Vibrace řadící páky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.02.2012 14:03

Vibrace řadící páky

Příspěvek od Honza23 »

Ahoj lidi,
potřeboval bych radu, nikde jsem to tu nenašel, mám pašíka 1.9TDI a při zařazeném 4 st. a přidání plynu od nízkých otáček mi vibruje řadící páka.(jen u této rychlosti, ostatní se ani nehnou).Co může být za problém? Předem moc díky za rady! :good:
Touareg 5.0TDI V10 INDIVIDUAL@Passat 1.9TDI Comfortline

Uživatelský avatar
Honza23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.02.2012 14:03

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od Honza23 »

Nikdo žádný tip, čím by to mohlo být?
Touareg 5.0TDI V10 INDIVIDUAL@Passat 1.9TDI Comfortline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od ricom »

no budeš možná brzy řešit převodovku.. a asi máš něco holt najeto tudíž tam jsou už vůle..
co přesně mám namysl ti asi moc odborně nevysvětlím, ale on to tady někdo za mě udělá, někdo technicky zdatnější :good: :good:

Uživatelský avatar
Honza23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.02.2012 14:03

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od Honza23 »

Díky za názor, aspoň někdo se ozval :good: , já doufám ,ze převodovka ještě vydrží, olej tam měnim a 150 tis.km najeto není zas tak moc.
Touareg 5.0TDI V10 INDIVIDUAL@Passat 1.9TDI Comfortline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od ricom »

tak ten nájezd tomu neodpovídá.. to bych viděl spíše tak na 2x tolik..
Honza23 píše:Díky za názor, aspoň někdo se ozval :good: , já doufám ,ze převodovka ještě vydrží, olej tam měnim a 150 tis.km najeto není zas tak moc.

Uživatelský avatar
Honza23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.02.2012 14:03

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od Honza23 »

Tak závada opravena, byly to ložiska v převodovce, nyní vše šlape jak má, u 5st. převodovky je to tedy vyjímka, holt nějaký špatný kus.
Touareg 5.0TDI V10 INDIVIDUAL@Passat 1.9TDI Comfortline

Uživatelský avatar
chonatas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 10.12.2014 22:19
Bydliště: Hodonín

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od chonatas »

Servus, tak tento istý problém mam aj já na svojí 1.9tdi.Jak tam jebnu 4.stupen tak to vibruje,ostatne stupne su v klude.Kolik ta stála oprava prosim te?.Už mna ten posraný passat pjekne sere,mam ho len pul roku a už v nem zahučalo 30tisíc a to nemluvim o tom že to vibruje,kope jak traktor a huli :baseball:
1.9tdi BX fucking E 2007

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od hkr »

převodovčička, setrváček, spojčička, vstřičíček. To víš, je to spotřebka. Co čekáš u 8 let starého auta, ke kterému se předtím někdo asi nechoval v rukavičkách?
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Honza23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.02.2012 14:03

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od Honza23 »

chonatas píše:Servus, tak tento istý problém mam aj já na svojí 1.9tdi.Jak tam jebnu 4.stupen tak to vibruje,ostatne stupne su v klude.Kolik ta stála oprava prosim te?.Už mna ten posraný passat pjekne sere,mam ho len pul roku a už v nem zahučalo 30tisíc a to nemluvim o tom že to vibruje,kope jak traktor a huli :baseball:

Ahoj, tak to nejspíš budeš mít to samé,mě pak ještě začala hučet , když jsem na 4 st. přidával plyn. Oprava převodovky vyšla na nějakých 6-7 tis. , já dělal na autě ještě jiné věci , tak teď nevím přesně. Každopádně bych to řešil co nejdřív, ať se ti neposere úplně.
Touareg 5.0TDI V10 INDIVIDUAL@Passat 1.9TDI Comfortline

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od selatko »

hkr píše:převodovčička, setrváček, spojčička, vstřičíček. To víš, je to spotřebka. Co čekáš u 8 let starého auta, ke kterému se předtím někdo asi nechoval v rukavičkách?
Tak asi čekal, že sedne a bude jezdit dalších 10 let bez investic a nejlíp, aby se nafta doplňovala sama ..

Prej zahučelo 30 tisíc .. komedie, nemá cenu se vyjadřovat .. octavia 1999 1.9tdi přístě
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
chonatas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 10.12.2014 22:19
Bydliště: Hodonín

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od chonatas »

selatko píše:
hkr píše:převodovčička, setrváček, spojčička, vstřičíček. To víš, je to spotřebka. Co čekáš u 8 let starého auta, ke kterému se předtím někdo asi nechoval v rukavičkách?
Tak asi čekal, že sedne a bude jezdit dalších 10 let bez investic a nejlíp, aby se nafta doplňovala sama ..

Prej zahučelo 30 tisíc .. komedie, nemá cenu se vyjadřovat .. octavia 1999 1.9tdi přístě
Ty ses chytrej az to mraky zastavuje, jestli mas nejaky problem stym tak se nevyjadruj nikdo o tvuj koment nestoji,pokud vim ptal sem se kolegu na cenu ne tebe.Fakt ty vole jsem tak tupej jak rikas a zadny auto jsem nikdy nemnel a jezdil na skejbordu,tam se mneni jen kolečka a netankuje :laugh: nemam problem platit servis ale ne kdyz se to naraz vsechno sype,furt neco resim a na to fakt nervy nemam, holt je to špatnej kus...takovych chytraku jak si ty zboznuju :fool: ale ses frajer no :potlesk:
1.9tdi BX fucking E 2007

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od KJirka »

co se rozčiluješ, řekl ti to dobře. To auto je nějakých 8 let starý a jestli si do něj dal zatím jen 30 t., tak můžeš být rád, že tak málo. Tady řada lidí chce koupit Passata, nejlépe tak do 150 000,-Kč a myslí si, že sedne a bude roky jezdit. Takový auta samozřejmě nejsou bez dalších investic a vždycky je to sázka do loterie, co na tebe vyskočí za problémy a kolik to bude stát. Jestli ti to ještě kouří, jak píšeš, tak bůhví, kolik to má ve skutečnosti najeto a v jakém stavu to celkově je. Může to být taky těsně před smrtí, tak raději zvaž, jestli by nebylo rozumnější se toho zbavit dokud to ještě jde.
A ještě něco doplním. Pokud to "kope a hulí" může to být taky signál špatně udělaného čipu, pokud se v tom někdo (třeba i původní majitel) hrabal . To jsou přesně takový projevy. Přidáváš plyn, auto se líně rozjíždí a v určitých otáčkách to turbo prudce nakopne.
Naposledy upravil(a) KJirka dne 16.03.2015 12:11, celkem upraveno 2 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Honza23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.02.2012 14:03

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od Honza23 »

Ale tak kluci, kolega chtěl tady nějakou informaci ohledně převodovky a kromě toho si tady ulevil , prostě měl špatný výběr při koupi auta, to se stává, tak nemusí to hned selátko komentovat , že to je komedie atd. Myslím, že forum je od toho , aby jsme si tu pomáhali a poradili :drinks: a ne hned vše arogantně komentovat. :negative:
Touareg 5.0TDI V10 INDIVIDUAL@Passat 1.9TDI Comfortline

Uživatelský avatar
chonatas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 10.12.2014 22:19
Bydliště: Hodonín

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od chonatas »

Ptal sem se jenom kolegu na cenu to je vse, a sral se do teho s primitivnim prispevkem.Ty prachy byli obrazne,jasne ze vtem je hodne vic penez asi tezko za 5mnesicu nechas jenom 30tis.za spojku,trysky,cerpadlo,tlumice atd..Bylo to fakt v dobrym stavu a necekal sem ze se to takto rozsype,puvodni majitel stym nejezdil posledni 3roky,zhruba 5tis.za rok,mnel ine auto,znal sem ho.ja stym bohuzel buchnu nekdy i 2,5tis.za mnesic a se to zacalo sr*t a to se ktemu chovam jak malymu decku..Nekupoval jsem to zdaleka za 150tis,proto nejsem nadsenej.Netesi mne to a jeste mi sem frajer napise zbytecne chytrou odpoved,zbytecne..no nebudem to uz resit,mam jenom jedno srdco a musim si ho šanovat,ale OK lidi sou lidi,mír hoši :drinks:
1.9tdi BX fucking E 2007

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vibrace řadící páky

Příspěvek od KJirka »

a nemáš to teda nějak čipovaný ? Já jsem už viděl strašný čipy a jeden jsem dokonce sám měl v Oct. II
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“