Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Ricome mas naprostou pravdu v tomhle, nemam k tomu co dodat. Jsou tam chyby o tom zadna, mel jsem ho pumpnout o slevu, na miste nebyl cas to tolik zkontrolovat a cele poradne projit, ted uz to nevratim. Jestli me je schopnej nekdo za rozumnou cenu (napr: pneuservis v Jirkove) udelat opravu tak uz to tolik resit nebuu resp ani nemuzu :D za 2 roky budu porizovat B7ku tak do te doby si je mohu nechat pres zimu vypulirovat nekdy :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

já to nemyslel špatně...ALU opravíš kontakt přesnej ti dá kdyžtak HKR nebo KJirka a cena za to nebude tak hrozná. a gumy až sjedeš pořídíš holt jiný.. to je život..
tak ať aspoň slouží dobře to autí těžce zvednou to je fakt. :good: :good:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od skacel99 »

ricom píše:na velký sračky pane používám toto.. http://audiklub.cz/forum/tema/100005-al ... konkurenci" onclick="window.open(this.href);return false;
nikdo pořádně neví složení, ale garantuji ti, že nic lepšího jsem nikdy v ruce neměl.. Mám toho doma asi ještě 10l a nedám na to dopustit..
Vypadá to,že to bere špónu pěkně. Jak se to ale chová k laku? Nezežere ho to? jak často tím kola umýváš? Nic to nedělá?

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od GOLFÁK »

Dával jsem odkaz tady z bazaru na to samý. A co tam píšou za recenze, tak v pohodě, kolům to nic nedělá. A korát na leštěný kola, který nemaj tu plochu zalakovanou, to nesmí.

Jinak souhlas ricomem, jednání prodejce je na přes hubu, ale zas když vemeš kolik peněz člověk vrazí do auta za věci, který nejsou nutný k jeho provozu. Tak holt jednoho krásnýho zimního dne je odveze na opravu a ty peníze vrazí do nich.

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Vsak to je jasny, na krasu to nejezdi, videt to je jen z blizka takze to tolik neresim. Jednoho krasneho dne to necham opravit treba az nekde potkam chodnik ja sam (doufam ze se nestane). A ano prodejte byl potvora a kupec blbec, ale jsem rad i tak :D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

žádný problém.. ale jak jsem psal.. nepoužívám to často.. spíše když sundám letní nebo zimní tak je tím vydrhnout..
není to na pokaždé když mejete auto.. to mi přijde skoro zbytečné.. ale občas to tam stejně nastříkám hlavně na předek kde se to drolí přeci jen více..
skacel99 píše:
ricom píše:na velký sračky pane používám toto.. http://audiklub.cz/forum/tema/100005-al ... konkurenci" onclick="window.open(this.href);return false;
nikdo pořádně neví složení, ale garantuji ti, že nic lepšího jsem nikdy v ruce neměl.. Mám toho doma asi ještě 10l a nedám na to dopustit..
Vypadá to,že to bere špónu pěkně. Jak se to ale chová k laku? Nezežere ho to? jak často tím kola umýváš? Nic to nedělá?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

Zděndo, vole, ty by ses furt pral :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od skacel99 »

ricom píše:žádný problém.. ale jak jsem psal.. nepoužívám to často.. spíše když sundám letní nebo zimní tak je tím vydrhnout..
není to na pokaždé když mejete auto.. to mi přijde skoro zbytečné.. ale občas to tam stejně nastříkám hlavně na předek kde se to drolí přeci jen více..
Přesně kvůli tomu se ptám,chci něco účinnýho na umytí kol před/po sezóně. Asi to objednám a na to běžný mytí vezmu klasiku od Mafry

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

já se neperu.. ale občas bych asi někoho fakt zabil z prodejců či kupujících.. hroznej bordel co lidi na sebe zkouší.. fakt hrozný
KJirka píše:Zděndo, vole, ty by ses furt pral :laugh: :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

a tak to jo, prát se ne, jen zabít :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“