Odřený prah od těsnění dveří

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Odřený prah od těsnění dveří

Příspěvek od Oskar1 »

Zdravím všechny. Mam Golfa Variant teprve tři měsíce a už mám poškozený lak na prahu od těsnění dveří u řidiče a spolujezdce. Jedná se o spodní špičatý roh gumováho těsnění které vydírá lak na prahu. Máte někdo to samé?? Měl jsem na své bývalé Škodě Octavia 2 něco podobného ale po šesti letech a byla to jejich výrobní chyba!!!
Přílohy
IMG_2330.jpg

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Oskar1 »

To jsem jediny co ma tento problem? To by me i potesilo protoze by to znamenalo ze se to da resit :D

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od semacik »

pozriem ti cez vikend ked sa mi vrati auto zo servisu ci to robi aj mne --- nikdy som sa na to nezameriaval

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Wlashack_cz »

Díval jsem se a nic jsem neviděl. Zítra si zkusím ještě posvítit, ale vypadá to, že to nedělá.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Oskar1 »

Já jsem si toho všiml taky jen náhodou. Vždy když umeju auto tak utírám rámy dveří a těsnění od prachu a měl jsem auto v takovém sklonu světla že jsem si toho všiml. Ve VW mi bylo řečeno že na to není TPI a tak to jen zaleštili a bylo mi řečeno že se s tím budou zabývat až se to dostane pod lak a nebo až to začne reznout a mám prý neustále otírat prach. Neznám nikoho kdo by neustále utíral těsnění a rámy dveří :wink: Člověk se stává otrokem lhostejných vývojářů dnešních aut. Nemáte někdo seznam TPI na našeho Golfa 7??

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Wlashack_cz »

Nové info. Mám to taky. U mě je to sice výš, ale vypadá to podobně. Foto nemám. Vypadá to, že to dělá ta zesílená guma na dolním kraji předních dveřích.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Oskar1 »

U mě to dělá ta ohýbací špička těsnění na obou dveřích. VW s tím nechce nic dělat tak si koupim jednu sadu bezbarvých folií co se dávají na Škodu Octavia na zadní boky. Vystřihnu a bude problém vyřešen. Jem mě docela mrzí že to takhle podcenili!!!!! :evil: Za každou blbost kterou si nechá člověk udělat v servisu chtějí zaplatit nemalé peníze pak nás při každém problému poučujou jak děláme něco blbě a nakonec když se něco stane tak za jejich neschopnost mužeme my. Mám už toho dost!!!!! Chtěli jsme Golfa protože to má být téměř dokonalé auto ve své třídě ale příště dám raději přednost Hyundai nebo něčemu podobnému u nich se chyby předpokládají ale světe div se je toho o polovinu méně než s VW :evil: .

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Bofors »

A na to si přišel kde? :D
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od skacel99 »

To je přesně to,co dělá Čechy Čechama - hledají neustále problémy a myslí si,že když někdo něco pochválí,nebude to mít chybu. Každý auto má svoje mouchy a upřímě,děkoval bych bohu,kdyby odřenej práh od těsnění byla jediná závada :D
Když se něco povede,nikdo to nepochválí,ale chyby se okamžitě řeší...

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od jirkaa64 »

Já si při čtení některých příspěvků od srdce zasměji a zase je den hezčí, jen tak dále.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od skacel99 »

Lepší,než být permanentně naštvanej :wink:

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Oskar1 »

Abych uvedl vše na pravou míru. Pohybuju se v autech 18 let autobazar ,servis atd. A přehled o značkách a jejich kvalitách mám taky. Jen mě dokáže neuvěřitelně naštvat lajdáckost dnešních výrobcu aut a následný přístup když chce člověk uplatnit řádnou reklamaci a začne nekonečné martírium a výmluvy z jejich strany. A například těsnění které za nedlouho prodře lak a začne auto reznout mně v dnešní době připadá dost tristní! A to jsou ty auta před uvedením dost dlouhou dobu testovány! Tak kde je chyba? :?

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od skacel99 »

Chyba je v tom,že zjevně počítáš,že auto budeš mít delší dobu. To ale není v zájmu výrobce. Dneska je všechno postavený na prodeji,takže použít a zahodit.Nic jinýho s tím bohužel dělat asi nejde. Doby,kdy bylo auto v rodině 10 a více let jsou nenávratně pryč.A tak je to se vším. Skoro všechno dneska vyrobený je šmejd.

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od Oskar1 »

Naprostá pravda bohužel :(

PourMi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 12.03.2012 23:06

Re: Odřený prah od těsnění dveří !!

Příspěvek od PourMi »

Musím se přidat, dnes jsem si toho všiml taky.
Hned jsem si tam nechal dát fólii :) jistota je jistota.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“