Autorádio

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Saxtex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.04.2015 09:30

Autorádio

Příspěvek od Saxtex »

Zdravím mám nedávno jsem koupil B5 98 rok a je tam ještě staré beta rádio na kazety chtěl bych tam dát něco jiného aby to přehrávalo aspoň CD :) Mám doma starší radio blaupunkt, které jsem tam chtěl dát akorát mi to tam nesedí skrz připojení a já se v to zase tolik nevyznám,mužete mi poradit rádio které by tam pasovalo bez výměny připojení nebo jak to přepinovat aby mi to sedělo ? díky

Doce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.03.2015 10:11
Bydliště: Karviná

Re: Autorádio

Příspěvek od Doce »

Zdravím :) prosím vás chtěl bych se zeptat,mam B5ku ... je tam ještě puvodni radio,když jedu rychleji a zvyšujou se mi otáčky tak rádio ze mi samo zhlasuje,prosím vás ví někdo jak to udělat aby hrálo normálně a nezhlasovalo když mi lezou otáčky nahoru ? mockrát děkuji. David.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od tornado1 »

nastavení radia - funkce gala
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Autorádio

Příspěvek od ace_rimmer »

Saxtex píše:Zdravím mám nedávno jsem koupil B5 98 rok a je tam ještě staré beta rádio na kazety chtěl bych tam dát něco jiného aby to přehrávalo aspoň CD :) Mám doma starší radio blaupunkt, které jsem tam chtěl dát akorát mi to tam nesedí skrz připojení a já se v to zase tolik nevyznám,mužete mi poradit rádio které by tam pasovalo bez výměny připojení nebo jak to přepinovat aby mi to sedělo ? díky
kupoval jsem cca před 10 lety tohle
http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/sencor-scd-5555mr" onclick="window.open(this.href);return false;
teď to mám v B5 a hraje pořád skvěle navzdory tomu, že je to Sencor
Mám doma ještě jedno (kupoval jsem tehdy dvě do dvou aut), jestli je ještě funkční tak můžu poslat :wink:
Záleží co tam máš za konektor, nejlíp když to nafotíš, mohl to totiž někdo před tebou už předělat...

vita.polak20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 06.04.2015 21:05

Re: Autorádio

Příspěvek od vita.polak20 »

zdravím měl jsem autorádio MFD ale odpojoval jsem baterku a chce po mě kod který bohužel nemám tak jsem si tam dal autorádio Pioneer 720BT a chtěl jsem vědět zda by to šlo něják zapojit aby mi hudbu rádio a podobně ukazovala i na DSP mezi budíkama díky za radu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“