Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Díky moc za info :) už jsem pánovi psal, tak čekám na odpověď, za 23 to je super :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

tak to už jsi asi 15tej z klubu :good: někteří aj volali.. ale dotyčnej nekomunikuje..
Pisa píše:Díky moc za info :) už jsem pánovi psal, tak čekám na odpověď, za 23 to je super :)

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od GOLFÁK »

Tak to nic no :) . Jako jsou pekny a pokud bude i pneu v dobrym stavu, tak cena je dobra.

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Pán napsal sms ať se na ně přijedu podívat že má sms od asi 4 lidí a na mail ještě ani nekoukal :D

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od GOLFÁK »

Tak neni co resit. Kdo driv prijede, ten driv bere.

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Tak kola jsou doma. Pneu v hezkem stavu Goodyear eagle eye nebo tak neco. Jen na dot musim mrknout. Jedno je lehce skrable od obrubniku co se da delat no, nejak to musim prezit, za tu cenu super :) a musim osefit zapsani do velkeho tp at je schvalej. Snad bez problemu.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od hkr »

nebo s kolem zajedes do klima pneuservisu v Jirkově a za pár stovek to kolo necháš vypulírovat
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
VWPassatVW
Profík
Profík
Příspěvky: 904
Registrován: 14.01.2011 20:00
Bydliště: Praha

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od VWPassatVW »

Pisa píše:Tak kola jsou doma. Pneu v hezkem stavu Goodyear eagle eye nebo tak neco. Jen na dot musim mrknout. Jedno je lehce skrable od obrubniku co se da delat no, nejak to musim prezit, za tu cenu super :) a musim osefit zapsani do velkeho tp at je schvalej. Snad bez problemu.
Ahoj, dobrý nákup :good:
Jen dotaz, to máš na jiné auto než je v podpisu? Já jen, že je divné, že nemáš 18" v TP...
Díky a ať slouží.
VWPassatVW
-------------------------------------
VW Passat 3C Variant 2.0TDi 103kW 4Motion Highline
(dříve VW Passat B5,5 1.9TDi 96kW 4Motion Highline)

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Aha tak jsem koukal do TP a mám tam napsáno 8Jx18 ET 44 (což je) 235/40 R18 95Y (pouze pro podvozek s úpravou podběhu od výrobce) Tak to teda nevím, nic upravovaného asi nemám :D Když to naložím je možné, že budou podběhy škrtat?

EDIT: takže asi no stress co jsem četl tady :D http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=189057" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od denis.82 »

Pisa píše:Aha tak jsem koukal do TP a mám tam napsáno 8Jx18 ET 44 (což je) 235/40 R18 95Y (pouze pro podvozek s úpravou podběhu od výrobce) Tak to teda nevím, nic upravovaného asi nemám :D Když to naložím je možné, že budou podběhy škrtat?

EDIT: takže asi no stress co jsem četl tady :D http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=189057" onclick="window.open(this.href);return false;
tak tak, s ET 44 skrtat nic nebude. Nasel jsi to dobre, jedna se opravdu jen o ty nalepovaci blatnicky. :good:
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

zajímavé na téé inzerci byly inzerovány s Contíky.. tak teď nevím kdo lakuje jestli prodejce s prodejem nebo ty s koupí. :drinks: :drinks:

každopádně jestli jsi je koupil tak blahopřeji, cena je zajímavá a pokud jsou tam nějaké velice slušné pneu jedno jakého výrobce tak není o čem :good: :good:
Pisa píše:Tak kola jsou doma. Pneu v hezkem stavu Goodyear eagle eye nebo tak neco. Jen na dot musim mrknout. Jedno je lehce skrable od obrubniku co se da delat no, nejak to musim prezit, za tu cenu super :) a musim osefit zapsani do velkeho tp at je schvalej. Snad bez problemu.

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Nemam proc "lakovat" :D rikam jak to je, fotky byly tezce ilustracni nekde z webu. Taky tam byl kovanej ventilek ana fotce a to neni tady. Kola jsou lehce spinava to muzu nafotit ale jsem nachcipanen tak zitra treba.

Diky takze je nahodim bez problemu :)

Pneu: jsem teda dement nejak jsem se podival asi na dve nebo jak to prendaval tak si nevsiml 2x Goodyear eagle F1 asymetric 2 dot 0414 coz je super a pak 2x nejakej Fulda dot 0711 takze ty dve vymenim pokud me rekne pneuservisak at je vyhodim, jinak vzorek maj 6-7mm vsechny 4 :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

ale co bys měnil ! Nech to na zadku. Důležitý je, abys měl na jedný nápravě stejný gumy. Až to zmydlíš, pak to měň. přeci nebudeš zbůhdarma vyhazovat prachy, když to není třeba .
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Taky pravda diky:) zitra kdyz da pocasi tak je umeju a nahodim na auto :) je dobre kola necim osetrit kdyz uz stojej takove prachy? Myslite ze to necemu pomuze? Dik

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

nepomůže, ale budeš mít dobrej pocit :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“