HID sada způsobuje rušení signálu rádia

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Qido »

Moral3z píše:Nemáš vypálený čočky?
Co příspěvek to perla? :-) Musíš sem chodit častěji!
Jak prosím Tě souvisí HIDky a rušení rádia?

Ne teď vážně, asi chápu jak si to myslel. Ale i když jsou H7 světla nová tak to jsou bludičky oproti bixenonům. Ten rozdíl je tam ohromnej.

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od maverick1 »

Jak to souvisí nevím, nejsem elektrikář takže ti to nevysvětlím, ale kdysi na Golfu V mi to dělalo taky. A řeší to v podstatě všichni, kdo maj HIDky. Jedeš, posloucháš rádio, zapneš světla, radio začne šumět, ne všechny stanice, jen ty se slabším signálem. Pamatuji si, že na to bylo dost témat... Jediný řešení je HIDky vyhodit.

A myslím si, že HIDky za 5500 to budou dělat taky, jsou stejně vyrobený v Číně na stejném pásu jako ty levný, jen na ně někdo tady v Evropě nalepil samolepku PHILIPS.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Underbeat »

Moral3z píše:Nemáš vypálený čočky?
Cocky jsou malinko mlecny, ale myslim ze to jeste neni tak hrozny :)

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Underbeat »

maverick1 píše:Jak to souvisí nevím, nejsem elektrikář takže ti to nevysvětlím, ale kdysi na Golfu V mi to dělalo taky. A řeší to v podstatě všichni, kdo maj HIDky. Jedeš, posloucháš rádio, zapneš světla, radio začne šumět, ne všechny stanice, jen ty se slabším signálem. Pamatuji si, že na to bylo dost témat... Jediný řešení je HIDky vyhodit.

A myslím si, že HIDky za 5500 to budou dělat taky, jsou stejně vyrobený v Číně na stejném pásu jako ty levný, jen na ně někdo tady v Evropě nalepil samolepku PHILIPS.
Uvidime, jsem domluvenej s prodejcem ze kdyz to bude rusit, tak je muzu poslat zpatky a vrati mi penize. Byl docela 100% presvedcenej ze ty Philipsky to delat nebudou a taky uz jsou na trhu od ty doby co se sem ty sady zacaly vozit, tak tohle me presvedcilo :) Kdyz i tyhle budou rusit, tak je vratim a uz zustanu u halogenu a basta. Leda by se pak naskytla dobra sance na origo za dobry prachy :)

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od ladulel »

Prosim tě kdybys tam nacpal tohle http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... edeni-slim" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak to bude uplně stejné, jako ten tvuj Philips.
Měl jsem je na passatu a nic nerušily...

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Underbeat »

Tak Philipsky uz jsou namontovany a sviti opravdu suprove!!! Vubec nerusi radio a kvalita je za ty penize opravdu znat. Balasty jsou opravdu bytelny a kabely taky. Nakonec velka spokojenost :) Ted jen aby vybojky vydrzely co nejdele....

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Underbeat »

ladulel píše:Prosim tě kdybys tam nacpal tohle http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... edeni-slim" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak to bude uplně stejné, jako ten tvuj Philips.
Měl jsem je na passatu a nic nerušily...
Diky za tip :) A co ze uz je na aute nemas? Jezids ted s halogenem?

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od hkr »

podpis napoví, podpis odpoví.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od ladulel »

Underbeat píše:Tak Philipsky uz jsou namontovany a sviti opravdu suprove!!! Vubec nerusi radio a kvalita je za ty penize opravdu znat. Balasty jsou opravdu bytelny a kabely taky. Nakonec velka spokojenost :) Ted jen aby vybojky vydrzely co nejdele....
Tak určitě :lol: Hlavně že jsi spokojen :good:
Ta sada na kterou jsem ti dával odkaz, je na autě už čtvtým rokem a svítí ještě teď novému majiteli bez problému...
PS. Co máš v autě za rádio? (Typ)?

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Underbeat »

No ja jsem prave min. rok koupil 1 sadu a ta mi rusila radio, pak jsem zkousel kamaradovu sadu a ten samej problem, tak uz jsem mel z tech levnych sad strach :-/ Asi jsi koupil fakt dobre :) Jinak mam RNS 315 tusim

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od Underbeat »

Jinak link na ty drazsi sady je: http://www.proxenon.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od ladulel »

Underbeat píše:No ja jsem prave min. rok koupil 1 sadu a ta mi rusila radio, pak jsem zkousel kamaradovu sadu a ten samej problem, tak uz jsem mel z tech levnych sad strach :-/ Asi jsi koupil fakt dobre :) Jinak mam RNS 315 tusim
Nevím teda noo. Muže to být tím, že máš novější auto, nebo tím rádiem. Ja měl 2006 a měl tam RNS 300 a pak RCD 510 a bylo to v pohodě.

davidspeedy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 17.11.2015 08:37

Re: HID sada způsobuje rušení signálu rádia

Příspěvek od davidspeedy »

ahoj,mam dotaz,měl jsme origo rádio rcd 310.Koupil jsme na ebay.de model xomax,8 palcu,dotyk..nebudu podrobně rozepisovat a ted k věci.radio zapojím,vše funguje,usb,pamětovky,flešky,i samotné rádiové stanice.Mam problém.Pokud poslouchám rádiovou stanici a zapnu venkovní světlomety,je slyšet šum,rušení..mam origo bixeny.Potřebuji radu pánové,jak se zbavit toho rušení.Druhý problém,pokud zapnu dotyk.rádio,naběhne uvodní plocha,kde je datum,čas a další věci..podotýkým,nepřehrávám nic,ani neposlouchám rádiovou stanici..jen prostě zapnu rádio a nic nehaje..pokud v tomto stavu dám rádio volume na max,slyším z repráku místo ticha opět takové rušení,chrčení..čím to je?zapojeno je vše správně na tisíc procent.Rádio mi doporučil kamarád,už několik rádii bylo od prodejce koupeno a namontováno a vše v cajku,u mě je ale problém.Ještě poznatek,pokud je uvdní plocha rádia a dám volume na mx a sáhnu vzadu na drátky od hlavního napájecího svazku,tak dotykem dělám rušení,rušení je ruzné,jednou slabší,později silnější..čím to je?u rcd 310ky nebyl nikdy žádnej problém.Děkuji za rady.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“