Náboj zadního kola

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
brod
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 17.03.2012 01:36

Náboj zadního kola

Příspěvek od brod »

Zdravim a potřebuji poradit,chci si objednat zadni náboj kola na passat 3C 2.0TDI BMP variant ložisko začalo hučet a nemohu se vyznat v tom,že prodejci uvádějí průměr 32mm,ale šířka a vnější průměr se liší,tak jáké poradte.Dík

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Náboj zadního kola

Příspěvek od pepa 67 »

proč to nedáš někomu kdo tomu rozumí a uděláti to???stejně to sám asi nezvládneš :D a nech hned vyměnit oba náboje :wink: jinak ti do týdne začne hučet druhé,každej mechanik ti to objedná dle win :wink:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Náboj zadního kola

Příspěvek od KJirka »

zkus Granex.cz , má solidní ceny, spolehlivě to s ním funguje, rozumí tomu a ochotně ti poradí.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

brod
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 17.03.2012 01:36

Re: Náboj zadního kola

Příspěvek od brod »

KJirka píše:zkus Granex.cz , má solidní ceny, spolehlivě to s ním funguje, rozumí tomu a ochotně ti poradí.
Dík,zrovna u nich se to chystám objednat.

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: Náboj zadního kola

Příspěvek od vory »

Proč by dělal obě? Já měnil dva roky zpět jednu stranu , druhá strana je v pohodě. Objednával jsem z cc-autodily a neni to zrovna levná záležitost. Když měnit obě.., to rovnou můžeš dělat celý auto a máš to minimalně za 10....
Udělej jednu stranu.
Mě to třeba začalo hučet až po vyměně servomotorku, protože jsem do toho mlátil kladivej jak debil..
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náboj zadního kola

Příspěvek od ricom »

má pravdu Pepa tohle se fakt doporučuje dělat najednou.. taky přeci neděláš jeden tlumič, jednu stranu kotoučů a destiček apod..
néé doopravdy tohle je sice o penězích ale z praxe vím, že když uděláš jednu stranu stejně za chvíli děláš druhou..

no akdyž na to nejsou chechtáci tak je to jasný a udělá se jen to na co je.. ale dobré to rozhodně není takto :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Náboj zadního kola

Příspěvek od pepa 67 »

no jo tak at si to každej dělá jak chce že :wink: jednu stranu bych měnil tak u auta které má najeto poctivě max do 50 tisíc km a né u 200 tisíc nebo kolik??ale je to každýho boj :?: jestli ušetří na jedné straně a pak bude opět dělat druhou njn.já mám svého mechanika kterej by mě poslal do pr**le stím aby se měnila jedna strana ??? že Zdendo :drinks:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“