spojka problem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mira095
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 08.04.2015 18:07

spojka problem

Příspěvek od mira095 »

Ahoj, Potřeboval bych poradit ohledně spojky. O víkendu se mi najednou při jízdě občas začal sekavě vracet pedál (ne při každém řazení). Na nejbližší benzínce jsem zastavil kouknu pod pedál a objevil tam tuhle srandu: http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Hla ... -+FB+34837+" onclick="window.open(this.href);return false; Nenapadlo mě nic lepšího než ten "píst" promazat olejem, to však nepomohlo. Při vyplém motoru a neustálém šlapání na spojku se střídalo sekavé vracení, seknutí až na podlaze, uplné ztvrdnutí a nebo chvilky bez problémů. Nakonec jsem nastartoval a dal se nacestu domu (cca 50km) a za jízdu se mi stalo že se pedál vrátil zhruba do půlky asi 3x. Dnes jsem zkusil znovu a furt stejný problém. Chci se zeptat, je možné že je problém v tom Hlavním spojkovém válci pod pedálem, nebo to bude něco závažnějšího v převodovce? Řazení jde furt stejně krásně, jen ten pedál zlobí... Spojku jsem neovzdušňoval to mi přišlo zbytečné...
Děkuji všem za rady...
Vw Passat 3C 2,0 TDI (BMP)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: spojka problem

Příspěvek od Qido »

Podobný problém jsme měli. Spojkový pedál se nevracel, musel se vytáhnout zpět nohou.
Výměna spojkového válce pod pedálem.

Uživatelský avatar
mira095
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 08.04.2015 18:07

Re: spojka problem

Příspěvek od mira095 »

No kdyby to bylo jen to tak by to byla paráda, jen bych si chtěl ten spojkový válec od někoho půjčit ať ho zbytečně nekupuji pokud to není tím.
Vw Passat 3C 2,0 TDI (BMP)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: spojka problem

Příspěvek od Qido »

:rofl:

Uživatelský avatar
mira095
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 08.04.2015 18:07

Re: spojka problem

Příspěvek od mira095 »

Vím že to na zkoušku asi nebude lehký sehnat :D tak dobře někdo kdo by to měl na prodej jetý ale funkční?
Vw Passat 3C 2,0 TDI (BMP)

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

spojka problem

Příspěvek od hkr »

Napis uzivateli Jirka. (Ta tecka je soucasti nicku)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“