Vymena cidla- plniciho tlaku turba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

Vymena cidla- plniciho tlaku turba

Příspěvek od Tomasx1 »

Ahoj chlapy, chci se zeptat zda mohu vymenit moje puvodni cidlo za Ceckovy,nebo se musi menit i soft??
Mam 1.9 77kw....ale uz rok mam v nem turbo z motoru ARL 110kw a nasledni cip a na brzde 118kw.
Mam pocit,ze mi diky tomu,ze mam puvodni cidlo pomalejs plni turbo. Kdyz dupnu na plyn na 2, tak auto zacne hrabat az u 3tis ot.

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

Vymena cidla- plniciho tlaku turba

Příspěvek od Tomasx1 »

Obrázek

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Vymena cidla- plniciho tlaku turba

Příspěvek od hkr »

Bud rad za tenhle prubeh! Neurves setrvak a nesedres tu pidispojcicku. Dekuj tomu, kdo ti ten cip delal :good:

Vsem tempseudocipnutejch aut ujedes, protoze mas pomerne plochou krivku do vykonu a to je to, co znamena rychlost (nikoliv na prvni pohled bombovej kickdown z prehnanyho kroutaku a pak rychla smrt)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vymena cidla- plniciho tlaku turba

Příspěvek od sharik4x4 »

Pokud měníš čidlo z B na C musíš upravit soft.Jinak pohřbíš turbo.Jednotka nebude vědět správný tlak a bude to přefukovat.Je tam rozdíl cca 0,25 barů. Čidlo B stíhá tlak do 1,5barů, pak už je potřeba C čidlo.
Jinak to zpoždění dělá to velký turbo z ARL,je tam "turbo díra".
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

Vymena cidla- plniciho tlaku turba

Příspěvek od Tomasx1 »

Ja prave myslel,ze by to mohlo byt kvuli tomu cidlu...ze ho to pomalejs natlakuje....
Ale je fakt,ze takhle to je idealnejsi na spojku

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“