Typový list na zapsání kol do TP

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Denif
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 06.09.2010 18:29
Bydliště: Praha

Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od Denif »

Sháním typový list na zapsání kol do velkého TP. Jedná se o kola originál Lugano 8Jx19H2 ET41 na pneu 235/35 R19 91Y. Nemá někdo z vás typový list třeba i na jiné kola s totožním rozměrem, nebo neumí to někdo zařídit Praha a okolí za nějakou úplatu.
Díky Robb.
Přílohy
-VHID9MBpLdgF_LI9kPEsAPtWS2pXFTSR8NvkEbn-iPQzZADFXGh4UwDFoVYjyIRVRsunUM.jpg
VW CC (FL) 2.0.TSI USA
Passat B7, Highline 4M, DSG, 125KW, RNS510. :arrow: Odkaz
Passat 3c Highline 2.0 tdi 103kw 4motion , Alu VW 18
Golf IV 25 years 1.6 77Kw

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Mám :-) ale na vin, takže ti to bude k ničemu

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od KJirka »

jak se vůbec dá ten typovej list získat, Klejzliku ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Hele kámoš dělá u dodavatele alu kol z "EU" do ČR. Takže pro něj to problém nebyl ale pro mě než jsem ho poznal docela jo . Jelikož (blba hlava) mi nějak nedošlo, že když jsem auto koupil s R19, tak to tak má snad být, jenže týden před nehodou mě to napadlo se kouknout a ejhle, měl jsem tam max R18.Tak jsem začal pátrat a přes kamaráda jsem se k tomu dostal. Udělal typový list s rozměry alu co jsem chtěl, na jaky přesně auto i s vin.Pak stačilo jen zajít na STK, předložit papíry (DE orig + CZ překlad) dostal jsem razítko, šup na úřad a tam mi to dopsali.

Greg94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.04.2014 19:20

Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od Greg94 »

A mohl by jses optat jestli by šel typák Keskin kt1?


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
jk.rx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 302
Registrován: 25.10.2007 20:47
Bydliště: Praha západ

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od jk.rx »

Zkus se podívat na ofiko stránky výrobců kol.... u RONALU jsem si zadal do konfigurátoru moje auto a k tomu mi vyjelo co je na to otestváno a s jakýma gumama.....

Takhle to jde ofiko http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/ ... ozidla.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Našel jsem to tady http://www.epneu.cz/hledej_alu.php?z=39 ... po=v&ds=aa" onclick="window.open(this.href);return false;
U ronalu na ofiko stránkách s ten německej list z TUV zkušebny dal stáhnout a to by ti přeložené mělo stačit.... pokud tohle nedokážeš sehnat pro tvoje auto tak ti to daj ke kolům když si je koupíš a nebo za úplatu nějakej prodejce ti napíše typák na kola stejnýho rozměru a technika na xtk musíš přemluvit aby mu bylo jedno že máš list od AEZ a na autě originály....

Pak mužeš mít vyjádření výrobce že pro tvoje auto s tvou motorizací lze jezdit na tom rozměru co chceše....

Každopádně na mě byl pán ochotný jelikož jsem kupoval sadu novejch....
Koupím knihu: Štěpán Jičínský, Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od Hann »

Hosi nekdo kdo umi posefovat typovy list????

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od dkraft »

Hann píše:Hosi nekdo kdo umi posefovat typovy list????
nejlip to posefuje photoshop, ver mi! :good:

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od dkraft »

jk.rx píše:Zkus se podívat na ofiko stránky výrobců kol.... u RONALU jsem si zadal do konfigurátoru moje auto a k tomu mi vyjelo co je na to otestváno a s jakýma gumama.....

Takhle to jde ofiko http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/ ... ozidla.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Našel jsem to tady http://www.epneu.cz/hledej_alu.php?z=39 ... po=v&ds=aa" onclick="window.open(this.href);return false;
U ronalu na ofiko stránkách s ten německej list z TUV zkušebny dal stáhnout a to by ti přeložené mělo stačit.... pokud tohle nedokážeš sehnat pro tvoje auto tak ti to daj ke kolům když si je koupíš a nebo za úplatu nějakej prodejce ti napíše typák na kola stejnýho rozměru a technika na xtk musíš přemluvit aby mu bylo jedno že máš list od AEZ a na autě originály....

Pak mužeš mít vyjádření výrobce že pro tvoje auto s tvou motorizací lze jezdit na tom rozměru co chceše....

Každopádně na mě byl pán ochotný jelikož jsem kupoval sadu novejch....
Me vzali na technicke i ten nemecky TUV ..........sice trochu brblal, ale nakonec tam to kulaty razitko soupnul! :-)

Uživatelský avatar
Milan1210
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od Milan1210 »

Mám asi dost naivní dotaz. V TP mám jen 16ky a 17 ky, přestože na víčku nádrže mám jak se hustí 18ky. Při dovozu z DE mi úředník 18ky nechtěl zapsat, protože nebyly v typovým listě auta. Mám doma 18ky disky Dezent, ale s typovým listem na Supa combi 2009-11 125kW 4x4. To mi je asi tento typovej list k ničemu. Že je to v koncernu asi nestačí, co? Musí to bejt přesně na značku a typ auta. Je to tak?

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od GOLFÁK »

ano, ale většinou tam bývá vypsanejch více vozů.

gooder
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 25.02.2012 14:31

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od gooder »

Neměl byste někdo možnost sehnat typový list ke´nějakým kolům v rozměru 7.5x17 ET47? Rád bych 17" Sienny, ale v TP mám jen 16".
Passat Variant B6 Bluemotion BLS 77kW

paldik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 17.11.2010 19:05
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od paldik »

gooder: Tak to jsou originaly, takze staci pozadat ofiko VW a oni ti poslou vyjadreni, ze tyto kola lze zapsat. To pak jen odneses na urad a zapisou ti to do TP asi za 50 Kc. Moje vlastni zkusenost.
Passat B7 Variant 2013, 2.0 TDI, CFFB

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od Master »

paldik píše:gooder: Tak to jsou originaly, takze staci pozadat ofiko VW a oni ti poslou vyjadreni, ze tyto kola lze zapsat. To pak jen odneses na urad a zapisou ti to do TP asi za 50 Kc. Moje vlastni zkusenost.
Toto uz bohuzel nejakou dobu nedelaji. Aktualni odpoved importera na podobnou zadost je, ze si clovek muze koupit kola z originalniho prislusenstvi, ke kterym radi dodaji typovy list.

paldik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 17.11.2010 19:05
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Typový list na zapsání kol do TP

Příspěvek od paldik »

Zajimave. Ja zadal pred rokem pres mail a zadny problem. Parkrat bych to zkusil pres mail a nebo objet par autorizaku. Nechapu, proc by to najednou nemelo jit.
Passat B7 Variant 2013, 2.0 TDI, CFFB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“