Proražené Alu - oprava

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
ingi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 26.12.2009 12:16
Bydliště: VWostrava

Proražené Alu - oprava

Příspěvek od ingi »

Ahoj vespolek,

Mám menší problém s jedním diskem viz přiložené foto. Rád bych se optal, zda někdo nemá zkušenost s opravou takto poškozeného kola, zda je to vůbec možné a jaká by byla případná cena opravy. No a kdyby nekdo věděl o někom z okolí Ostravy byl bych moc vděčný...

Moc díky

Pěkný den
Přílohy
IMAG0216_1.jpg
08 Laguna GrandTour 2,0 dCi

Kompletní ruční mytí vozidel a péče o lak - Ostravsko. Kosmetika AutoGlym, Dodo Juice, na přání Swisswax, Meguairs atd.
Strycek.Michal@gmail.com nebo SZ

Uživatelský avatar
Bojuš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 609
Registrován: 29.06.2012 14:55
Bydliště: Jablunkovský průsmyk

Re: Proražené Alu - oprava

Příspěvek od Bojuš »

Tohle nic není. Už jsem viděl kolo kopnuté o obrubník s kouskem urvaného límce a opraveno. Jsou na to machři v PL. Kousek od Třince. Dělají i hlavy apod. Ale za boha si nevzpomenu jak se jmenuje obec. Je to kousek za hranicemi. Myslím, že směr na Těšín. Jet tam, tak bych trefil :-) Jede se po čtyřproudovce a je to myslím za třetí benzínkou po levé straně.....
Určitě sem někdo pisne tu firmu a název obce.

Uživatelský avatar
ingi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 26.12.2009 12:16
Bydliště: VWostrava

Re: Proražené Alu - oprava

Příspěvek od ingi »

Ahoj,

díky moc za info, nemám s tím právě vůbec zkušenost, ale říkal jsem si, že se dneska opravují i horší věci :)
Pokud mi to někdo dá do kupy tak budu jen rád, jinak mám krásné tři ALU na okrasu :) kdyby si náhodou někdo vzpomněl na tu dílnu, kde to umí dejte prosím vědět :)

Díky moc
08 Laguna GrandTour 2,0 dCi

Kompletní ruční mytí vozidel a péče o lak - Ostravsko. Kosmetika AutoGlym, Dodo Juice, na přání Swisswax, Meguairs atd.
Strycek.Michal@gmail.com nebo SZ

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Proražené Alu - oprava

Příspěvek od 11mAjA11 »

Podle všeho by to uměl zařídit i místní alu guru Danek16V ten je od Havířova asi bych se ho poptal.
Jinak u Frýdku Místku (Lískovec) je firma co by to taky uměli , pneuservis David Lehnert.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Bojuš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 609
Registrován: 29.06.2012 14:55
Bydliště: Jablunkovský průsmyk

Re: Proražené Alu - oprava

Příspěvek od Bojuš »

Bojuš píše:.......Jsou na to machři v PL. Kousek od Třince. Dělají i hlavy apod. Ale za boha si nevzpomenu jak se jmenuje obec. Je to kousek za hranicemi. Myslím, že směr na Těšín. Jet tam, tak bych trefil :-) Jede se po čtyřproudovce a je to myslím za třetí benzínkou po levé straně.....
Nedávno jsem tam opět byl. Je to 15km od hranic přes 3nec.
Adresa: 43-430 Skoczów, HARBUTOWICE, ul. Harbutowicka 2, mob.: (+48) 502 311 077

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“