Koupě passatu ověření vin

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

jj. záleží na vkusu každého jednotlivého soudruha :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Jirka. »

Ford do rodiny mord :D Zrovna v pátek jsem dělal na mondeu zadní tlumiče a musim uznat že ve fordu jsou dobrý vymrdanci. To co trvá na passatu do hodiny práce je tady celodenní akce včetně úpravy klasických stahováků na pružiny :laugh:
Jak na ty VWčka někdy nadávám, tak pořád musím uznat že oproti jiným to jsou držáky.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

dobrej slogan Jiří. Tos mě pobavil :laugh:

S tou výměnou tlumičů si mi připomněl tu nahrávku, jak Ostravák opravuje slovenskej traktor Lakatoš.
"U zbytku strojů na zeměkouli to trvá, když hodně, tak pět minut a tady, celý, ku*va, den" :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Hurdy »

Hezká diskuze, něco podobného jsem čekal,ale jinde na forech by zase pomlouvaly vw :potlesk:
Jinak jsem už forda měl r.v2008 a neřešil jsem jediný problém,ale chtěl jsem vyzkoušet BMW E61 3.0d tak jsem ho prodal,pak jsem se bil do hlavy. Jinak vw chci jelikož má hezčí interier,menší spotřebu a zpracovaní v detailech což u fordu dost zanedbávají,loupu se tlačítka sem tam něco vrže,ale celek držák. Ještě to zvážím poslal mi foto toho passatu a je to krasavec a ital tedy bez oxidace jak nový. Dle záznamu vyměněno i problematické potrubí na pal systemu a olej dsg vyměněn ve 182tis teď má 205tis km.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od hkr »

Abych nebyl zlej, tak třeba za mě Ford kvalitou docela ještě jde, oproti třeba Hjondé a podobnejm chujovinám. Ale zase já neumim servis, takže když Jirka. řekne, že je to piča ten Ford, tak je to prostě piča. Jak ten Lakatoš.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od ppfox »

hkr píše:...takže když Jirka. řekne, že je to piča ten Ford, tak je to prostě piča...
:D :mrgreen: :laugh: :good:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od sharik4x4 »

Ford je mord.To platí stále.Dělal jsem asi dva roky u Forda a co tam se dělalo skoro na nových autech to jsem u VW nezažil.
Největší problém Forda je, že to s tím americkým nemá nic společnýho, a to co se tu prodává pod touto značkou je pouhá parodie a ostuda značky Ford.
Veškeré technologie,motory/PSA/ někde kupují a pak je to takový pelmel.
Takže u VW/Audi nadávám a kleju na skopčáky, Forda bych rozmlátil puckou. :baseball:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

a takový Mondeo je ve srovnatelných výbavách ještě asi o kus dražší, než Passat.
Jinak Hurdy, tos moc netrefil, že bychom všichni stranili značce VW. To teda opravdu ne.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Hurdy »

TAk objektivně poraďte,passat je momentálně bez zjevných investic,ale co dál v těch km když jsem si vygooglil dsg převodovku tak tam psali že 200tis km už je moc že už bude brzy na opravu- spojky, setrvák a motor zase ten vyvažovák.Tak těď babo raď! Cena 230tis kč za r.1/2009 naje to 205km poctivých,highline bez navigace vykradená a nahrazená obyč radiem vw.Nebo čekat dál na něco vhodnějšího? Raději bych manual,ale nic dobrého není. Co tohle http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo tohle ale ty km jsou nesmysl už jen podle ošoupané řadičky http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
Nebo nejlépe tento kdyby ho někdo odtamtud okoukl mám to tam brutálně dahttp://auto.bazos.cz/inzerat/45628167/Passat-variant-20-TDI-CR-125kw-r-line.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od denis.82 »

Hurdy píše:TAk objektivně poraďte,passat je momentálně bez zjevných investic,ale co dál v těch km když jsem si vygooglil dsg převodovku tak tam psali že 200tis km už je moc že už bude brzy na opravu- spojky, setrvák a motor zase ten vyvažovák.Tak těď babo raď!
Ty budes trochu spekulant, co. Poradim ti, bud tolik negoogli nebo si kup nove, a mas klid. :fool:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Hurdy »

Spekulant :potlesk: ne chci pro rodinu to nejlepší a na nové není to bych tu nepsal. Spekulanti jsou tady všude kolem mě co nabízí ty hujdy a myslí že jim na to skočím. Ja vždy prodával auto absolutně v pořádku,jen jsem chtěl zkusit něco jiného.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od denis.82 »

Hurdy píše:Spekulant :potlesk: ne chci pro rodinu to nejlepší a na nové není to bych tu nepsal. Spekulanti jsou tady všude kolem mě co nabízí ty hujdy a myslí že jim na to skočím. Ja vždy prodával auto absolutně v pořádku,jen jsem chtěl zkusit něco jiného.
Kazdy chce koupit to nejlepsi. Bohuzel pri koupi ojeteho vozu musis delat spoustu kompromisu. Kor u tak "levneho" auta.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od klasek »

Tak hlavně přitom vybírání,aby si nepřebral. Já mam 2007,dsg 290000km a převodovka cajk.

Uživatelský avatar
Bari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 12.07.2012 10:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Bari »

Když se k DSG člověk nechová jak hovado a dělá na ní pravidelný servis, tak nevidím důvod, proč by měla vydržet 200 tisíc km. A když se k ní chová jak hovado a nedělá servis, tak může odejít po pár desítkách tisíc km...

A servis je u DSG každých 60 tisíc km, takže ten poslední byl správně při 180t km a další bude při 240t km.
Škoda Superb L&K 2.0 TDI (2019), 140 kW, DSG

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Nemo »

no a taktiež závisí kde auto jazdilo, predsa len tá spojka aj keď je to automat viac dostane zabrať pri častom preraďovaní... Já som ma v pohode až do 340 000, potom som menil ale len kvôli tomu, že bol problém s mechatronikou a dostal som dobrú ponuku na DSG s novou spojkou a mechatronikou. Inak by prevodovka jazdila dodnes s tou dvojspojkou aj keď podľa mňa jemnučko ale jemnučko bolo cítiť už na tej dvojspojke. Ale ako vraví manželka "keby si sa radšej venoval iným veciam ako stále tomu autu" :laugh: :laugh: :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“