Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
kepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od kepik »

Nazdárek, potřeboval bych poradit co s tím:
mám Touareg 3.2i LPG - při nastartování se kolikrát stane že to za pár sekund chcípne a musím to znova nastartovat, toto se mi stane třeba 3x po sobě, potom nepravidelně jede na 4 válce do doby než se zahřeje přepne na LPG, když se přepne na LPG tak už je to většinou v pohodě a můžu vyrazit, pokud chci jet na benzín tak to šíleně škube a v podstatě s tím moc nejde jezdit. Vyměnil jsem všechny svíčky + 2 vadné cívky a pořád se to nezlepšilo. Někdy se stane že během jízdy už i na LPG auto začne při sešlápnutí plynu brnět a svítit kontrolka motoru, musím zastavit vypnout motor, znova nastartovat, počkat až se přepne znovu na LPG a poté zase jet dále. Na diagnostice to akorát ukáže že 2 válce nejedou jak by měli a to je vše.
Předem moc díky za rady.

bodo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.06.2012 22:00

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od bodo »

Vstřiky benzínové KO.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od ameron »

presne tak tiez som ich menil

Uživatelský avatar
kepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od kepik »

Jojo díky za rady, už je mám objednané a čekám až dojdou.

horisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.06.2009 17:51

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od horisek »

ameron píše:presne tak tiez som ich menil
zdar prosím te dočetl jsem se že jsi měnil vtřikovače, mohl by jsi mi alespoň nastínit, jak to šlo a co všechno je potřeba sundat abych se k nim dostal ? předem dík, kámošovi to dělá uplně stejně jako se tady píše, akorát to nehází žádnou chybu

Uživatelský avatar
kepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg 3.2i LPG -

Příspěvek od kepik »

Čau, tak to mi dělali v servise, takže bohužel nejsem schopen vůbec poradit :( Akorát mi řekli že to bylo dost složité.

hugpolis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.02.2012 19:18

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od hugpolis »

Zdar hoši, mě to dela taky , tak sem zvědav , kolik že si na to mam nachystat peněz???

Kamil.novak.1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.02.2016 13:58

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od Kamil.novak.1 »

Zdravim mam takovej dotaz auto me haže chybu na prvnim valci u motoru 3.2 touareg je rok 2003 .ktery to je dekuji

stanleyk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.07.2014 21:49

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od stanleyk »

Caute, mam tiez asi vstrek ko.. viete niekto poradit co obnasa vymena ? nejaky postup ? Dakujem

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Touareg 3.2i LPG - nepravidelný chod při startu, chcípání, střílení - hlavně za studena na benzín

Příspěvek od bauer »

Podle Elsy tam vidim demontaz sani a nejspis demontaz rozdelovace paliva
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Odpovědět

Zpět na „Touareg“