renovace madla a tapacirungu, je to možné?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

renovace madla a tapacirungu, je to možné?

Příspěvek od solide »

Ahoj, chci se zeptat mám Pašík 3C sedan, Highline, rok 2005, a rozhodl jsem se že si zaslouží abych ho do nového roku trošku vylepšil. Mám tyto závady:
1/ Mám poškozen tapacírung /taxikářský loket - je tam také prasklina/ a poškrábané madla od nechtu a prstenu, na všech 4-ech dveřích, vid. obrázek. Chci se zeptat je na to nejaká finta jak to renovovat, nebo se to musí jen vyměnit? Nedělá někdo za úplatu renovaci? Když vyměnit neporadí někdo kde by se to dalo sehnat za dobrou cenu?

2/Jak se otevírá kufr, tak pod ním mám zadní nárazník, na ty rovný ploše dost poškrábaný, jak se dávají věci z kufru ven. Neporadí někdo kde koupit takovou tu černou, matnou, otěruvzdornou folii, která se na tu rovnou plochu nárazníka nalepí? Děkuji J.

Obrázek

Uživatelský avatar
konros
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 14.10.2012 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: renovace madla a tapacirungu, je to možné?

Příspěvek od konros »

Zde mas nejake info k tapecu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=277445" onclick="window.open(this.href);return false;
PASSAT 3c WHITE LIMOUSINE 2.0tdi CBAB, 2010, DSG, HIGHLINE, INDIVIDUAL, SKYLINE, alu CHICAGO 18.

solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: renovace madla a tapacirungu, je to možné?

Příspěvek od solide »

Velmi pěkně děkuji, už jsem dotyčného kontaktoval přes PM, zatím ale žádná reakce :(

crevaredo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 07.05.2012 15:37

Re: renovace madla a tapacirungu, je to možné?

Příspěvek od crevaredo »

CHOD NA EBAY TAM NAJDEš VšETKO ZA PAR KORUN

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: renovace madla a tapacirungu, je to možné?

Příspěvek od Klejzlik »

Jo pravda, já ty madla taky řešil, nakonec jsem šel do VW, vyplázl za všechny skoro 6tis, pak zapl ebay a mohl je mít za 2ts komplet :-D nj ale taky zálží na rv, ty první se loupaly všechny, z toho si nic nedělej, to má každý a ten tapec taky do rv 08 tuším či tak nějak ale opravit to jde, už Ti to tu kluci psali ;-)

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: renovace madla a tapacirungu, je to možné?

Příspěvek od Jirka. »

Tapec mam pěknej za 3000kč.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“