pogumovaný interiér

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od xerxes »

zkoušel někdo aceton?

T.snejdrla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.09.2014 14:28

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od T.snejdrla »

Tak taky jsem se do toho pustil a dopadlo velice dobře :) pokud budete hledat nějake plastove doplnky do interieru :) http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... eni/#posvw" onclick="window.open(this.href);return false; jinak to pogumovani jsem sundal lihem ale opatrně na čisty plast ma tendenci zbělnout pokud budete čistit do nekonečna :D ale ten plast byl krasny :) ale i tak jsem ho jeste nastrikal obycejnou cerne matnou barvou ve spreji :)
Přílohy
10884965_10202560919898789_1022375335_n.jpg
10893735_10202560919938790_1419526511_n.jpg
10904388_10202553453672138_1707677044_n.jpg
VW golf 1.6SR 74kw

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Olaf87 »

Pěkný, ale pokud si to nezbrousil a nestříknul nejdřív základem, tak se ti to asi začne časem loupat.. Jinak na odstranění pogumování mi stačila jen teplá jarová voda a houbička na nádobí. Tou drsnou stranou to šlo krásně oškrábat. Žádná chemie není zapotřebí ;-)
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Cpt._Hunter »

horká voda+ kartáč + pevné nervy a dostal jsem tu gumu z celého interiéru nejhůře šly Madla, ono je sice pravda, že obyčejné čené stojá řádově pár stovek ale když máte s dekorem hlidíku tak si sakra rozmyslíte jestli koupit nové nebo ne...

A jelikož mi to bylo málo tak jsem ten černý plast ještě rozleštil do lesklé černé, ale to už chce fakt nervy z ocele, ale výsledek je v celku pěkný

klasika- plasty kolem volantu jsou dodrbané nad u všech- tak jsem sundal gumu a potom jsem to vzal přípravkem na plasty a výledek je paráda :smoke:
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od denton »

20150318_143615.jpg
taky sem se pustil do upravy interieru ale nejsem profik takze to neni dokonale ale ja jsem spokojen ;-) jeste dodelam vyhrivane sedacky a elektricke okna a budu moc spokojeny :-)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od xerxes »

si dělaš srandu? tak to dojebat

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od denton »

kazdy mame jiny vkus pro nekoho dojebane pro nekoho hezke netlacim ti svuj nazor tak ho netlac ty me ;)

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Olaf87 »

Na mě je tam tý barvy taky moc a k tomu dost výrazný, ale když je majitel spokojen....
Osobně nemám nic proti lakování dekoru, ale za mě méně = více.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
Thursko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.01.2014 20:46

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Thursko »

Ahoj,
řeším teď momentálně to samé.. Mám golfika z roku 2001, palubka je zachovalá (díky zatmaveným oknům neni vyšisovaná), ale v pátek jsem se nasral, protože v autě poslední dobou všecko šíleně vrzalo, tak jsem rozebral interier, vylepil vše co šlo molitanem a při té příležitosti vyměnil středový sloupek (u řadičky, ten se zapalovačem) + kastlík u spolujezdce (koupil jsem to kdysi jako náhradní díly z nějaký bouračky.. Bohužel jsem si moc nepomohl, protože oproti palubce vypadá kastlík vybledlej (dělal jsem to v 11 večer, takže jsem to viděl až ráno) a ten středovej panel taky neni žádná sláva (bohužel ten jsem měnit musel, protože původní byl prasklý). Tak a teď k věci. Přemýšlel jsem jak to vyřešit a pravděpodobně se mi jeví jako nejjednodušší možnost klasika černý sprej, mám zkušenost, že co jsem stříkal, tak drželo a neloupalo se, nicméně při té příležitosti bych vzal i madla, protože ty jsou taky šíleně olezlý. Neuvědomuji si ale zatím jediný důvod proč bych to neměl dělat, takže pokud má někdo nějaký poznatek (že to pak třeba v interieru smrdí (což si ani tak nemyslim, když se to nechá uschnout mimo auto) tak sem s ním prosím...

Přemýšlel jsem i jakou barvu bych popřípadě zvolil, nemám moc rád když něco působí stylem "každá ves, jinej pes" takže to vidím na tu černou. Mám ale modrého golfa, s modročernými sedadly, ale modrá by se mi nelíbila. Nebráním se ale jiné možnosti (ve fabii se mi třeba hodně líbí ten černobílej interier), ale tak nějak si to nedovedu pořád představit. Tak kdyby někdo měl třeba osobní zkušenost, co vypadalo dobře sem s ní.

Ještě jsem si potáhl původní textiln origo opěrku černou lesklou koženkou, což teda taky vypadá dost dobře.
dík:)
VW Golf 1.9TDi PD 74kW, r.v. 2001, blue

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Olaf87 »

Jak už jsem psal "méně = více". Takže neexperimentuj s barvama a dej to do černý. Doporučuju matnou, protože lesklého a bezchybného povrchu bez "pomeřanče" v domácích podmínkách a sprejem prostě nedosáhneš.
Vím o čem mluvím. Sám jsem dekor u svého auta lakoval a strávil jsem na tom pár desítek hodin!! Je pravda, že jsem detailista a chtěl jsem to fakt hezký a bez chyb. Původně jsem chtěl klavírový lesk, ale to je prostě sprejem nemožné, ať brousíš, jak brousíš. Když jsem to podruhé předělával, tak jsem úplně náhodou vymyslel "retro vzhled" probroušením barvy na plnič. Zalíbilo se mi to, tak jsem do toho stylu udělal celý dekor. Ale je fakt, že jsem některé díly přebrušoval a následně lakoval i 4x!!, dokud jsem nebyl spokojený. Znovu už bych se do toho nepouštěl a nechal bych si to fouknout v lakovně.
Jinak můj postup: odgumovat (stačí teplá jarová voda + houbička), zbrousit 600kou, plnič, základ na plasty, zbrousit 1000kou, 1500kou, barva, zbrousit 2000kou, barva, pak střídavě lakování a broušení až do zrnitosti 3000, dokud to není top. Na závěr 2x lak a vyleštit.
Co se týče madel dveří, tak ty mám jen v bezbarvém laku, páč mám šedý interiér a tu barvu bych samozřejmě netrefil. Zatím to pořád drží, ale já s autem moc nejezdím :mrgreen:

Jinak pro ilustraci asi tak:
Fotografie0550 IMG_20141223_190851.jpg
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od denton »

Ano nekomu se to libit nemusi pro nekoho je tam moc barvy ale me uz ta cerna lezla krkem vsude cerna crerna a cerna tak jsem to strikl do barvy auta a ano me se to libi ;)

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Olaf87 »

V pořádku... Když se ti to líbí. Ještě můžeš přikoupit koberce s modrým lemem a takový ty potahy na sesle s modrými draky :mrgreen:
Néé, nechci rejpat, možná s odstupem času na to budeš koukat jinak.. ;)
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od VWMysak »

Protože ČERNÁ je nejhezčí a nejlepší barva. :twisted:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od denton »

Jo casem asi jo ale chtel jsem to vyzkouset ;) jasne original je original ale zmena je zmena taky vim ze casem to asi dam zase na cerno :-)

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: pogumovaný interiér

Příspěvek od Olaf87 »

Hele já zase uvažuju o tom světlym dřevu, ale ještě jsem to neviděl v kombinaci s šedým introšem...
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“