VYVAŽOVÁKY! !!!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od KJirka »

jasnej důkaz, že Šarik má vychýrený jméno po celým světě :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

prosím o překlad do ČJ nebo AJ.. děkuji :good:
KJirka píše:.... má vychýrený jméno ....

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Jirka. »

Jenom tak pro zajímavost. Ted jsem koupil na díly Passata s motorem BMP, ale byl tam v D měněný motor za fungl nový v roce 2012. Co tam bude za typ vyvažováků? Předpokládám že pak už jeli jen ten jeden novější typ s dlouhou tyčkou že? Mam z něj radost BMP co má najeto 60tis jsem už dlouho neviděl :D
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od kimik »

hoj, podle mě tam bude opět 70ka unasec...(kvůli bloku motoru a olejovym kanalum) :wink:
KiMiK.

Maňas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 28.12.2007 09:27
Bydliště: Velká Bystřice, kósek od Olomóce
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Maňas »

Zdravím všechny po dost delší době zde na fóru. Poctivě jsem si všech 40 stran tohoto fóra pročetl a sleduju, že můj Passátek bude asi taky potřebovat opravu od mistra Sharika. Mám nyní najeto nějakých 218tis km, zatím teda v pohodě, ale pro jistotu tu výměnu asi udělám. Prevence je základ ! Motor mám CBAB 103kW výrobní datum 4.3.2010 (takže měl teď narozeniny :-) ). Člověk nemůže vědět všechno a o tom 6HR jsem se dočetl až nyní.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak to si to četl špatně. :negative:
Kdybys to četl pozorně,dozvěděl by si se,že od 11/2009 je již problém vyřešen jiným modulem s 100mm tyčkou.Takže se tě problém netýká,pokud datum 4.3.2010 je opravdu datum výroby a ne prodeje. :D

Maňas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 28.12.2007 09:27
Bydliště: Velká Bystřice, kósek od Olomóce
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Maňas »

Ano je to datum výroby. Vyjeto přímo na VW dle VIN kódu. Ale protože mě čtení zabralo snad 2,5 hodiny a hlodá mě to v palici tak jsem se ozval. Psalo se tu totiž o CBAB i o CBBB (to že bylo pak nahrazeno nějakým CFB. a ten měl být v pořádku) 2010 no a já si tento týden ještě pořizuju pašíka s CBBB motorem a vyrobený 18.08.2010. Takže za tvoji zprávu mockrát děkuji, aspoň budu klidněji spát. Ale třeba až pojedu na tu tvoji stranu tak se jen tak zastavím. Díky za dobré zprávy.

Jsou to teda data výroby aut tak snad jim neleží motory rok na skladě :?

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Hurdy »

nemáte někdo zkušenost.
http://www.nejautodily.cz/olejove-cerpadla/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od hkr »

Mno, nemá. Asi je to v principu to samé, co dělá Sharik (teda ten tu díru asi nezvětšuje, jen tam dá vložku tvrdou tuším). A Sharik je ověřená kvalita. :good:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Zkušenosti mám takový,že už mě ser.. tím, že mi okopírovali text z mých stránek. Takže plagiát!!!! V ČR asi normální jev.
Ke zbytku se vyjadřovat raději nebudu,jen to, že už jsem jich pár po nich předělával.Takže kvalita. :baseball:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

jo jo v Praze jsem měl taky nabídku za 3tis.. prý skvělá práce prej tam dávají tyčku ze železářství a svářečkou to tam heftnou.. jak jsem tohle slyšel vzal jsem 2xtolik a vyrážel za Sharikem

jestli nějakej pitomec vůbec uvažuje o tom trochu ušetřit na tomto, než ject k někomu kdo je ověřenej tak asi není o čem..

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Nemo »

Takže dozrel čas prevencie aj u mňa, auto cez 380000 :-) túto sobotu idem k sharikovi, tak uvidíme, dám vedieť ako som dopadol a keď budete dobrý aj foto nahodím po takom nájazde :blush:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

tak to nafoťte určitě to mě fakt zajímá jak to tam vypadá po takovém hektaru.. škoda že nejedeš v neděli mohl jsi se za námi zastavit pane :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Nemo »

sharik v nedeľu nerobí noooo :blush: ale tak hádam sa niekedy utrhnem a navštívim vás konečne :drinks:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

no vždyť.. ve neděli máme právě akcičku.. neva jindy :drinks: :drinks:
Nemo píše:sharik v nedeľu nerobí noooo :blush: ale tak hádam sa niekedy utrhnem a navštívim vás konečne :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“