PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
janota
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.01.2015 07:05

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od janota »

Zdravim panove, mam POLO 6R 1.6 tdi a obyč budíky s palubákem (ne maxidot). Je mozne aktivovat v budicich zobrazovani teploty oleje ? Dvojkovy octavie to maj s timhle motorem, kamarad v rapidu to ma taky... Ukazuje mi to napr aktualni rychlost digitalne, ale rad bych tu teplotu oleje, mam to chipnute a jezdivam po meste, tak abych vedel kdy na to muzu zacit slapat. Diky za info

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od kubenec »

romank52 píše:Vyzera to, ze kabelaz sa da kupit na ebay. Len ta cena je asi dost vysoka.....
http://www.ebay.de/itm/Board-Computer-M ... 2ebec1676b" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ebay.de/itm/Kabelbaum-Adapte ... 2eaa2a4e61" onclick="window.open(this.href);return false;

To je potřeba pro vozy co nemaj DOT vůbec, protože tam není čidlo teploty. On má Maxíka s čidlem teploty v nárazníku a nemá pouze páčku pro ovládání PalPC. Zde stačí pouze dozapojit páčku a nakódovat. Opět nepochopitelná filozofie VW
Naposledy upravil(a) kubenec dne 21.01.2015 19:32, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od kubenec »

janota píše:Zdravim panove, mam POLO 6R 1.6 tdi a obyč budíky s palubákem (ne maxidot). Je mozne aktivovat v budicich zobrazovani teploty oleje ? Dvojkovy octavie to maj s timhle motorem, kamarad v rapidu to ma taky... Ukazuje mi to napr aktualni rychlost digitalne, ale rad bych tu teplotu oleje, mam to chipnute a jezdivam po meste, tak abych vedel kdy na to muzu zacit slapat. Diky za info
Vítám Tě na zdejším fóru, ale si ve špatné sekci. Zde se probírají vozy MPV Sharan, Alhambra a Galaxy

newman17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.08.2014 21:37

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od newman17 »

ZdravIm vsechny mel bych prozbu sehnal jsem si budiky s polodotem a tedka resim jeden problem musim vymenit packu protoze jsem vubec palubak nemel. Nemate tady nekdo schema jak zapojit kabely do svorek na pacce. Moc tady na foru nejsem jestli bych vas mohl poprosit to poslat na email: korinacsms@seznam.cz predem vsem dekuju

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od romank52 »

Co tak napisat aspon na ake auto?

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od M@rty74 »

romank52 - nebuď na něj zlej :laugh: 4 příspěvek a hned do správného tématu to se musí ocenit přece :good: , ale jinak máš samozřejmě pravdu :yahoo:

nevím jestli to ještě aktuální vůz, ale mě Boru z roku 99 :-)
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

newman17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.08.2014 21:37

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od newman17 »

M@rty74 dekuju ano mam jeste boru a u ty to resim a uz z toho lehce zacinam bejt na prasky :D vcera jsem to mel rozdelany a v zeleny svorce jsem napocital 18 kabelu ale nevim jestli jich je tam dost a nebo by tam meli bejt jeste 4 dalsi kvuly ty pacce jinak boru mam konec roku 99 to znamena uz can. Dekuju. Omlouvam se ze to pisu do sharanum ale na v sekci golf 4 o tomhle nebyla ani zminka.

Ps. Motor mam 1.9 tdi 66 kw takze rotacka a kod motoru je AGR
Naposledy upravil(a) newman17 dne 21.04.2015 14:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od M@rty74 »

no jo chlapče, ale tady jsi v úplně jiný sekci nežli BORA a tak těžko soudit, jestli tu má někdo schémata... a stopro to bude rozdělený podle kodu motoru tak si dopiš info do jednoho z těch předcházejících příspěvků...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od romank52 »

Hmmm, v mojej ELSE je k Bore a Golfu s tou identifikaciou iba par schem a aj to len okolo airbagov :-(

newman17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.08.2014 21:37

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od newman17 »

Dekuju za info tedka jsem odpojil baterku musim chvilku pockat a pujdu odpojit airbag z cehoz mam bobky a pokud se to povede tak odpojim packu a dam tam tu s tim ovladanim na palubak a snad to bude fungovat

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od kubenec »

Nebude. Nejsou tam draty.

Odesláno z mého HD2 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od michall »

Co tohle?
Přílohy
pc.JPG
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

newman17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.08.2014 21:37

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od newman17 »

Michall: jj dekuju to je ono
Kubenec: mas pravdu neni to tam bohuzel jsem si to precetl pozde a uz jsem to rozebral ale dekuju.
Tudiz bych mel otazku nemate tady nekdo z vas ty kabely rad bych to jeste dneska slozil at uz pak muzu jenom pripojit budiky a jezdit nejlip kdyby jste je mel nekdo z prahy

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od michall »

Vodiče jsou jen vodiče, na těch není co. Spíš jde o konektory k páčce a do budíků. A pak asi nakódování, to už neumím.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

newman17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.08.2014 21:37

Re: PALUBNÍ POČÍTAČ: výměna budíků, zabudování pal. počítače

Příspěvek od newman17 »

To nakodovani problem neni to si udelam spis bych potreboval ty kontakty k pripojeni ty packy dozadu do k ty zeleny kostce

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“