev. Když už to tam teda budu mít, tak jsem si řekl že bych to samozřejmě měl rád funkční a výhřev tedy dodělat.

Co všechno je potřeba k tomu dodělat? Sedačky mít budu, panel klimatizace s ovládáním je mi taky jasný... ale co dál je potřeba? Nějaká kabeláž, nebo už tam kabeláž je připravená? Pojistka? Jednotka?...

Případně jestli i někdo dodělával takto jako já, tak osobní zkušenost je nejcennější...

Děkuji :)
Seat Leon 1M, 1.6i 8V, 74kw, AKL, r.v. 2001- prodáno
Volkswagen Passat B6, 2.0TDi 16V, BKP, 103kw, r.v. 2007

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodelani vyhrivanych sedacek

Příspěvek od Nwkt »

Kabeláž akorát. Jednotka je zespod řidičovo sedačky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“