Ztracené DO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
toocool
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 21.03.2015 10:26
Bydliště: Děčín

Ztracené DO

Příspěvek od toocool »

Koupil jsem Golfa IV (rok 98) a majitel mi řekl, že to mělo dálkové ovládání, ale ovladač se dávno ztratil (myslím, že to nebyl původní DO).
Jak zjistím, jestli auto má DO a zda jde original nebo ne? Jaké mám možnosti k dodělání? Děkuji moc!!!
Poznámka: když dám klíče do zámku a podržím klíček v poloze zamknuto - okna se mi zatáhnou.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Ztracené DO

Příspěvek od majrek001 »

pokud to je originál tak to zjistíš podle čísla komfortky, ale ovladač je součástí klíče tak se to dost blbě samotné strácí.

neorigo - rozebrat palubovku a hledat jednotku co tam nepatří

k poznámce u GIV je to standard (něco jako všechny kotoučové brzdy)

dodělání zase buď origo (výměna komfortky+klíče) nebo neorigo jednotka pro DO s ovladači



a jedna technická tohle téma patří do sekce zabezpečení a taky by si tam našel desítky témat v kterých šlo pokračovat a né zakládat další duplicitní téma :blush:
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

toocool
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 21.03.2015 10:26
Bydliště: Děčín

Re: Ztracené DO

Příspěvek od toocool »

Omlouvám se za nové téma a díky za rady. Kde najdu komfortní jednotku prosím?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Ztracené DO

Příspěvek od majrek001 »

když odděláš obložení palubní desky na straně řidiče tak je vedle tyče od volantu.. nejrychlejší to je přes diagnostiku tam to taky uvidíš to origo číslo (připadně můžeš dát adaptaci a najet na přizpůsobení DO a když to hodí error tak to neumí dálkové ovládání a je tedy potřeba vyměnit, ale není to jen tak aby ti fungovalo otvírání kufru tak je potřeba ze stejného auta (hatchback/variant))


Jinak je tu ještě funkce HLEDAT kde by si odpověd na umístění komfortky bez problému našel :blush:
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

toocool
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 21.03.2015 10:26
Bydliště: Děčín

Re: Ztracené DO

Příspěvek od toocool »

Díky moc za rady, když nechci řešit kufr, tak je to jedno z jaký verze to je, ne? Takže případně koupím komfortku a co potom s klíčem? Ten koupím nějaký neutrální, který mi vyfrézujou podle stávajícího, aby mi šlo do zapalování a pak si ho na ve VAGA s adaptuju s komfortkou?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Ztracené DO

Příspěvek od majrek001 »

FAQ - Časté dotazy ČTĚTE DŘÍVE NEŽ SE ZEPTÁTE!!!

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176" onclick="window.open(this.href);return false;

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=13" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“