Porucha zámku řízení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Moral3z »

Uměly to jenom autorizáky kvůli nějakému kódování... pokud někdo umí mimo, vyveďte mě z omylu... platil jsem 4500 pochybuju, že to teď bude jinak

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hann »

Dneska jsem odvezl passata do Vw servisu na zjisteni a opravu zavady, protoze uz me to nebavilo jak jsem nemoh odnekud odjed protoze svitila porucha zamku rizeni,,,ale pro zasmani jsem prisel do autorizaku ze mam problem ze mi sem tam sviti porucha zamku rizeni a borec nerek ani pul slova jako by to byla vymena oleje nebo neco podobneho takze se to asi meni hodne casto, jsem zvedavy jaka bude cena

Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

Hann píše:Dneska jsem odvezl passata do Vw servisu na zjisteni a opravu zavady, protoze uz me to nebavilo jak jsem nemoh odnekud odjed protoze svitila porucha zamku rizeni,,,ale pro zasmani jsem prisel do autorizaku ze mam problem ze mi sem tam sviti porucha zamku rizeni a borec nerek ani pul slova jako by to byla vymena oleje nebo neco podobneho takze se to asi meni hodne casto, jsem zvedavy jaka bude cena
tak potom písni kolik to stálo, já se tam chystám za dva tejdny... :(

Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Moral3z »

Jo to je jasný... taky mi hned říkal cenu aniž by se na to podíval, protože mu to bylo jasný... to samé když jsem přišel pro tlačítko ruční brzdy... měly jich hromadu skladem a hned věděl, protože se tam furt někdo pro to stavuje... dřív to stálo 18, ale teď už mění jenom část, takže do 5 by ses každopádně měl vejít

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Palko »

Tak to kámo přidej, pár desítek aut jsem zprovoznil a to byl komplet sloupek, komplet sada zámků včetně klíčů a komfortky, nějaká práce diagnostika... kolem 25 bývala faktura na zákazníka, no chvilku jim trvalo soudruhům z NDR než dali do oběhu kompatibilní zamykací jednotku sloupku řízení :baseball:
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hann »

Rano jsem tam auto vezl odpoledne mi volali ze oprava bude do 4 000 a ze by to zitra dopoledne melo byt..tak jsem zvedav jestli zitra dopoledne bude auto hotove ale jak to znam auto tam bude pres vikend

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hann »

Takm auto uz je doma takze oprava poruchy zamku rizeni stala 4363KC

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Qido »

Fajn! Který servis?

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hann »

karireal Trinec-autorizak vw

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od tosiko »

Hann, odkad jsi z třinecka, kdyžtak SZ, ať to tu neplevelíme.

lala109
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.04.2015 11:44

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od lala109 »

zdravím, prosím o radu, po jednom horkém dnu /cca 35st./, auto proti slunci, večer po zasunutí klíče, zámek řídící jednotky volantu-nic, po zasunutí klíče dál-kontrolky nic, motor nestartuje, baterie OK, oba klíče OK, později po horor martiriu s odtahovkou a sevisy /cca 2 h. na dovolené v campu/, po náhodném zasunutí klíče se rozběhnul vetrák, krátce na to svítí kontrolky a motor startuje, dále svítí sposta kontrolek: žlutý volant, "P" s vykřičníkem a auto ve smyku, po vypnutí vše OK, mimo: nejde zamknout řídící jednotka a tím pádem ani dveře auta, dnes už po cca 3 dnech jen nezamyká volant a auto nejde zamknount, Passat 3c 5/2005, 2.0 TDI BKP, díky

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od teekey »

a co diagnostika?
Naposledy upravil(a) teekey dne 16.08.2015 13:17, celkem upraveno 1 x.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od KJirka »

zřejmě nemá maxidot. Chce to výpis závad. Asi tam toho bude víc, tak zkusit smazat a třeba si to dá říct. Já už dávno vzdal snahu pochopit, co se v tý elektronice někdy děje.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Tomassino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.01.2015 09:17

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Tomassino »

Zdravice panove , nevim jestli se nekdo z vas setkal s tim kdyz po nekolika 100 km vypnu motor, a po nekolika minutach chci opat nastartovat tak to zacne silene trast s volantem uz pri prvni polohe klicu (auto stoji samozrejme), nechapu v cem je problem ale par krat se mi stalo ze mi vyskocila chyba zamek volantu (4 mesice dozadu , pak nic )... pak jsem chvili pockal , dal jsem cigu kavu a pak sem to skusil opet a vse ok (jakoby to potrebovalo vychladnout), zadna chyba nevyskocila , nic ceho bych se mohl chytit ..... stalo se mi to uz dvakrat za posledni dva tydny vzdy pri dlouhych jizdach a pak zastaveni na benzince ... zatim jsem vzdy odjem po svich

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od KJirka »

to je popis, jak noha. Co ti klepe s volantem ? jestli motor neběží, není tam nic, co by se mělo klepat
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“