Vrzání palubky!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Kluci dneska mi začal vrzat ten malej kaslík nad rádiem. Pravděpodobně mi do něj ťuká autorádio jak se na nerovnostech mírně třese. Do ted to nedělalo, až ted. Nevíte co s tim? Vyndat a nečim podlepit?

Jde o tento kaslík. Za kvalitu se omlouvám, foceno za tmy mobilem.
Přílohy
Image004.jpg
Image004.jpg (37.89 KiB) Zobrazeno 1728 x

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Tak nikdo nic? :( Zatim jsem to tedy vyřešil tak, že jsem do tý díry nacpal pletenou čepici :lol: ale rád bych to poiřešil nějak normálně. Poradíte mi alespoň jak se ten kaslík vyndavá? Nerad bych to ulomil.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Strčíš do něj ruku, nahoře nahmatáš otvory, za ty zabereš a vytáhneš ho silou ven.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Oakley píše:Strčíš do něj ruku, nahoře nahmatáš otvory, za ty zabereš a vytáhneš ho silou ven.
Oki, dík. Jsem se právě bál zabrat, abych tam neulomil nějakou aretaci.

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

ak sa ti to podari vyriesit tak hod navod ... ide ma z toho porazit

a este jedna vec ... zacala mi klepotat hlavova opierka u spolujazdca ...ked je sedadlo prazdne ... ked tam niekto sedi tak je to OK, ale ked idem sam tak to klepoce ... robi vam to niekomu tiez?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

dllukac píše:ak sa ti to podari vyriesit tak hod navod ... ide ma z toho porazit

a este jedna vec ... zacala mi klepotat hlavova opierka u spolujazdca ...ked je sedadlo prazdne ... ked tam niekto sedi tak je to OK, ale ked idem sam tak to klepoce ... robi vam to niekomu tiez?
Myslíš klepání toho malýho kaslíku? Ještě jsem se k tomu nedostal, ale vytáhnu ho a oblebim nějakou měkčí lepenkou. Co víc s tim dělat.

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

tak tak ... tiez uz som ho mal von, skusal som tam nalepit kusky gumy, ale ani to nepomohlo, mal som von aj radio, ale stale to robilo ... a bohuzial aj robi, a nielen to ale aj miesto kde sa spaja pristrojovka a stredny tunel (to miesto nad popolnikom) - zatial tam mam tak pracovne vlozeny pasik gumy, ale chcem to vyriesit nejako sofistikovanejsie :?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

dllukac píše:tak tak ... tiez uz som ho mal von, skusal som tam nalepit kusky gumy, ale ani to nepomohlo, mal som von aj radio, ale stale to robilo ... a bohuzial aj robi, a nielen to ale aj miesto kde sa spaja pristrojovka a stredny tunel (to miesto nad popolnikom) - zatial tam mam tak pracovne vlozeny pasik gumy, ale chcem to vyriesit nejako sofistikovanejsie :?
Tam mi to taky občas vrže. No ten kaslík pak jedině vyřešit tak, že do něj něco festovního strčíš. Já to dočasně řešim tak, že do něj (když zrovna vrže, protože to nedělá vždy) strčim pletenou čepici :lol: ale to příliš sofistikované není. Tak jedině uříznout kus molitanu, nabarvit jej načerno a strčit ho na dno toho kastlíku. Tim jak se ten kaslík začně zevnitř napínat, tak nevrže, netluče. Prostě pletenou čepici nahradit nějakym molitanovym kvádříkem. Kastlík se o něco zmenší, ale já do něj krom lístků na parkování stejně nic nedávam.

Každopádně vrzání chci řešit až na jaře až bude teplejš. Ted to nemá moc cenu... jeden den to vrže a druhej den ne, podle toho jak se zrovna mění teplota apod. Na jaře bych rád sundal i všechny tapecy a vypodložil je rovněž molitany. Dále bych chtěl odstranit chrastění zamykacích čudlíků. Kámoš mi radil, že je mam přigumičkovat a tim se vypnou a nechrastí. Ale to ještě musim nějak promyslet.

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

Že to vytahuju ven, ale dneska už sem nevydržel vrzání kastlíku před spolujezdcem, tak sem to cely rozebral, pak sem rozebral ještě ten středovej panel, všechno sem slícoval zpátky pořádně dohromady, přitáhnul všecky šrouby (ani jeden mi nezbyl...) A super... Proháněl sem to přes hrboly a v autě relativní ticho,takže můžu jezdit zase se stišenym rádiem...Doufám že to vydrží...Jinak ještě dotaz: chtěl sem dát rádio o pozice níž (mám ho uplně nahoře) a vono to nejde! Protože na tom odkládacím kastlíčku jsou takový zobáčky a ty dou jen na tu pozici hned nad ovládání teploty...Jak to máš řešený třeba ty molcziku?
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

chev píše:Že to vytahuju ven, ale dneska už sem nevydržel vrzání kastlíku před spolujezdcem, tak sem to cely rozebral, pak sem rozebral ještě ten středovej panel, všechno sem slícoval zpátky pořádně dohromady, přitáhnul všecky šrouby (ani jeden mi nezbyl...) A super... Proháněl sem to přes hrboly a v autě relativní ticho,takže můžu jezdit zase se stišenym rádiem...Doufám že to vydrží...Jinak ještě dotaz: chtěl sem dát rádio o pozice níž (mám ho uplně nahoře) a vono to nejde! Protože na tom odkládacím kastlíčku jsou takový zobáčky a ty dou jen na tu pozici hned nad ovládání teploty...Jak to máš řešený třeba ty molcziku?
Kastlik otoc..ja mam zas radio dany nahore, protoze chci mit LCD vys.
Born to grow.

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

VlaK píše:
chev píše:Že to vytahuju ven, ale dneska už sem nevydržel vrzání kastlíku před spolujezdcem, tak sem to cely rozebral, pak sem rozebral ještě ten středovej panel, všechno sem slícoval zpátky pořádně dohromady, přitáhnul všecky šrouby (ani jeden mi nezbyl...) A super... Proháněl sem to přes hrboly a v autě relativní ticho,takže můžu jezdit zase se stišenym rádiem...Doufám že to vydrží...Jinak ještě dotaz: chtěl sem dát rádio o pozice níž (mám ho uplně nahoře) a vono to nejde! Protože na tom odkládacím kastlíčku jsou takový zobáčky a ty dou jen na tu pozici hned nad ovládání teploty...Jak to máš řešený třeba ty molcziku?
Kastlik otoc..ja mam zas radio dany nahore, protoze chci mit LCD vys.
Jenže ten kastlík je z jedná strany děrovanej....(takže jakoby jednostranej. Jooo kdybych měl LCDečko, taky bych ho nechal nahoře abych na něj viděl... :lol:
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

No kastlík by měl být hned pod držákem nápojů a taky tam pásne jak prd** na hrnec. Jaký máš přesně problém s jeho umístěním?
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

chev píše:Že to vytahuju ven, ale dneska už sem nevydržel vrzání kastlíku před spolujezdcem, tak sem to cely rozebral, pak sem rozebral ještě ten středovej panel, všechno sem slícoval zpátky pořádně dohromady, přitáhnul všecky šrouby (ani jeden mi nezbyl...) A super... Proháněl sem to přes hrboly a v autě relativní ticho,takže můžu jezdit zase se stišenym rádiem...Doufám že to vydrží...Jinak ještě dotaz: chtěl sem dát rádio o pozice níž (mám ho uplně nahoře) a vono to nejde! Protože na tom odkládacím kastlíčku jsou takový zobáčky a ty dou jen na tu pozici hned nad ovládání teploty...Jak to máš řešený třeba ty molcziku?
No já mam kaslík hned po držákem na pití a rádio až pod tim. Myslim, že tak to má být, protože před tím jsem tam měl origio rádio a s tim někdo nehejbal.

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

Jenže voni sou tam takový růžky do takovejch drážek...a prostě to tam nepasuje a když bych ten kastlík otočil, tak má jakoby ten strop děrovanej...Takhle je to blbost to psát, až si na to vzpomenu tak to vyfotim...
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

chev píše:Jenže voni sou tam takový růžky do takovejch drážek...a prostě to tam nepasuje a když bych ten kastlík otočil, tak má jakoby ten strop děrovanej...Takhle je to blbost to psát, až si na to vzpomenu tak to vyfotim...
jj bud to vyfot nebo si udělej vejlet a přijed se podivat jak to má vypadat :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“