Alu kola-rada

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od KJirka »

ne, to si fofrem sežeň jiný kola :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Ale prd, napiš mi sz dam ti kontakt na kámoše, za úplatek ti pošle typac a zapises kola ;-)

Bostich
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 27.07.2014 00:35
Bydliště: Příbram

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od Bostich »

Ty Lugana jsou nádherný! Jenom škoda že se nedělají v 17" Co jsem koukal, dělají se repliky RACING LINE DESIGN a samarkand v 17" dělá HRS RACING. Naneštěstí repliky Lugano jsou teď nedostupný. Kdyby někdo o nějakých věděl, dejte vědět ;-) Je mi jasný že proti orig. to budou bláta, ale hold 17"...
VW Passat B8 DFGA 2018
VW Passat B6 BMM 2007
Peugeot 406 HDI 1999
BMW E30 1.8 IS
1991

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od Qido »

Obávám se, že v 17'' ta kola nebudou ani hezká.

Bostich
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 27.07.2014 00:35
Bydliště: Příbram

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od Bostich »

Toho se taky bojím, že to v 17" bude vypadat divně. Jinak trochu oprava: ty repliky HRS racing jsou kopie Interlagos, jenom tomu říkají Samarkand. Pořád se lámu, jestli koupit nový repliky nebo jetý 17" orig. (ještě nevím jaký)
EDIT : nahoďte nějaký nápady :-)
Naposledy upravil(a) Bostich dne 02.04.2015 21:11, celkem upraveno 1 x.
VW Passat B8 DFGA 2018
VW Passat B6 BMM 2007
Peugeot 406 HDI 1999
BMW E30 1.8 IS
1991

juturn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 25.03.2015 18:59

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od juturn »

krucinal píše:No a někdo jinej mi neporadí? 8O 8O To nemá nikdo zkušenosti s jinýma? :x :x
Zdravím všechny,chci se taky podelit o zkusenosti.Mel jsem RSW a nechal jsem si je prez zimu na aute a do roka z nich slezl lak.Takze za me uz RSW ne.

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

RSW mela kamarádka na Fabii, krom toho jak píše kolega s lakem, tak docela i bláto.Jasny, žena takže díry atd se moc neresi ale za rok co je mela, tak se dvakrát rovnaly

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

Nevim jestli by pri bouracce resili jestli jsi mel spravnou velikost kol... policajti to nezkoumaj.. maximálně se podívaj jestlii jsi měl nějakej vzorek nebo v zimě jestli máš zimní pneu... pak se auta odtáhnout, viník je určen a je to.. pochybuju že by jel někdo od pojišt'ovny k viníkovi nehody na zahradu nafotit že měl místo 17'' 19¨ky a na základě toho za něj nebudou poškozenému vyplácet škodu, ale zaplatí si všechno pěkně sám... třeba pochopim když ti někdo nedá přednost, ty ho nabereš a on si bude stěžovat dopravce že jsi ho oslnil a že žádá expertízu.. pak možná budou bádat jestli si nesvítil do korun stromů s nějakou HID sadou

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Tak to pochybujes špatně ;-), pokud dojde k dopravní nehodě, ktera je zdokumentovana policii, tak jsi jasnej. Policie to samozrejme neresi ale likvidátor ano.I u mě bizarní nehody likvidátor rešil kola (R19) ale utřel, jelikož je mám zaapsane. Kamarád je nemel a dostal solidní prd jako poškozeny

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

to se pleteš sakra.. nejen že to řeší likvidátor jak tady správně napsal kolega, ale při větší nehodě, nebo v případně nejasností toto řeší i policie a nedej bůh aby ti auto poslali na expertizu k nim a budou řešit i to kolikrát jsi se v tom autě uprdnul..
morycze píše:Nevim jestli by pri bouracce resili jestli jsi mel spravnou velikost kol... policajti to nezkoumaj.. maximálně se podívaj jestlii jsi měl nějakej vzorek nebo v zimě jestli máš zimní pneu... pak se auta odtáhnout, viník je určen a je to.. pochybuju že by jel někdo od pojišt'ovny k viníkovi nehody na zahradu nafotit že měl místo 17'' 19¨ky a na základě toho za něj nebudou poškozenému vyplácet škodu, ale zaplatí si všechno pěkně sám... třeba pochopim když ti někdo nedá přednost, ty ho nabereš a on si bude stěžovat dopravce že jsi ho oslnil a že žádá expertízu.. pak možná budou bádat jestli si nesvítil do korun stromů s nějakou HID sadou

dieegoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 28.01.2014 12:14

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od dieegoo »

morycze píše:Nevim jestli by pri bouracce resili jestli jsi mel spravnou velikost kol... policajti to nezkoumaj.. maximálně se podívaj jestlii jsi měl nějakej vzorek nebo v zimě jestli máš zimní pneu... pak se auta odtáhnout, viník je určen a je to.. pochybuju že by jel někdo od pojišt'ovny k viníkovi nehody na zahradu nafotit že měl místo 17'' 19¨ky a na základě toho za něj nebudou poškozenému vyplácet škodu, ale zaplatí si všechno pěkně sám... třeba pochopim když ti někdo nedá přednost, ty ho nabereš a on si bude stěžovat dopravce že jsi ho oslnil a že žádá expertízu.. pak možná budou bádat jestli si nesvítil do korun stromů s nějakou HID sadou
Proč má pořád někdo potřebu vyjadřovat se k něčemu, o čem ví kulový? Pokud zapříčiníš nehodu, likvidátor ti udělá pomalu i rozbor stolice, aby měl důvod, proč neschválit žádné pojistné plnění. Jakýkoliv atyp na autě nebo cokoliv, co nemá homologaci, ho trkne jako první.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

některým toto prostě nevysvětlíš.. čím větší kola tím více Passat to má logiku ne :fool: :fool:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od KJirka »

hele nemusí to tak nutně být, ale spolehnout se na to, že budeš mít kliku, samozřejmě nedá. Já bych si třeba kola, který nejsou v TP zapsaný, na auto prostě nedal už z principu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Alu kola-rada

Příspěvek od Klejzlik »

Tak co si budem povídat, na STK prehodis kola, při silniční kontrole se mi nestalo, že by to někdo rešil, takže je především průser při te nehodě ;-)
Zkušenost s tím mám, jak jsem psal ;-)
A tohle je fotka těsně před dojetim policie, ktera nehodu zdokumentovala. Ačkoliv jde říct, že v mem případě nemá vliv velikost rafku na to, že do mě nacouval ale to jim je ukradeny, kdybych je neměl za psane v TP, tak jsem nahranej ;-)
Přílohy
uploadfromtaptalk1428947133357.jpg

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

a to si tě ty popeláři spletli s popelnicí nebo ty jsi je chtěl potěšit svojí návštěvou -??

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“