dsg blbe radi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od Nemo »

no nechcem trepnúť nejakú blbinu ale tuším staršie DSG mali aj šrób na kontrolu výšky hladiny, ale ten už u novších nie je :-) ak som tresol kravinu opravte ma prosím :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od ricom »

to tak možná u Audi u tiptronicu či multitronicu.. u DSG těžko..
petryk1 píše:Delaji aj vymeny pod tlakom. Neviem presne ako sa to vola, ale kontaktujte Ejneho. On vie viac, kompletne preplachnu prevodovku.

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

Nemo píše:no nechcem trepnúť nejakú blbinu ale tuším staršie DSG mali aj šrób na kontrolu výšky hladiny, ale ten už u novších nie je :-) ak som tresol kravinu opravte ma prosím :-)
To je pravda, ale opravdu ty nejstarší.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od KJirka »

tak vždycky se tam dá nějaká díra navrtat :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od petryk1 »

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=9 ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;

skuste precitat, mozno na nieco pridete. Este som to neabsolvoval, ale aj klubaci to odporucaju.

terezka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 21.11.2013 20:43

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od terezka »

Kluci taky mam asi problém v převodovce :( Mam 125kw DSG CBBB najeto 260tis, pravidelne delanej olej po 60tis. Při podrazovani ne vždy mi tam tak zarachoti jako když je volnej sylemblok, ale jen v nizkych otáčkách. Když podrazuju padlama, tak ok, když tomu davam a tak taky ok. Auto nijak neskube jen to tam jde často i dost nahlas slyset. Dnej jsem byl na diagnostice a mechatronika je v poradku. Tak udelali zakladni nastaveni DSG ale dela to porad. Takze soudim ze je to uz mechanicka zavada, ale nevim co tam muze byt :( Spojky?? Dik za rady.. Petr

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

tyvoe tak podle těch jeho keců bych mu nesvěřil ani tříkolku
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

terezka píše:Kluci taky mam asi problém v převodovce :( Mam 125kw DSG CBBB najeto 260tis, pravidelne delanej olej po 60tis. Při podrazovani ne vždy mi tam tak zarachoti jako když je volnej sylemblok, ale jen v nizkych otáčkách. Když podrazuju padlama, tak ok, když tomu davam a tak taky ok. Auto nijak neskube jen to tam jde často i dost nahlas slyset. Dnej jsem byl na diagnostice a mechatronika je v poradku. Tak udelali zakladni nastaveni DSG ale dela to porad. Takze soudim ze je to uz mechanicka zavada, ale nevim co tam muze byt :( Spojky?? Dik za rady.. Petr
To vůbec nemusí být z DSG.. setrvák? Případně klidně něco kolem převodovky, v ní nemá moc co rachtat.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

terezka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 21.11.2013 20:43

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od terezka »

yessmen píše:
terezka píše:Kluci taky mam asi problém v převodovce :( Mam 125kw DSG CBBB najeto 260tis, pravidelne delanej olej po 60tis. Při podrazovani ne vždy mi tam tak zarachoti jako když je volnej sylemblok, ale jen v nizkych otáčkách. Když podrazuju padlama, tak ok, když tomu davam a tak taky ok. Auto nijak neskube jen to tam jde často i dost nahlas slyset. Dnej jsem byl na diagnostice a mechatronika je v poradku. Tak udelali zakladni nastaveni DSG ale dela to porad. Takze soudim ze je to uz mechanicka zavada, ale nevim co tam muze byt :( Spojky?? Dik za rady.. Petr
To vůbec nemusí být z DSG.. setrvák? Případně klidně něco kolem převodovky, v ní nemá moc co rachtat.

Setrvak jsem delal mesic zpet :( Co to muze byt v převodovce?

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

Při tom zarachotění udělá to něco s chodem motoru případně to i autem cukne nebo je to jen "zvukový efekt"?
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

terezka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 21.11.2013 20:43

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od terezka »

Zvukovej efekt..zatim. Proste jde upne moc slyset ze to tam hodilo mensi kvalt. A ještě když zkusim jet třeba 2000otacek uberu a hned pridam tak tam je slyset takove tukani, ale velice malo.

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

To bych spíš zkontroloval jestli není někde něco volnýho, případně klouby poloosy atp..
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

terezka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 21.11.2013 20:43

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od terezka »

yessmen píše:To bych spíš zkontroloval jestli není někde něco volnýho, případně klouby poloosy atp..

Ale to by dělalo pokazde, ne? I při razeni nahoru. Myslel jsem e to třeba muzou byt i ty sylembloky, tak jsem udelal predni ramena i ty dva nad sebou co drzi převodovku a porad to dela. Uz nevim co :( Jestli otevřít tu převodovku, nebo to zavest sixtovi, nevim..

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

Sixta bere pouze vyndanou, umytou, vypuštěnou a hlavně zdiagnostikovanou jinak ne.. Pokaždé by to dělat nemuselo těžko říct, ale nemyslím si že to může být velký problém v převodovce a nijak jinak se neprojevovat.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

terezka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 21.11.2013 20:43

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od terezka »

yessmen píše:Sixta bere pouze vyndanou, umytou, vypuštěnou a hlavně zdiagnostikovanou jinak ne.. Pokaždé by to dělat nemuselo těžko říct, ale nemyslím si že to může být velký problém v převodovce a nijak jinak se neprojevovat.

Myslis ze by to mohl delat i ten novej setrvak??

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“